Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
Tai telegram free channel nieks ir nesako kad is PAW ir free bets yra 600 unitu pelno!

Kalba eina kad 600 unitu pelno yra VIP channel.

Jei kas galit idekit didziausa facepalm gif😂
Registravosi: 2018/10/15 Žinučių: 11 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
2
Luckybets rašė:

Man atrodo ar rimtai visas sitas gincas kilo nes tu galvoji, kad statymai, kurie buvo pateikti telegram channel (PAW ir nemokami statymai) tai yra visi sio menesio Vamos statymai?

Tau atrodo teisingai,butent to jis ir negali suvokti,kad telegram vartotojai negavo visu jo menesio statymu
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1586 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
2
Kodel as tada perku naryste kai yra reklamuojama kad susijunge vicenter + vamos? O gaunu info kazkieno kito? Taip ir sakykit tada is karto. Ne jusu statymai, ne vamos, siaip padriki.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
2
Rangas rašė:

Esu neutralus šitoje situacijoje.Bet juk plika akim matosi,kad šitoje situacijoje Vamos teisus 100%.Kaip tau liežuvis pasisuka jį išvadinti žiopliu ir kvailiu? Tu adekvatus esi? Vamos labai daug yra atidavęs šiam puslapiui ir kartu visiems čia esantiems žmonėms.Vietoj to,kad padėkotumėte jam ir pasakytumėt didelį žmogišką ačiū , jūs dar sugebat jį kvailu ir žioplu išvadinti..Na bet tokie jau tie lietuviai - nedėkingi kiaulės ir tiek.Tuom įsitikinau eilinį sykį.O tau Vamos didžiausios sėkmės.Laikykis.

Dekui uz palaikyma. Labai smagu, kad yra proto sviesuliu, kurie supranta, kad neturiu jokios intencijos meluot.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
4
Vel jis. Kas sako kad tu meluoji... Dieve dieve 😁😁😁
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
2
Justasx001 rašė:

Kodel as tada perku naryste kai yra reklamuojama kad susijunge vicenter + vamos? O gaunu info kazkieno kito? Taip ir sakykit tada is karto. Ne jusu statymai, ne vamos, siaip padriki.

Kas tau negerai? Kokie dar kiti/padriki statymai?

Nezinau kelinta karta rasau, bet:
+623u YRA MANO ASMENINE MENESIO STATISTIKA!! Visus tuos statymus gavo mano zmones kitam channelyje. channelyje visu statymu zmones negavo. Jeigu butum gudresnis, tai matytum, kad Telegramas veikti pradejo tik nuo lapkricio 13d 😡!!

Kaip dar kitaip man zmogui paaiskint? As sakau, galiu sumest visus menesio statymus. Tik pasakyk kas man uz tai nesivartes.


P.s. Zmones man raso kuo sitas veikejas uzsiima. Jokios garbes tame nera. Ir to netgi nepavadinciau "informacija". Apgailetina. Bet tai kita tema.

P.p.s. bmw foto ant coverio irgi nemazai apie zmogu ir jo vertybes pasako 😄
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
2
Vamos!! rašė:

Kas tau negerai? Kokie dar kiti/padriki statymai?

Nezinau kelinta karta rasau, bet:
+623u YRA MANO ASMENINE MENESIO STATISTIKA!! Visus tuos statymus gavo mano zmones kitam channelyje. channelyje visu statymu zmones negavo. Jeigu butum gudresnis, tai matytum, kad Telegramas veikti pradejo tik nuo lapkricio 13d 😡!!

Kaip dar kitaip man zmogui paaiskint? As sakau, galiu sumest visus menesio statymus. Tik pasakyk kas man uz tai nesivartes.


P.s. Zmones man raso kuo sitas veikejas uzsiima. Jokios garbes tame nera. Ir to netgi nepavadinciau "informacija". Apgailetina. Bet tai kita tema.

P.p.s. bmw foto ant coverio irgi nemazai apie zmogu ir jo vertybes pasako 😄

Nebešvaistyk laiko aiškint vienam žmogui tai, kas visiems savaime aišku. Nemanau, kad yra daugiau žmonių, kurie netiki, kad pasiekei +600 unitų. Justas turi savo tiesą ir atrodo jos niekaip nepaleis, kad ir kiek jam kartų paaiškintum situaciją.
Registravosi: 2018/04/14 Žinučių: 20 Padėkų: 75 Tel.: LT
Cituoti
3
Vamos!! rašė:

Kas tau negerai? Kokie dar kiti/padriki statymai?

Nezinau kelinta karta rasau, bet:
+623u YRA MANO ASMENINE MENESIO STATISTIKA!! Visus tuos statymus gavo mano zmones kitam channelyje. channelyje visu statymu zmones negavo. Jeigu butum gudresnis, tai matytum, kad Telegramas veikti pradejo tik nuo lapkricio 13d 😡!!

Kaip dar kitaip man zmogui paaiskint? As sakau, galiu sumest visus menesio statymus. Tik pasakyk kas man uz tai nesivartes.


P.s. Zmones man raso kuo sitas veikejas uzsiima. Jokios garbes tame nera. Ir to netgi nepavadinciau "informacija". Apgailetina. Bet tai kita tema.

P.p.s. bmw foto ant coverio irgi nemazai apie zmogu ir jo vertybes pasako 😄

O prie ko cia mano paveiksliukas ir kuo as uzsiemu? Ar tai kazkaip susije su klausimu kuri as uzdaviau? Esme buvo kad susijunge du nariai daro grupe. Statant pagal info kuri buvo duota tikrai nebuvo pasiektas tas skaicius apie kuri raso. Taip startavo lapkr. 13d. Bet nebuvo pasiekta nei 100u pelno per ta laika.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
3
Vamosai laikykis you are best 😉
Registravosi: 2010/09/04 Žinučių: 160
Cituoti
2
Justasx001 rašė:

O prie ko cia mano paveiksliukas ir kuo as uzsiemu? Ar tai kazkaip susije su klausimu kuri as uzdaviau? Esme buvo kad susijunge du nariai daro grupe. Statant pagal info kuri buvo duota tikrai nebuvo pasiektas tas skaicius apie kuri raso. Taip startavo lapkr. 13d. Bet nebuvo pasiekta nei 100u pelno per ta laika.

Nenukreipinek temos. Taip ir galvojau, kad uz bmw kabinsies. Dar karta sakau - as imetu stats - tu imeti siam puslapiui 100eur. Tai tau neturetu but dideli pinigai, nes juk tu "gauni geresne info". Laukiu atsakymo, jei toliau vartysies, tai galim baigt diskusija.

Dabar jau tavo siaudas yra "TG tikrai nesurinkot tiek unitu", nors pries tai buvo "taigi statai 500u uz statyma ir tavo menesio pelnas 500u". Apsispresk ka nori pasakyt. Antra teigini galiu lengvai paneigt imesdamas visus lapkricio menesio statymus. Tik kas man uz tai? Susimokek 100eur siam puslapiui ir imetu.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
3
Siaip nerasau cia, bet... Kam jus cia is vis diskutuot bandot su tuo kalbajobu.
Registravosi: 2018/07/30 Žinučių: 8 Padėkų: 31
Cituoti
3
Vamos!! rašė:

Nenukreipinek temos. Taip ir galvojau, kad uz bmw kabinsies. Dar karta sakau - as imetu stats - tu imeti siam puslapiui 100eur. Tai tau neturetu but dideli pinigai, nes juk tu "gauni geresne info". Laukiu atsakymo, jei toliau vartysies, tai galim baigt diskusija.

Dabar jau tavo siaudas yra "TG tikrai nesurinkot tiek unitu", nors pries tai buvo "taigi statai 500u uz statyma ir tavo menesio pelnas 500u". Apsispresk ka nori pasakyt. Antra teigini galiu lengvai paneigt imesdamas visus lapkricio menesio statymus. Tik kas man uz tai? Susimokek 100eur siam puslapiui ir imetu.

Kodel as turiu kazkokius eur mesti uz tai kad tu pasidalinsi savo ststs. Tu net nesutinki dalintis nuo lapkr 13 o nuo viso men. Prie ko cia tas ka veikiu gyvenime? Tu pirmas nukreipi demesi eini ziuret paveiksliuku ar kas ka dirba gyvenime. Nuo saves pradek kr bendravimo savo. Siunciu statistika imeti pinigus. Viskas aisku su tavim. Tu siusk nuo lapkr 13d ta ka siu tei visiem ir ka visi deliojo. O ne viso menesio
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
4
Justasx001 rašė:

Kodel as turiu kazkokius eur mesti uz tai kad tu pasidalinsi savo ststs. Tu net nesutinki dalintis nuo lapkr 13 o nuo viso men. Prie ko cia tas ka veikiu gyvenime? Tu pirmas nukreipi demesi eini ziuret paveiksliuku ar kas ka dirba gyvenime. Nuo saves pradek kr bendravimo savo. Siunciu statistika imeti pinigus. Viskas aisku su tavim. Tu siusk nuo lapkr 13d ta ka siu tei visiem ir ka visi deliojo. O ne viso menesio

Tau zmones sako, kad jau baigtum savo raganu medziokles ir samokslo teorijas, o tu net tiek nesugebi. Cia kas buna, kai susikoreliuoja didelis ego su mazomis smegenimis. Paskutini karta parasau - 623u yra mano asmenine menesio statistika. Tau ji uzkliuvo, as ja galiu irodyt. Dabar kazkodel pradedi kreipt tema i telegram statistika, nors as niekur nerasiau, kad +623u yra privataus telegram statymu statistika.

Tu gyveni savo mazame pasaulyje su savo uzspaustomis nuo pykcio smegenimis. Dantis sukandi taip, kad kraujas galvoje nustoja cirkuliuoti ir viskas ka tuo metu isspaudi yra "dalba.jobai *** , durn.iai, as jusu nekenciu, jus visi neteisus, jusu statistika suklastota, as statau geriausia info pasaulyje". Atsimerk, pakvepuok, duok zandikauliui poilsio. Iseik pasivaiksciot. Ne viskas aplink tave yra samokslo teorijos.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
5
Tas Justas tai visiskas nevykelis, ir cia kalbu ne apie statymu statistikas , o apie 365 Limitavima 😁 Eik prasiblaskyk gyvas irodymas , kad tu gyvenimo neturi.
Registravosi: 2019/12/02 Žinučių: 2
Cituoti
0
Grynas pilstymas is tuscio i kiaura 😄 kas liecia nari justas tai bent man nelabai girdetas naujas narys, nors man pries savaite kai pritruko skrill'o, paprasiau kad permestu, bet sake pirmas neves, atsakiau jog manau reputacijos sitoj auditorijoj turiu daugiau, bet justas pasake kad jos irgi turi nemazai. cia aisku zmogaus sprendimas, no offense, bet tai tik parodo koks uzsispyres jis yra
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
3
Neo rašė:

Grynas pilstymas is tuscio i kiaura 😄 kas liecia nari justas tai bent man nelabai girdetas naujas narys, nors man pries savaite kai pritruko skrill'o, paprasiau kad permestu, bet sake pirmas neves, atsakiau jog manau reputacijos sitoj auditorijoj turiu daugiau, bet justas pasake kad jos irgi turi nemazai. cia aisku zmogaus sprendimas, no offense, bet tai tik parodo koks uzsispyres jis yra

Aplamai i pavesi sita veikeja.
Registravosi: 2019/12/02 Žinučių: 2
Cituoti
0
😁😁😁 oho... jeigu neiseina is manes pirkti ar parduoti kazka dabar turit galimybe issireiksti 😁😁😁
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
1
Justai, viešai kvestionuoti kažkieno darbo praktiką nėra blogai ir lažybų sferoje net pagirtina, bet kai "argumentai" perėjo į nieko vertus asmeninius įžeidinėjimus tai žinok iškart praradai žmonių dėmesį ir pagarbą.

Vamos irgi matau biški degtukas yra, tad nieko jūs čia civilizuotai tikrai neišsiaiškinsit.

Kiek supratau, tai Vamos tą pliusą pasiekė uždaroje grupėje ir keli tos grupės nariai čia net paliudijo gerą to mėnesio pliusą. Visi ten patenkinti laimingi, bet tau kaip niekuo dėtam veikėjui tiesiog užniežtėjo ir kyla kažkokių pretenzijų? Ne savo kovą kovoji, Justai.
Registravosi: 2018/09/20 Žinučių: 266 Padėkų: 70 Tel.: LT
Cituoti
2
Skaitau as situos pykcius ir prisiminiau viena patarle su kuria gink dieve nieko izeist nenoriu "du oziukai per liepteli nepraeina" ar kazkaip taip, jei zmogus pakele tuos 600unit ar nepakele koks gi skirtumas, ir manau cia nereikia vaidinti "Tados blindos svieto lygintojo" tiesiog siek tiek juokinga 😇 + jei yra visa statistika, tai tuo labiau "kovoti su vejo malunais" nereikia
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
6
BigBuck rašė:

Justai, viešai kvestionuoti kažkieno darbo praktiką nėra blogai ir lažybų sferoje net pagirtina, bet kai "argumentai" perėjo į nieko vertus asmeninius įžeidinėjimus tai žinok iškart praradai žmonių dėmesį ir pagarbą.

Vamos irgi matau biški degtukas yra, tad nieko jūs čia civilizuotai tikrai neišsiaiškinsit.

Kiek supratau, tai Vamos tą pliusą pasiekė uždaroje grupėje ir keli tos grupės nariai čia net paliudijo gerą to mėnesio pliusą. Visi ten patenkinti laimingi, bet tau kaip niekuo dėtam veikėjui tiesiog užniežtėjo ir kyla kažkokių pretenzijų? Ne savo kovą kovoji, Justai.

Kaip suprantu jis pyksta/pavydi, kad negavo visu jo statymu. Vamos kaip suprantu, susumavo viska, tai yra visus statymas is visur, o ne tik is grupes, o Justas bando irodyti tik grupes rezultatus. Del to taip ir gaunasi 😄
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
2