Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
flipas rašė:

Paprasti atsakymai gaunami (arba ne) uzduodant paprastis klausimus. bendras vardiklis bet kokio (net ir lazybinio) pelningumo yra ROI, tai kam veltis su tais unitais? taip ir klausk zmogaus: koks to ar ano menesio ROI? as jau nekalbu apie aibe kitu rodikliu (paklauskit bet kokio hedge fund ar bent kiek raukiancio trader) kurie dar nusako kaip tas ROI buvo generuotas...

Deja... atsakyma apie roi gavau tik viena "roi nera svarbus kai bankas yra didelis del to ziurim tik i units" jei reikes pridesiu foto.

...

jau klaust kaip buvo generuojama butu per sudetinga. tikriausiai du.hu likciau ju akyse. nes gi paprastas zmogus, atejes su banku, klausimu klausia...
tikriausiai roi skaiciuoti nemoka... arba skaicia per mazi "mieliems lazybu myletojams"...

...

tada pradejau aiskintis apie units. tapo dar smagiau. idomus dalykas, nedirbsiu arba kazi ar dirbsiu su 13 zmoniu vip grupeje. bet toliau intesyviai ieskoma zmoniu prisijungti. del unit skaiciavimu ir zadamo 500u pelno, kaip pvz lapkricio men tiesiog juokinga. as pvz statau 50u, o tau duodu statyma 5u. gale men tu turi 100u pelna kaip pvz. o as turiu apie 1000u pelna. na matai cia mano geriausias men. as unitus skaiciuoju kitaip, pagal save. bet jei statysi viska turesi 500u, o as tikriausiai 5000... 😁😁😁
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
2
Ir kam tada veltis su zmonem, kuriu bankas toks didelis, kad roi nesvarbu? zinau tik lehman brothers dideki banka 😂 isleke i ora pries 10 metu, vienok bosai liko su visais savi unitais ...
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
Cia yra sunkus patologinis atvejis, kai zmogus galvoja, kad jis kazkodel yra svarbus ir visi privalo jam ataskaitas duoti. Nesi svarbus, nesusireiksmink sitaip. Tu neturi jokiu galimybiu dirbt su manim per jokia platforma, neslepdamas savo tapatybes.
Tiems, kam idomu buvo isstatyta 2232u per 372 statymus ir grizo 2855u. ROI 28%, bet jis cia nera svarbus, nes daug statymu ejo ant draudimu, kurie nejo. Kaip ir sakiau - cia asmenine statistika. Virno statymo vidurkis 6u. Paaiskinkit vargsui, kad tam, jog vidurkis butu 6u uz statyma atlikus 372 statymus, kai vienas is ju 500u, tai visu likusiu vidurkis turetu but 4.6u. Stambiausias statymas 20u. Tokiu statymu buvo 6.
Ir cia as neatsakineju sitam nuliui. As cia tiesiog pateikiu issamesne statistika, kad suprastumet, jog man nera jokio tikslo meluot ir sitas zmogelis pildamas ant manes kazkokias samokslo teorijas yra tiesiog eilinis vabalas.

Dabar dar paskutinis atsakymas jam ir griztam prie darbu:
1. "viskas kas jusu klausiama jum atrodo kaip paprasciausia ataka tikriausiai"
Pridedu screenshota:
[URL=part.lt/perziura/fd32690...8b738cd94610be91d198.jpg][IMG]part.lt/img/fd32690882c2...8b738cd94610be91d198.jpg[/IMG][/URL]
(Jei adminai sutvarkys, busiu dekingas. Vakar dienos scr matau neidetas, tai daug nesitikiu, bet zmones turi matyt viska).
"Tu durnas"
" *** *** "
"Nebekliedek"
Ar tai jums atrodo kaip ataka? 😄 Kokiu invalidu reikia but, kad nepazistamiem zmonem i pm rasyt tokius zodzius? Rase ne man, as iskart buciau blokaves ir nesigilines, bet sitas screenshotas jums atsako i visus klausimus.

2. "Nera logikos rasyti savo pasiekimus kanale, sakyti kad visi taip uzdirbe butumet statant pagal musu informacija jeigu ji nera tiksli..."
Nera logikos mesti savo maisto foto i Instagrama. Bet zmones ta daro. As irgi zmogus. Niekur nebuvo sakoma, kad uzdirbsit tiek kiek as. Niekur ir niekada. Atvirksciai, esu sakes, kad tiek kiek as niekas neuzdirbs, bet "galite atsilauzti dali musu sekmes".

3. "Deja... atsakyma apie roi gavau tik viena "roi nera svarbus kai bankas yra didelis del to ziurim tik i units" jei reikes pridesiu foto."
Dar vienas fakenews. As taip niekur niekada nerasiau. Jei rase adminas, tai su juo ir diskutuokit. Nors jis ir yra teisus, nes man roi yra maziausiai rupintis rodiklis. Bet atsakymas ne mano, mesk scr kiek nori.

4. "nedirbsiu arba kazi ar dirbsiu su 13 zmoniu vip grupeje. bet toliau intesyviai ieskoma zmoniu prisijungti."
Skaityk dar karta kas mano tekste parasyta:
m.statymai.com/forum/laz.../ka-dabar-veikiate-t/119
As esu zmogus, kuris sako ka galvoja. Pas mane nera povandeniniu sroviu. Jeigu as sakau, kad 13 zmoniu vip grupej man yra per mazai dalinantis pelna i tris dalis ir po tokio gero lapkricio - vadinasi taip ir yra. KITAS ZMOGUS GRIEBTU JUSU PINIGUS IR NEATSISUKTU. Bet as nesu kitas zmogus. As gerbiu zmones, gerbiu ju pinigus ir jeigu as del kazko abejoju, tai as ta ir pasakau. Tik visiskas *** gali pagalvot, kad taip as reklamuojuosi arba stengiuosi pritraukt zmoniu. Atvirksciai, as stengiuosi jiems parodyti rizikas, gal net atbaidyti.

Zmones, nebukit kaip justas. Nevadinkit kitu debilais ir durniais. Galbut tada ir jusu taip niekas nevadins. Nevaidinkit per daug protingu, nes kvailumo nepaslepsi. Kuo garsiau zmogus rekia, tuo maziau jis turi ka pasakyt.
Sita tema baigta. Geros dienos visiems!
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
8
Del roi kad neziuri i tai atsake vicenter. Asmenine zinute i fb. Jis adminas ar ne?
Adminas nieko neatsake apskritai.
Taip tu durnas ir nebekliedek su savo skaiciavimais. Visiems aisku jau senai viskas. Koks svarbus? Kokias dar ataskaitas? As normaliai paklausiu klausimo i kuri neatsake. Vedineji statistikas nesamoningas ir tiek, o dabar eini visai ne i ta krypti. Kalbama apie units ir pelno skaiciavima. Pats vicenter rase kad pas tave kiti unitai iki 30 ir tt cia vos keli tavo pazistami ar geri draugai tik paraso kad tikrai uzdirbom 600u ir viskas. Prie ko cia tie admin? Kiekvienoj zinutei adminus kisi, kad taisytu kazka. Nenori kalbet, nori tik banint, pilnai negali pries publika pasirodyt keldamas nesamones apie savo unitus. Nori kad mane uzbanintu uz zinutes ar ka? Paziurek kaip elgiesi, gedos turetum 😁 negali atsakyti i klausima paprasciausia del units skaiciavimu. Tu pats dedi 20/30u ar net ir 100 ar daugiau gal net kitiems siusdami statistika 3/5/10u statymas ir gale men isvedineji nesamoningas statistikas kai viska statant gale men tebuvo pasiekta 4+ u. Ta kas buvo gauta is statymaiguru. Isvedineji ststistikas apie 700u beveik. Taip asmeniskai gal ir surinkai. Taip gal ir geriausias men. Ne apie tai eina diskusija net zmogau.. Kaip isvis tokias nesamones komentuoji dar cia.. Klausimas buvo kiek reik atlikti w ir loss statymu kad butu 3/5 u statant 500u pelnas. Tu bent supranti ka tu rasai dabar? Kad tu i klausima negali atsakyt net. Puslapyje sitam statistikas paziurekit savo. Graudu kas yra ir ka rasote. Negali ikeles kad uzdirbsit 500u zinute prirasyt STATANT PO 30-50u ant statymo. O ne tai ka duodat. Man tikrai ir nereikia dirbti su tavim. Aisku cia jau viskas. Tik gaila nauju zmoniu kurie patiki sitom aferom. Sunku bunant nauju atsirinkti gera ir tikra informacija. O kai duha.is dar vadintis pradeda adminai tai viskas aisku kas per zmones uz ekranu. Tema baigta. Protingas zmogus apeis sita statymaiguru “lazybu myletoju” servisa su metu statymais 😁 😁 😁
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
5
Justasx001 rašė:

Del roi kad neziuri i tai atsake vicenter. Asmenine zinute i fb. Jis adminas ar ne?
Adminas nieko neatsake apskritai.
Taip tu durnas ir nebekliedek su savo skaiciavimais. Visiems aisku jau senai viskas. Koks svarbus? Kokias dar ataskaitas? As normaliai paklausiu klausimo i kuri neatsake. Vedineji statistikas nesamoningas ir tiek, o dabar eini visai ne i ta krypti. Kalbama apie units ir pelno skaiciavima. Pats vicenter rase kad pas tave kiti unitai iki 30 ir tt cia vos keli tavo pazistami ar geri draugai tik paraso kad tikrai uzdirbom 600u ir viskas. Prie ko cia tie admin? Kiekvienoj zinutei adminus kisi, kad taisytu kazka. Nenori kalbet, nori tik banint, pilnai negali pries publika pasirodyt keldamas nesamones apie savo unitus. Nori kad mane uzbanintu uz zinutes ar ka? Paziurek kaip elgiesi, gedos turetum 😁 negali atsakyti i klausima paprasciausia del units skaiciavimu. Tu pats dedi 20/30u ar net ir 100 ar daugiau gal net kitiems siusdami statistika 3/5/10u statymas ir gale men isvedineji nesamoningas statistikas kai viska statant gale men tebuvo pasiekta 4+ u. Ta kas buvo gauta is statymaiguru. Isvedineji ststistikas apie 700u beveik. Taip asmeniskai gal ir surinkai. Taip gal ir geriausias men. Ne apie tai eina diskusija net zmogau.. Kaip isvis tokias nesamones komentuoji dar cia.. Klausimas buvo kiek reik atlikti w ir loss statymu kad butu 3/5 u statant 500u pelnas. Tu bent supranti ka tu rasai dabar? Kad tu i klausima negali atsakyt net. Puslapyje sitam statistikas paziurekit savo. Graudu kas yra ir ka rasote. Negali ikeles kad uzdirbsit 500u zinute prirasyt STATANT PO 30-50u ant statymo. O ne tai ka duodat. Man tikrai ir nereikia dirbti su tavim. Aisku cia jau viskas. Tik gaila nauju zmoniu kurie patiki sitom aferom. Sunku bunant nauju atsirinkti gera ir tikra informacija. O kai duha.is dar vadintis pradeda adminai tai viskas aisku kas per zmones uz ekranu. Tema baigta. Protingas zmogus apeis sita statymaiguru “lazybu myletoju” servisa su metu statymais 😁 😁 😁

Ir ka tokiam dar galima pasakyt? 😄 😄 😄 Tokio keisto zmogaus dar nesu sutikes internete.
Dar karta sakau - stambiausias lapkricio menesio statymas - 20u. Kas tau neaisku? Is kur tu durneli trauki tuos 30u ir 500u. Kokiam pasaulyje tu gyveni?

Dabar dar ka suzinojau apie sita justa 😄 Jis kreipesi i mano zmones, kad galetu uz juos statyt. Bet aprasyme apie save jis parase "ju info silpna, mano geresne" 😁😁😁😁😁😁
Cia kaip darbo pokalbyje del padavejo darbo sakytum, kad nori direktoriaus pareigu 😄 Vargsui tikrai kazkas stipriai pasisuke, nes normalus zmogus sitaip nesidrasko, del salyginai jam nesvarbiu dalyku. Juokingiausia, kad jis mane vadina melagiu, taip turbut provokuodamas mane pateikt visus menesio statymus. Bet kas man is to? Ar kiekvienam vabalui turiu kazka irodinet? As galiu imest visus savo menesio statymus, nukopijuot juos visus cia per kelias sekundes. Bet kas man is to? Galim sporint is 500eur, justai. Paziuresim kuris is musu triochala.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
6
Cia kaip seime. nors per galva dauzyk. vistiek nedaeina... pradet man foto metyt kas rase kad siekia unitai iki 30 ar ka... ziauru ziauru... nesidrasko del nesvarbiu dalyku? man tai svarbus, as nesidraskau. as klausima uzdaviau i kuri atsakymo iki siol nera. kiek turi buti w loss rate kad siekti 5-600 unitu pelna statant 3/5/10 pagal jusu duota info. atsakymo nera. nes tu statai po kelias desimt unitu. o kitiem duodi info kita.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Justasx001 rašė:

Cia kaip seime. nors per galva dauzyk. vistiek nedaeina... pradet man foto metyt kas rase kad siekia unitai iki 30 ar ka... ziauru ziauru... nesidrasko del nesvarbiu dalyku? man tai svarbus, as nesidraskau. as klausima uzdaviau i kuri atsakymo iki siol nera. kiek turi buti w loss rate kad siekti 5-600 unitu pelna statant 3/5/10 pagal jusu duota info. atsakymo nera. nes tu statai po kelias desimt unitu. o kitiem duodi info kita.

Tau pasakyt is ko bandai issivartyt ar jau pats susipratai? Dar karta - as galiu irodyt, kuris is musu teisus. Tas, kuris neteisus, imeta kitam 500e. Sumesiu visus savo menesio statymus su unitais. Pasiziurim, kuris triochala ir kuris gali uz savo bazara atsakyt.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
7
Nesusipratau. as nesivartau. o tu supratai? as imetu ka gavau is info cia ir pagal siustus 3/5/10 u ir pagal paw taip. lapkricio men ka gavau ir tu imeti ta pati su savo 20/30u teisingai supratau?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
STATYMAI.com 150€ už geriausius mėnesio ROI rodiklius
////
dideliem bankam ROI nesvarbu, prasau pakeist konkurso salygas, jei kam tai svarbu 😉
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
5
flipas rašė:

STATYMAI.com 150€ už geriausius mėnesio ROI rodiklius
////
dideliem bankam ROI nesvarbu, prasau pakeist konkurso salygas, jei kam tai svarbu 😉

Agree 100%. Good one. 😄 😄 😄 ir dar is tokiu asmenu girdeti siuos zodzius. tikiuos kas rimtai domisi lazybomis seka sia tema ir isisavins kiek viena zodi. nes bunant naujoku ir gaunant visa informacija. tikrai sunku girdeti siuos zodzius.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
4
Justasx001 rašė:

Nesusipratau. as nesivartau. o tu supratai? as imetu ka gavau is info cia ir pagal siustus 3/5/10 u ir pagal paw taip. lapkricio men ka gavau ir tu imeti ta pati su savo 20/30u teisingai supratau?

Aisku, kad neteisingai. Sakau, as galiu sumest viska ka emiau lapkricio menesi. Uz tai tu susimoki. Matau, kad 500eur tau per daug. Tai kokia suma tau skaitosi normali? 100eur? As tuos pinigus paaukociau siam puslapiui. Davai nebestumk justuk, visi nori teisybes, atsakyk uz savo zodzius. Ar busi triochala?

P.s. cia matau jau dviese diskutuoja apie roi 😄 ziopliai, ka renkates, +100k euru su 5% roi ar +1000eur su 50% roi? Su kvailiais diskutuot yra per sunku, nes jie nieko nesupranta, bet is kitos puses lengva, nes jie daug sneka, bet nieko nepasako 😄
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
8
Vamos!! rašė:

Aisku, kad neteisingai. Sakau, as galiu sumest viska ka emiau lapkricio menesi. Uz tai tu susimoki. Matau, kad 500eur tau per daug. Tai kokia suma tau skaitosi normali? 100eur? As tuos pinigus paaukociau siam puslapiui. Davai nebestumk justuk, visi nori teisybes, atsakyk uz savo zodzius. Ar busi triochala?

P.s. cia matau jau dviese diskutuoja apie roi 😄 ziopliai, ka renkates, +100k euru su 5% roi ar +1000eur su 50% roi? Su kvailiais diskutuot yra per sunku, nes jie nieko nesupranta, bet is kitos puses lengva, nes jie daug sneka, bet nieko nepasako 😄

Zioply, su 1mio ir 1% daugiau us tavo 5% nuo 100k. ir cia ne diskusija, kvaily, cia faktas, supranti? ka tau dar pasakyt?
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
2
flipas rašė:

Zioply, su 1mio ir 1% daugiau us tavo 5% nuo 100k. ir cia ne diskusija, kvaily, cia faktas, supranti? ka tau dar pasakyt?

Us 😁 Man jau susidaro ispudis, kad cia vienas ir tas pats zmogus raso is dvieju skirtingu acc 😁
Nieko nebesakyk, pakankamai pasakei, protingesnis jau vistiek nebeatrodysi.

Justuk, laukiu tavo atsakymo. Uz 100eur sumetu visus menesio statymus. 100eur keliauja siam psl.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
3
Vamos!! rašė:

Us 😁 Man jau susidaro ispudis, kad cia vienas ir tas pats zmogus raso is dvieju skirtingu acc 😁
Nieko nebesakyk, pakankamai pasakei, protingesnis jau vistiek nebeatrodysi.

Justuk, laukiu tavo atsakymo. Uz 100eur sumetu visus menesio statymus. 100eur keliauja siam psl.

Man irgi susidaro ne ispudis, o aiskumas kodel toks kaip tu niekada nevaldys 1mio ar didesnio banko, nepaisant to, kad esi paciu paciausias...o atrodei is pradziu ne visai svajoklis, klydau...buna...tiesiog eiline stafke ant vamos (o kiek ju is viso?) nepaejo
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
3
Su gerais cia ligoniais isvelei 😄
Si menesi as ir vienas tu, kur beveik 600u pasiekiau dirbdamas su juo.
Atsakant justui: kas cia nebuvo pasakyta, ir kas matau tau kelia daug nesusipratimo, tai sitam projekte nera musu laisves improvizuoti, mes statom pagal griezta vamos unit sistema. Tai yra kokia unit suma jis deda, tokia ir mes atkartojam, nebent negalime tokios padeti del limitu skirtumo.
Vienintelis dalykas kas pas visus chatu dalyvius svyruoja, tai eur/unit suma. Taciau amplitude nera didele.
Dvejoti, kai bent 3 seni forumo nariai tau ta pati patvirtina - tikslo nera.
Bereikalinga pagieza.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
4
Justasx001 rašė:

Nesusipratau. as nesivartau. o tu supratai? as imetu ka gavau is info cia ir pagal siustus 3/5/10 u ir pagal paw taip. lapkricio men ka gavau ir tu imeti ta pati su savo 20/30u teisingai supratau?

Man atrodo ar rimtai visas sitas gincas kilo nes tu galvoji, kad statymai, kurie buvo pateikti telegram channel (PAW ir nemokami statymai) tai yra visi sio menesio Vamos statymai?
Registravosi: 2018/10/15 Žinučių: 11 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
1
flipas rašė:

Zioply, su 1mio ir 1% daugiau us tavo 5% nuo 100k. ir cia ne diskusija, kvaily, cia faktas, supranti? ka tau dar pasakyt?

Esu neutralus šitoje situacijoje.Bet juk plika akim matosi,kad šitoje situacijoje Vamos teisus 100%.Kaip tau liežuvis pasisuka jį išvadinti žiopliu ir kvailiu? Tu adekvatus esi? Vamos labai daug yra atidavęs šiam puslapiui ir kartu visiems čia esantiems žmonėms.Vietoj to,kad padėkotumėte jam ir pasakytumėt didelį žmogišką ačiū , jūs dar sugebat jį kvailu ir žioplu išvadinti..Na bet tokie jau tie lietuviai - nedėkingi kiaulės ir tiek.Tuom įsitikinau eilinį sykį.O tau Vamos didžiausios sėkmės.Laikykis.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 602 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
7
Ronaldo7 rašė:

Su gerais cia ligoniais isvelei 😄
Si menesi as ir vienas tu, kur beveik 600u pasiekiau dirbdamas su juo.
Atsakant justui: kas cia nebuvo pasakyta, ir kas matau tau kelia daug nesusipratimo, tai sitam projekte nera musu laisves improvizuoti, mes statom pagal griezta vamos unit sistema. Tai yra kokia unit suma jis deda, tokia ir mes atkartojam, nebent negalime tokios padeti del limitu skirtumo.
Vienintelis dalykas kas pas visus chatu dalyvius svyruoja, tai eur/unit suma. Taciau amplitude nera didele.
Dvejoti, kai bent 3 seni forumo nariai tau ta pati patvirtina - tikslo nera.
Bereikalinga pagieza.

As nedvejoju. Jis pasieke gera menesi viskas ok. Bet tikrai nepasieke zmones kas state gave info is telegram ir kurie dejo po 3/5/10. Kai jis pats deda daugiau units negu raso telegram info ir poto meta statistika yra totali nesamone. Apie tai ir yra diskusija.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Aisku, kad neteisingai. Sakau, as galiu sumest viska ka emiau lapkricio menesi. Uz tai tu susimoki. Matau, kad 500eur tau per daug. Tai kokia suma tau skaitosi normali? 100eur? As tuos pinigus paaukociau siam puslapiui. Davai nebestumk justuk, visi nori teisybes, atsakyk uz savo zodzius. Ar busi triochala?

P.s. cia matau jau dviese diskutuoja apie roi 😄 ziopliai, ka renkates, +100k euru su 5% roi ar +1000eur su 50% roi? Su kvailiais diskutuot yra per sunku, nes jie nieko nesupranta, bet is kitos puses lengva, nes jie daug sneka, bet nieko nepasako 😄

Tu sumeti viska ka emei lapkriti. As sumetu viska ka gavau is telegram. Ir pas mane nera nei 10u pelno. O pas tave keli simtai. Ok neskaitau, grupe dirba ne pilna men. ir t.t. bet nuo to laiko kai telegram siunte info. Mes palyginam statistika.?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Luckybets rašė:

Man atrodo ar rimtai visas sitas gincas kilo nes tu galvoji, kad statymai, kurie buvo pateikti telegram channel (PAW ir nemokami statymai) tai yra visi sio menesio Vamos statymai?

Ne negalvoju. Del to idomu butu palyginti statistika kai buvo duodama nuo telegram.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0