Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kriptovaliuta: 30€ už registracija

Atsakyti Sekti temą
Sveiki, Šiandien paleido naują airdopą. Galima užsidirbti 30 Eur (viso pervesiu jei parduosite visą kripto 50 Eur, nes reikės išleisti apie 20 Eur iš kortelės).

Reikės mobilaus telefono, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento, bei banko kortelės. Ką reikia padaryti?

1. Atsisiųsti programėlę ( crypto.com )

3. Verifikuoti emeilą, telefono numerį.

4. Nufotografuoti dokumentą - tiesiog palaikant prie kameros jis automatiškai nufotografuoja, pasidaryti "selfį" pagal nurodymus ekrane.

5. Kai jau verifikuos (užtrunka apie kelias minutes, nors rašo kad gali užtrukti 2-3 dienas). Balanse prisijungę prie programėlės jau matysite apie 44 EUR (jei jungdamiesi pasirinkote, kad rodytu EUR valiuta, tačiau jeis pasinaudoti dar negalite.

6. Spausti dešineje viršuje dovanėlės ikonėlę ir spaudžiame "Unlock 50 USD".

7. Kad galetumete pasinaudoti, reikia pridėti banko kortelę ir nusipirkti ETH ar kitos krypto valiutos, bet siūlau ETH. Pridedame kortelę ( tai kainuos 0,1 USD ). Tuomet perkame 0,09 ETH, kiekį pakeičiame patys, nei nurodytas automatiškai programėlėje (viso bus apie 18-20 Eur priklausomai nuo ETH kurso).

8. Nusipirkus ETH jau galesite naudotis gauta dovana.

Jei parduoti valiutos ir gautos dovanos nenorite, tai ir viskas. Jei norite parduoti ir gauti į banko sąskaitą ar grynais 50 Eur skaitome toliau.

9. Tuomet darome SELL ir parduodame dovaną (MCO tokenus už ETH).

10. Tuomet bendrame lange spaudžiame "RODYKLĘ Į DEŠINĘ" ( toks simbolis maždaug ekrano viduryje ) ir atsidariusiame lange viršuje spaudžiame "withdraw".

11. Tuomet "Add Wallet Address" ir pridedame adresą 0xf808448d8A62AdfB7f868A6103cF60cE0208957C

12. Patvirtiname adresą emeile.

13. Grižtame į apsą, einame kur "withdraw" buvo (rodyklė į dešinę ir t.t.) ir ten apačioje pasirenkame maksimalų balansą kokį galima išvesti bus apie 0.3 ETH.

14. Patvirtiname išvedimą.

15. Duodame banko rekvizitus kur pervesti.

Patikrinta viskas veikia, tačiau ilgokai vyksta išvedimas. "Pending" statusas gali ir iki kelių valandų užtrukti. Jei turite klausimų PM 😁
Registravosi: 2016/03/19 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
2
Tie kurie miegojo, jau pozna. Reikia atlikti 200e depozitą, jog gauti bonusą
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 87 Tel.: GB
Cituoti
0
Kiekis likęs labai mažas, tad paskubėkite, nes ir vėl pramiegosit..!
Naujas Uždarbis! Mažiausiai 80 usd bus jūsų! 😟? Judam!
Senai esu šitą reikalą radęs, bet praleidau, dabar pagalvojau, kad tikrai nieko neprarasim, jeigu pabandysim investuoti ir po kurio laiko maybe atgausime nemažą sumą for free! ❤️
Galima užsidirbti iki $80 be jokių investicijų iš savo kišenės! Tačiau pinigus bus galima išsikeisti tik po mėnesio laiko. Kai prisiregistruosite puslapyje gausite 2000 AST (AirSwap crypto valiutos, kurios vertė 20$), kurią reikės investuoti tame pačiame puslapyje. Kai padarysite investiciją prasidės 30-ties dienų laikmatis, po kurio galėsite išsikeisti valiutą, kurios vertė bus apie $80!
Kaip tai padaryti:

1. Prisiregistruokite puslapyje: assetstream.co/register
Reikės patvirtinti elektroninį paštą.
2. Po žodžiu "KYC" spauskite "Verify". Reikės įkelti savo paso arba asmens tapatybės kortelės nuotrauką, bei "selfie" laikant savo asmens dokumentą šalia savo veido. Nuotraukos turi būti ryškios, bei asmens duomenys turi būti įskaitomi. Asmens tapatybę patvirtina per 24 valandas (dažniausiai per 15min).
3. Kai patvirtins tapatybę reikės susikurti virtualią crypto valiutos piniginę. Po žodžiu "Wallet" spauskite "Create Wallet". Tada vėl spauskite "Create Wallet". Būtinai prascrollinkite ten visas surašytas sąlygas, kitaip neleis tęsti. Tada padėkite varnelę, kad sutinkate su puslapio sąlygomis ir paspauskite "Accept". Pasirinkite Bitcoin ir spauskite "Next". Tada paspauskite "Skip". Atsiras 24 mėlynai užrašyti žodžiai, kuriuos būtinai nusifotografuokite, užsirašykite ar kitaip išsisaugokite. Pažymėkite varnelę ir spauskite "Next". Tada Jums reikės įrašyti trūkstamus žodžius, kuriuos kątik išsisaugojote. Įrašę žodžius spauskite "Confirm".
4. Puslapio viršuje paspauskite "Claim your 8,000 AST reward. Paspauskite "Join". Per kelias minutes jums bus suteikta 2000 AST.
Paspauskite "Invest Project". Paeikite į apačia ir paspauskite "7 days invest" ir investuokite visus turimus AST.

Tikrai siūlau pasidaryti viską iki galo, jeigu kyla bėdų, rašykit į support, nes labai greitai atrašo!
Registravosi: 2016/03/19 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
1