Įvartis

Atsakyti Sekti temą
Kaip tie ten nesumindo vieni kitu ar neluzta tribunos :)
Cituoti
0
Jeigu Lietuvos vyrų futbolas visus mus varo į neviltį, tai moterys bando ištaisyti šią padėtį :))

"Gintros-Universiteto" moterų komanda Čempionų lygoje susikaus su "Barcelona"

embeded-image

Po pergalės Ciuriche vyriausiasis Šiaulių “Gintros-Universiteto” komandos treneris Rimantas Viktoravičius sakė: “merginos norėtų susikauti su “Barcelona”. Panašiai apie norimus būsimus varžovus kalbėjo ir dublį Šveicarijoje pelniusi ir kelią į UEFA moterų Čempionių lygos aštuntfinalį Lietuvos čempionėms atvėrusi namibietė Zenatha Coleman, kuri teigė, jog rungtynės su “Barcelona” jai būtų tikras svajonės išsipildymas.

Svajonės pildosi – reprezentacinė Šiaulių miesto ekipa UEFA moterų Čempionių lygos aštuntfinalyje susitiks su vieną garsiausių prekinių ženklų futbolo pasaulyje turinčiu klubu – Barselonos “Barcelona”.

Istorinė akistata Šiauliuose vyks lapkričio 8 arba 9 dieną, tuo tarpu atsakomasis mačas Barselonoje vyks lapkričio 15 arba 16 dieną.

“Barcelona” į aštuntfinalį pateko gana lengvai – katalonės šešioliktfinalio etape išvykoje užtikrintai 4:0 nugalėjo “Avaldsnes IL” ekipą iš Norvegijos, o atsakomose rungtynėse namuose dar kartą įrodė pranašumą rezultatu 2:0.

“Barcos” moterų ekipa Ispanijos čempionate triumfavo penkis kartus: 1998, 2012, 2013, 2014 ir 2015 metais. Tuo metu praėjusius du sezonus Frano Sančezo auklėtinės pasidabino sidabro medaliais. Geriausias ispanių pasiekimas Čempionų lygoje – pusfinalis, kurį joms pavyko pasiekti praėjusiais metais.

embeded-image

eurofootball.lt/naujieno...ikaus-su-barcelona/56411
Cituoti
5
Cituoti
6


nu tokio dar nematęs buvau
Cituoti
0
Nestandartinis komandos draugo įvarčio šventimas :))

Cituoti
1
Benzema rašė:

Nestandartinis komandos draugo įvarčio šventimas :))

Labai jau homiškai :)
Cituoti
0
M. Clattenburgas pripažino, kad 2016 metais mače su "Chelsea" specialiai iš aikštės neišvarė "Tottenham" žaidėjų

embeded-image

Markas Clattenburgas prisipažino nenorėjęs 2016 metų „Tottenham Hotspur“ rungtynėse su „Chelsea“ iš aikštės išvyti dėl titulo dar kovojusios šios komandos žaidėjų.

Šiose rungtynėse norėdama dar kovoti dėl „Premier“ lygos titulo su „Leicester City“, svečiuose žaidusi „Tottenham“ privalėjo iškovoti pergalę. Susitikime svečiai pirmavo 2:0, tačiau išbarstė dviejų įvarčių pranašumą, o visas rungtynes grubiu žaidimu pasižymėję jų žaidėjai taip pat sudalyvavo ir ne viename konflikte. Šiame mače M. Clattenburgas „Spurs“ ekipos žaidėjams parodė devynias geltonas korteles, tačiau iš aikštės neišvarė nė vieno jų žaidėjo. Kaip dabar NBC laidoje pripažino pats teisėjas, to jis nedarė specialiai, nenorėdamas tapti jų pasiteisinimo priežastimi.

„Aš leidau jiems patiems save susinaikinti, kad visa spauda ir visi pasaulio žmonės galėtų pasakyti: „Tottenham“ pralaimėjo titulą.“

Jei aš būčiau išvaręs tris žaidėjus iš „Tottenham“ ekipos, kokios tada būtų antraštės? „Clattenburgas atėmė iš „Tottenham“ titulą“. Buvo geriau, kai jie patys sunaikino save rungtynėse su „Chelsea“, o „Leicester“ laimėjo titulą.

Kai kurie teisėjai būtų žaidę pagal taisykles ir „Tottenham“ mačą būtų pabaigusi su 7 ar 8 žaidėjais, o po susitikimo jie tai būtų naudoję kaip pasiteisinimą dėl pralaimėto titulo. Tačiau aš jiems to pasiteisinimo duoti nenorėjau, o į rungtynes ėjau su planu: „Leisk jiems patiems pralaimėti titulą“, - atviravo teisėjas.

Po šio susitikimo „Chelsea“ ir „Tottenham“ gavo rekordines baudas „Premier“ lygos istorijoje, o pastarosios žaidėjas Mousa Dembele vėliau dėl veiksmų šiame mače buvo nubaustas šešių rungtynių diskvalifikacija.

Pats M. Clattenburgas šių metų vasarį netikėtai baigė savo teisėjo karjerą ir pradėjo darbą Saudo Arabijos futbolo federacijoje, kur jis prižiūri vietos teisėjus.

Nešvariausi 2016 metų „Chelsea“ ir „Tottenham“ mačo epizodai:eurofootball.lt/naujieno...nham-zaideju-video/57520
Cituoti
1
Žiūrėjau gyvai. Daug įdomiau tokios rungtynės, nei tos, kuriose nieko nevyksta
Cituoti
0