Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
darys rašė:

Nu su tuo vogimu, tai blogai, o kaip teisėsauga reagutų, kai sužinotų, kad realiai yra perkama/parduodama žmogaus asmens tapatybė ir ja naudojamasi apgauti lažybų bendrovę? Nes juk šiaip pagalvojus, kad pirkdamas kito žmogaus sąskaitą, tu perki jo asmens tapatybę.

Ne taip traktuoji, tai yra bendras asmenų sutarimas, kad tu už jį statysi, o ne kažkoks "tapatybės pirkimas".
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
2
darys rašė:

Nu su tuo vogimu, tai blogai, o kaip teisėsauga reagutų, kai sužinotų, kad realiai yra perkama/parduodama žmogaus asmens tapatybė ir ja naudojamasi apgauti lažybų bendrovę? Nes juk šiaip pagalvojus, kad pirkdamas kito žmogaus sąskaitą, tu perki jo asmens tapatybę.

Manau susiradus ji ir pasakius kad bus kreipiamasi i policija, grazintu viska...
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Ne taip traktuoji, tai yra bendras asmenų sutarimas, kad tu už jį statysi, o ne kažkoks "tapatybės pirkimas".

Ar lažybų reglamentas leidžia statyti už kitą asmenį (naudojantis jo sukurta paskyra)?
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 874 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Manau susiradus ji ir pasakius kad bus kreipiamasi i policija, grazintu viska...

Nu matai oficialiai nlb galima trbt kazka padaryt, nes zaisti uz kito zmogaus saskaita nelegalu, o jis pralose pinigus esancius jo saskaitoj
Registravosi: 2019/07/24 Žinučių: 5
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Ar lažybų reglamentas leidžia statyti už kitą asmenį (naudojantis jo sukurta paskyra)?

O čia jau traktato klausimas, ne visų vienodi reglamentai, o gal pvz žmogus neįgalus, o gal žmogus darbe tuo metu kai "tu statai" ir vyksta svarbiausi įvykiai, o darbe jam blokuoja puslapius, o gal... reik tik geros fantazijos 😁
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

O čia jau traktato klausimas, ne visų vienodi reglamentai, o gal pvz žmogus neįgalus, o gal žmogus darbe tuo metu kai "tu statai" ir vyksta svarbiausi įvykiai, o darbe jam blokuoja puslapius, o gal... reik tik geros fantazijos 😁

Na, taip, galbūt žmogus neįgalus arba labai užsiėmęs, pats atlikti statymų negali, bet pralošti svetimus pinigus kitu būdu pajėgia... : )
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 874 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaunas rašė:

Na, taip, galbūt žmogus neįgalus arba labai užsiėmęs, pats atlikti statymų negali, bet pralošti svetimus pinigus kitu būdu pajėgia... : )

Grįžo per pietų pertrauką ir pradėjo lošt bevalgydamas, užsikabliavo ir nebeliko "bendrų pinigų", todėl jis dabar skoloje tam kuris statė 😉 tikiuosi greitai neteks man su tokiais susidurti, nes tada ir moralinę traumą patirsiu dėl prarastų pinigų už kuriuos turėjau valgyti dar mėnesį..
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
darys rašė:

Nu su tuo vogimu, tai blogai, o kaip teisėsauga reagutų, kai sužinotų, kad realiai yra perkama/parduodama žmogaus asmens tapatybė ir ja naudojamasi apgauti lažybų bendrovę? Nes juk šiaip pagalvojus, kad pirkdamas kito žmogaus sąskaitą, tu perki jo asmens tapatybę.

Ar skiri kur yra įmonės taisyklės ir kur yra AK ar BK straipsnis?
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
2
Zhemaitis rašė:

Ar skiri kur yra įmonės taisyklės ir kur yra AK ar BK straipsnis?

Aš uždaviau klausimą į kurį jau buvo atsakyta. Prie ko čia šitas tavo klausimas man? 😄
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 171 Tel.: LT
Cituoti
0
darys rašė:

Aš uždaviau klausimą į kurį jau buvo atsakyta. Prie ko čia šitas tavo klausimas man? 😄

Na jau ne pirmą kartą matau forume komentuojančius, kad su policija gali būti bėdų perkant ir naudojantis sąskaitą. Čia tas pats, kaip aš iš raugo pasiimčiau jo darbovietės mašiną ir padaryčiau avariją. Policijai vienodai, ji tik faktą suformina ir paskiria baudą pagal AK ar BK, o kitkas jau lieka įmonei aiškintis.
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 398 Padėkų: 52
Cituoti
0
Zhemaitis rašė:

Na jau ne pirmą kartą matau forume komentuojančius, kad su policija gali būti bėdų perkant ir naudojantis sąskaitą. Čia tas pats, kaip aš iš raugo pasiimčiau jo darbovietės mašiną ir padaryčiau avariją. Policijai vienodai, ji tik faktą suformina ir paskiria baudą pagal AK ar BK, o kitkas jau lieka įmonei aiškintis.

Tai aš ir nesakiau, kad būtų bėdų, aš paklausiau kaip ji reaguja į tokius dalykus 😁
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 171 Tel.: LT
Cituoti
0
Nera cia jokiu bedu su policija manau... tuo labiau labai lengvai gali atrasti asmenis, kurie apvogia ir t.t. pasaulis mazas, o tuo labiau lietuva 😉 kaip ir viskas rasta, priklauso nuo pacio pardavejo anketos, kaip ir kas toliau..... (tuo labiau, kad jis irgi kaip ir naujas vartotojas sitam puslapy), bet butu labai idomu suzinoti istorijos pabaiga 😉
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Kosmosus kalbat. Neirodysit nei civilinio proceso tvarka nei tuo labiau baudziamojo.
Idomu man kaip jus irodytumet, kad kito asmens asmenine saskaita yra sutarties dalykas. O tuo labiau, kad tai daroma su intencija apgauti paslaugos tiekeja, kuris savo reglamento nuostatomis apribojo/uzdraude jums asmeniskai naudotis jo teikiamomis paslaugomis.
O su vagystem tai juolab. Kaip tu irodysi kur tu pralosei/withdrawinai pinigus, o kur asmuo KURIAM IR PRIKLAUSO ta saskaita. As beveik 99proc garantuotas, kad ir sutartiniai santykiai nesusiklostys, nes paslaugos tiekejas kiekvienam paslauga suteikia invidualiai. Taigi is neteises kilti teise negales.
Turit tuo tarpu loseju asociacija, kuri jau kazkiek metu tai kovoja kazkokius karus, bet nepakovojat del zaideju blokavimu/limitavimu, nes kaip supratot negalima pakovoti pries paslaugos tiekeja del jo nustatytu taisykliu. Negalit pakovot su maxima kad ji dirba ne iki 24val ar kad neparduoda jusu norimos produkcijos.
Taip kad perkant akauntus jus sieja vienintelis santykis - pasitikejimo.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
6
Vienintelis sprendimo budas, manau, yra nebent pradet rasytis sutartis.
Registravosi: 2018/09/20 Žinučių: 266 Padėkų: 70 Tel.: LT
Cituoti
0
BigBuck rašė:

Vienintelis sprendimo budas, manau, yra nebent pradet rasytis sutartis.

Nepades, nes lazybu saskaita abejotina ar gali buti sutarties dalykas. Asmenine paskyra yra nukreipta i asmeni individualiai, todel neturetu butu galima prekiauti tokiais dalykais.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
Na man teko bendradarbiavimo sutartį pasirašyt vieną syk parduodant, nežinau kiek naudos būtų su ja žmogui kažką prisiteisti, bet, kad jau norejo jaustis saugiau, tai pasirašiau
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 89 Tel.: GB
Cituoti
0
Lukas Strielčiūnas rašė:

Na man teko bendradarbiavimo sutartį pasirašyt vieną syk parduodant, nežinau kiek naudos būtų su ja žmogui kažką prisiteisti, bet, kad jau norejo jaustis saugiau, tai pasirašiau

Ar tai reiskia, kad ir mokrcius susimokejai uz pajamas sutarties pagrindu?
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
flipas rašė:

Ar tai reiskia, kad ir mokrcius susimokejai uz pajamas sutarties pagrindu?

Uz ka mokescius reik moketi bendradarbiaujant? 😄
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
flipas rašė:

Ar tai reiskia, kad ir mokrcius susimokejai uz pajamas sutarties pagrindu?

Nea, ten esmė buvo tiesiog kaip kaimynai, jog skolinas vienas iš kito ir lapelį pasirašyt, tai čia panašiai pasirašyt su informacija savo ten, kad jei būtų nesąmonė kokia, jog žinot kur ieškot, bet realiai niekur ji nefiguruoja, tai kaip ir nieko nereiškia, žmogus tik dėl to saugiau pasijautė, nes ne viena ir ne dvi paskyros ten buvo perkamos
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 89 Tel.: GB
Cituoti
0
Ronaldo7 rašė:

Uz ka mokescius reik moketi bendradarbiaujant? 😄

Bendradarbiaujama neatlygintinai? tada tai paramos sutartis
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0