Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kelelis tolimas (by darys)

Atsakyti Sekti temą
Sveiki, baigėsi sezonas ir sugalvojau aš pradėti rašyti mini blogą, kaip man sekasi eiti, link sėkmingo lošėjo statuso. Jeigu toks išvis yra. 😁

Mano pradžia lažybose turbūt niekuo nėra išskirtinė. Studentas, reikia pinigų, žiūriu daug sporto, reiškias esu ekspertas ir lažybos yra būtent tai, ko man reikia. Beabejo, nieko aš nelaimėjau. Nors ir skaičiau teorinės medžiagos apie banko valdymus ir lažybas apskritai, bet labai retai vadovaudavausi praktikoje ta informacija. Nors aš pinigų daug ir nepralošiau (nes tiesiog jų neturėjau daug ir niekada nelošdavau iš pinigų, kurių negaliu pralošti), bet vesdavausi šiokią tokią statistiką ir vieną dieną tiesiog supratau, kad taip aš niekur nenueisiu. Reikia susiimti ir pradėti į lažybas žiūrėti profesionaliai ir vadovautis tom teorinėm žiniom, kurias aš turiu, tačiau visada darydavau atvirkščiai. Visa tai vyko prieš 2017-18m. sezoną. Keletas žingsnių/ tikslų, kurių aš siekiau/ užsibrėžiau tą sezoną:

1. Nesivadovauti emocijomis. Natūralu, kad jų bus, tačiau reikia išmokti jas ignoruoti.
2. Protingai valdyti banką.
3. Viską pradėti nuo mažų žingsnelių. Išsirinkti vieną lygą, rinkti informaciją ir atsisakyti kitų, pašalinių statymų.

Ir kaip man sekėsi?
Pradėsiu nuo trečio punkto, kurį pavyko įgyvendinti iš dalies. Išsirinkau Prancūzijos moterų krepšinio lygą, kaip pradžią savo sėkmingo lošėjo kelio link, tačiau pagalvojau, kad to bus per mažai ir nebus pakankamai statymų, tad daug laiko bus iššvaistyta. Todėl sugalvojau dar domėtis LMKL ir Rusijos moterų krepšinio lyga. Rezultatas gavosi toks, kad ištempiau tik kelis mėnesius po kurių atsisakiau LMKL ir rusių, nes ten statymai nėjo sėkmingai ir net pavargau, nes iki šiol buvau pratęs tik flashscore tikrint, o čia jau užsibrėžiau rinkt daug daugiau informacijos ir tiesiog pavargdavau 😄 Deja, bet pašalinių statymų nepavyko atsisakyt. Buvo vienas kitas NBA, LKL, moterų eurolygos pavieniai statymai, kurie pelno neatnešdavo.
Antras ir pirmas punktai galim sakyt, kad neįgyvendinti nors buvo stengtasi.

REZULTATAS
Nors bendras laimėtų unitų skaičius ir buvo minusinis 2017-2018m. sezone, tačiau būtent Prancūzijos moterų krepšinio lygos rezultatas buvo pliusinis ir čia aš pamačiau savo darbo vaisius, kurie mane motyvavo dar labiau stengtis ir tobulėti.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 386 Padėkų: 105 Tel.: LT
Cituoti
13
Atėjo 2018m. vasara. Deja, bet sėkmė su Prancūzijos moterų krepšinio lyga, šiek tiek, mane apsvaigino ir aš pagalvojau, kad jei galiu laimėt su prancūzių krepšinio lyga, tai galėsiu ir su futbolo pasaulio čempionatu. Oi, kaip aš klydau. Birželis labai nesėkmingas. Liepa- dar nesėkmingesnė. Prie prasto futbolo čempionato dar prisidėjo prasti rezultatai su jaunimo krepšinio čempionatais ir vasara vainikuota su -115 unitų. Iš šitos vasaros išmokau, kad analizuot ir statyt klubinį sportą ir rinktines nėra tas pats. Rinktinių čempionatai yra trumpos atkarpos turnyrai, kur 1 rungtynių svarba yra daug didesnė, tad ir rizika, kad kažkas nutiks ne taip, kaip aš galvoju yra didesnė. Arba mano metodika statymo pasirinkimo nėra tinkama. Bet kokiu atveju, futbolo aš turbūt dar 10 metų neketinu statyt.
Atėjo ruduo, naujas 2018-19m. sezonas ir mano tikslai išlieka tokie patys:

1. Nesivadovauti emocijomis.
2. Protingai valdyti banką.
3. Viską pradėti nuo mažų žingsnelių. Išsirinkti vieną lygą, rinkti informaciją ir atsisakyti kitų, pašalinių statymų.

Ir kaip man sekėsi?
Visur padaryta pažanga, tačiau dar ne tobula. Vėl pradedu nuo trečio punkto. Pašalinių statymų beveik neliko. Lyginant su praėjusiu sezonu, tai jų gerokai apmažėjo. Vos 1-3 per mėnesį, max buvo 4 per mėnesį ir tai statyta moterų Eurocup ar Eurolyga, kur žaidė Prancūzijos komandos. Žinoma, vėl įsitikinau, kad tokie statymai laimės neatneš. Kabant apie prancūzių krepšinio lygą, tai ten statymų atlikta beveik dvigubai daugiau, lyginant su pirmu sezonu, unitų laimėta daugiau ir šiek tiek, didesnis ROI.

Pirmas ir antras punktai galima sakyti eina kartu, koja kojon. Mano banko valdymas tiesiogiai priklauso nuo mano sugebėjimo valdyti emocijas. Šiaip, po vieno kito pralaimėjimo aš valdausi ir šiaip gyvenime nesu emocionalus žmogus, tačiau viskas, kad ir po vieną lašelį, kaupiasi kaupiasi, kol pratrūksta. Tą sezoną tų nesusivaldymų buvo, nepamenu kiek, bet per daug. Keista, bet tą sezoną pirmą kartą įvyko didesnė pergalių serija, prie ko aš nebuvau pratęs. Po kelių laimėtų statymų iš eilės man įsijungė savisaugos instinktas ir aš suprasdamas, kad visos serijos nutrūksta ir ateina pralaimėjimai, tai specialiai sumažindavau savo unitų statymo dydį (vietoj 6-8, pradėjau statyt po 2-5) ir taip laimėdavau dar kelis statymus, kol susiprasdavau, kad nesąmones darau ir užmetęs įprastą unitų kiekį pralošdavau 😄 Bandydavau mažiau netekti, kai ateis pralaimėjimas, bet gavosi, kad mažiau išlošiau nei galėjau ir tiek.

REZULTATAS
Bendras sezono rezultatas jau buvo teigiamas, o konkrečiai Prancūzijos moterų- labai geras ir geresnis nei praėjusį sezoną, tad kam sustoti?
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 386 Padėkų: 105 Tel.: LT
Cituoti
8
Apetitas kyla bevalgant. Po sėkmingo klubinio sezono atėjo vasara, įvairūs jaunimo čempionatai. Negaliu sakyt, kad buvo labai blogai, bet nebuvo ir gerai. Buvo banguota. Viename čempionate atrodo viskas gerai, bet kitame čempionate nieko nepataikau, tai gavosi minusas, bet bent jau ne toks, kaip su futbolu. Kadangi iš savo ankstesnės patirties jau žinojau, kad nesugebu stabiliai pliusuoti vasarą su jaunimo čempionatais, tai bent kažkiek tai atsipirks jeigu už gana simbolinį mokestį atiduosiu savo surinktą informaciją (draugiškų rungtynių), kuri gal kažkam padės labiau nei man. Žinoma, čia statymų puslapis, tad ir rimtų lošėjų turėtų būti nemažai, bet atsirado vos keli žmogeliukai, kuriems tai buvo įdomu. Aišku, kažkas pats renkasi informaciją ar samdo kitą žmogų, o kitas tiesiog mano medžiaga pasidalina su draugais. Bet ne apie tai, aš čia.
Tikslai prieš naują klubinį sezoną praktiškai nepasikeitė:

1. Nesivadovauti emocijomis.
2. Protingai valdyti banką.
3. Pradėti domėtis dar viena lyga ir atsisakyti kitų, pašalinių statymų.

Ir kaip man sekėsi?
Trečias punktas įgyvendintas idealiai. Prie Prancūzijos moterų čempionato pridėjau Ispanijos moterų krepšinio čempionatą, o pavienių atsitiktinių statymų nebeliko visiškai. Valio!
Su pirmais dviem punktais jau praktiškai irgi viskas gerai. Emocijų žinoma yra, bet jos man nebetrukdo blaiviai mąstyti (kiek tai yra įmanoma) ir pastebėjau, kad ir nežymų, bet banko padidėjimą.

REZULTATAS
Kaip jau galėjote suprasti, tai sezonas buvo pliusinis. Prancūzės, tai buvo fantastika. Atlikta dvigubai mažiau statymų nei praėjusį sezoną, tačiau ROI beveik dvigubai geresnis ir uždirbta unitų vos vos mažiau. Su Ispanėmis, taip gerai nebuvo. Bendras rezultatas minus 6 unitai. Sezonas nutrauktas kovo mėnesį dėl COVID, su ispanėmis dirbau pirmą kartą, tad labai nesureikšminau to minimalaus minuso. KItą sezoną bus geriau.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 386 Padėkų: 105 Tel.: LT
Cituoti
11
2020m. Vasara buvo tuščia dėl Covid pandemijos, tad ir pertrauka nuo lažybų gavosi beveik 6 mėnesiai. Naujas klubinis 2020-21m. sezonas, taip pat, buvo stipriai įtakotas koronos. Daug nukeltų rungtynių, daug žaidėjų susirgimų, trumpesnės atkrintamųjų bei finalų serijos. Visa šita sumaištis privedė prie labai banguoto sezono, man asmeniškai. Trys mėnesiai buvo rekordiškai geriausi mano karjeroje, tačiau minusinių mėnesių buvo daugiau nei pliusinių, tad bendrai, pagal uždirbtus unitus, sezonas nebuvo geresnis nei praėjęs.
Prieš sezoną kažkokių ypatingų tikslų nebekėliau, tiesiog viskas vyko natūraliai ir stengiausi tęsti pradėtą darbą. Geriau pasirodyti su ispanėmis, galbūt buvo vienas rimtesnis uždavinys. Žinoma, kalbant apie emocijas buvo vienas kartas per visą sezoną, kai nesusivaldžiau ir pastačiau gerokai daugiau nei įprastai statau. Statymui pradėjus eiti gerąja linkme aš cashout'inau tą sumą su pliusu ir žinoma, kad statymas praėjo. Natūralu, kad šiek tiek gailėjausi, nes galėjau laimėti gerokai daugiau, tačiau juk jei aš būčiau nuo pat pradžių pastatęs normalią sumą, tai tiesiog džiaugčiausi laimėjimu, o ne gailėčiausi kažko. Turbūt, tai paskutinė mano asmeninės patirties pamokėlė, po kurios nebebuvo jokių nesąmoniu su banko valdymu.

Reziumuojant sezoną, tai jis buvo pliusinis, kaip ir minėjau anksčiau, bet su savo niuansais. Su prancūzėmis dirbau jau ketvirtą sezoną ir kiekvieną sezoną rezultatai vis gerėjo, kai tuo tarpu su ispanėmis dirbau tik antrą sezoną ir šis, 2020-21m. sezonas buvo blogesnis nei praėjęs. Tai vienas kito sezono tikslas jau yra aiškus- pagerinti rezultatus su Ispanijos moterų krepšinio lyga.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 386 Padėkų: 105 Tel.: LT
Cituoti
6
Daug kalbėjau abstrakčiai- geras, blogas, pliusinis, minusinis, tačiau be konkrečių skaičių, tai dabar tuos skaičius ir parodysiu. Statymai.com puslapyje šių skaičių nerasit, nes čia nebuvo atskirų prancūzių ar ispanių moterų krepšinio lygų kategorijų. Jos atsirado, tik šių metų sausio mėnesį, tad ir rezultatai skiriasi nuo tų, kuriuos aš pateiksiu. Pradžiai parodau ką dabar galim pamatyti statymai.com puslapyje:

embeded-image

Čia tik pagrindinės skiltys. Moterų krepšinio kategorijoje yra visi moterų krepšinio statymai, kurie neturi ar kažkada neturėjo atskiros kategorijos. Tai yra LMKL, ir Rusijos moterų krepšinio lygos, kurias aš bandžiau prieš 4 metus, bei visokie eurocup ar nacionalinių rinktinių atrankos. Be abejo, didžioji dalis yra Prancūzijos lygos statymai, kurie ir atnešė tokį pliusą. Kaip jau minėjau, nuo šių metų sausio, atsirado atskiros kategorijos moterų lygoms, tai ši statistika nėra pilna šio sezono, tik dalis. Aš būtent ir parodysiu, kaip atrodo mano reali statistika šių dviejų lygų. Pradedam nuo Prancūzijos LFB:

embeded-image

Čia parodytas kiekvienas sezonas atskirai ir dar pagal kiekvieno mėnesio laimėtus unitus. Nesu aš kažkoks ekspertas, bet mano akimis rezultatai yra fantastiški. Kažkur esu skaitęs, kad jeigu turi 10% Roi, tai jau esi geras lošėjas. Nežinau, kiek tame yra tiesios, bet su paskutiniais dviem sezonais aš gerokai permušiau tokius skaičius. Aišku, kad tokių rezultatų aš neišlaikysiu kiekvieną sezoną, turės kažkada nutikti ir nuosmukis.
Kalbant apie netikslumus, tai LFB neprasideda rugsėjo mėnesį, ten aš stačiau Prancūzijos komandų tarpusavio draugiškas rungtynes, kas, vėl gi, pagražina statistiką, nes tai nėra oficialios lygos rungtynės.
Taip pat, pirmų sezonų statistika gali neatitikti, jeigu sugalvotumėt skaičiuoti pagal statymus, kurie yra paskelbti statymai.com puslapyje. Anksčiau aš keldamas statymą čia įdėdavau su didžiausiu koeficientu. T.y. aš pats statau dažniausiai betsafe su 1,85, o čia įdėdavau su 1,91 iš kokio Pinnacle, ko pasekoje ir laimėjimas būdavo didesnis. Tiesiog norėdavau, kad žmogus pamatęs mano statymą jau žinotų, kur koeficientas yra didžiausias, tačiau supratau, kad tai yra nereikalinga, nes žmonės patys susiras kur jiems patogu statyt, be to, man užima laiko tikrint, o jei dar šokinėja koeficientas, tai nebesuprasi kur ten didžiausias.
Toliau tendencijos. Viena tendencija yra labai aiški. Daugiau ar mažiau gera sezono pradžia ir tada minusinis gruodis. Šį sezoną gruodis nebuvo minusinis, nes dėl pandemijos buvo labai mažai rungtynių gruodį ir gavosi taip, kad iš Prancūzijos lygos nieko nestačiau. Po naujųjų metų vėl atsigaudavau, tačiau šį sezoną matyt už gruodį atsiėmiau pavasarinį minusėlį. Kodėl taip vyksta? Tikslaus paaiškinimo neturiu, bet, pavyzdžiui, VicenteR (ar kažkuris kitas rimtas lošėjas) buvo minėjęs, kad lažybų bendrovės sezono pradžioje duoda daug netikslių linijų, nes komandas vertina pagal praėjusio sezono rezultatus, ar kažkas panašaus, tai mano sėkmė tikriausiai čia ir yra. Gruodžio mėnesį rezultatai krenta, nes lažybų bendrovė pradeda dėliot linijas jau pagal šio sezono rezultatus (mano spėjimas) ir po naujų metų jau aš pradedu prisitaikyt prie naujų linijų ir rezultatai pagerėja. Bet čia tik teorija. Gal man tiesiog sekasi/nesiseka kažkokiu laikotarpiu, arba tai tiesiog sutapimas.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 386 Padėkų: 105 Tel.: LT
Cituoti
5
Liūdnesni rezultatai su ispanėmis.

embeded-image

Pirmą sezoną vos 1 mėnuo buvo pliuse, bet kiti 6 mėnesiai nebuvo tiek blogi, kad turėčiau didelį minusą. Antrame sezone jau 3 mėnesiai buvo pliusiniai, bet kiti 5 mėnesiai tiek blogi, kad bendras minusas jau jaučiasi. Statymų atsirinkimas buvo ne pats geriausias, ką ir rodo išaugęs statymų kiekis. Į akis krenta gruodis. Priešingai nei su prancūzėmis, tai čia gruodis yra geriausias mėnuo. Sunku paaiškint kodėl. Neturiu atsakymo. Greičiausiai atsitiktinumas.

Kalbant apie statymų atsirinkimą, tai ateina sezone toks momentas, kurį aš vadinu štiliu (bevėjis oras, vėjo nuščiuvimas). Tai būna kažkur sezono vidury, kai bukai jau duoda geras linijas ir komandose nevyksta jokių didelių pokyčių, tada darosi sunku atsirinkti statymą. Kadangi aš statau tik dvi lygas, kurios žaidžiamos dažniausiai tik savaitgaliais, tai aš realiai laukiu 4-5 dienas savaitgalio, kad galėčiau pastatyti. Kai ateina savaitgalis ir įvyksta štilis, tada argumentai statymui tampa labai pritempti ir žinoma, kad didžioji dalis tokių statymų būna pralaimėti. Tokiais momentais aš galėčiau visai nestatyti, tačiau kai aš laukiu 4-5 dienas tampa labai sunku nestatyti. Galvoje sukasi mintys, kad kiekvienas mano toks praleistas savaitgalis yra iššvaistyta proga uždirbti. Šį sezoną tas labai matėsi būtent ant Ispanijos moterų krepšinio čempionato statymų. Kitą sezoną šitą bandysiu keisti ir bandyti išlikti ties kokybe, o ne kiekybe.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 386 Padėkų: 105 Tel.: LT
Cituoti
8
Naujas sezonas jau, galima sakyti, prasidėjo. Komandos renkasi į treniruočių stovyklas, o kai kas jau sužaidė pirmas draugiškas rungtynes. Būtent dabar ir prasidės priešsezoninis draugiškų rungtynių maratonas. Anksčiau ypatingai nesekdavau ir nestatydavau (neskaitant kelių statymų užpraėjusį sezoną) draugiškų rungtynių. Tiesiog susirinkdavau rezultatus prieš prasidedant oficialiam sezonui. Tačiau šis sezonas bus kitoks. Aš būsiu priverstas praleisti oficialią sezono pradžią ir nestatysiu, šiek tiek, ilgiau kaip mėnesį, todėl nutariau pabandyti susikoncentruoti į draugiškų rungtynių etapą. Žinoma, kiek tai leis padaryto kontoros, nes draugiškų rungtynių nebus daug pasiūloje. Namų darbus, atrodo, pasidariau. Laukiam pasiūlos.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 386 Padėkų: 105 Tel.: LT
Cituoti
7