Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
vivecano rašė:

Vamosai laikykis you are best 😉

Nera pries ka cia ir laikytis 😁 Vamosas best of the best of all time. Tiesiog islindo kazkoks mazytis tarakonas eilinis karta, kuri vienu pirsteliu galima nuspirti 😁
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 625 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
Iaquinta rašė:

Aplamai i pavesi sita veikeja.

Cia ne tu kartais "atblokuoji-atlimituoji" limituotus b365 acc? nebejuokink manes 😄😄😄
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
5
Rangas rašė:

Esu neutralus šitoje situacijoje.Bet juk plika akim matosi,kad šitoje situacijoje Vamos teisus 100%.Kaip tau liežuvis pasisuka jį išvadinti žiopliu ir kvailiu? Tu adekvatus esi? Vamos labai daug yra atidavęs šiam puslapiui ir kartu visiems čia esantiems žmonėms.Vietoj to,kad padėkotumėte jam ir pasakytumėt didelį žmogišką ačiū , jūs dar sugebat jį kvailu ir žioplu išvadinti..Na bet tokie jau tie lietuviai - nedėkingi kiaulės ir tiek.Tuom įsitikinau eilinį sykį.O tau Vamos didžiausios sėkmės.Laikykis.

Tu teisus...

butent as pirmas gavau "adekvaciu" epitetu:

P.s. cia matau jau dviese diskutuoja apie roi 😄 ziopliai, ka renkates, +100k euru su 5% roi ar +1000eur su 50% roi? Su kvailiais diskutuot yra per sunku, nes jie nieko nesupranta, bet is kitos puses lengva, nes jie daug sneka, bet nieko nepasako 😄

//////

esi vis dar neutralus? puiku. tada supranti, kad kaip shauks, taip atsilieps, o ypac berniukai ir mergaites, kuriem save ypac znones gerbiantis zmogus sako tai, ka sako, i juos kreipdamasis...sakai nera cia mazo confuzo? zinoma ne, kiekvienas savo kartele parodo savaip...aciu, kad pasisakei
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
2
Tiesiog wow, tai yra iliustracija ant kiek trūksta žmogui elementaraus kritinio mąstymo bei suvokimo ką jis rašo ir kokius atsakymus gauna (o tiksliau kokių atsakymų jis tikisi, bet tų atsakymų neįmanoma gauti, nes klausimas yra ne taip suformuluotas). Šitą atvejį galima paimti atskirai, jį aprašyti ir pateikti kaip visai neblogą pirmo ar antro kurso rašto darbo kokioje Filosofijos, politinės ar socialinės kritikos studijų programoje 😄
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
2
Sveiki, galiu paklaust? Kodel statantieji ir sekmingi losejai nestato azijoje atsidare?
Jei yra tam tikros kontoros/brokeriai kaip suprantu ir t.t.. na tai per ten. Gi ir statyt leistu kur kas daugiau ir nebutu tiek vargo..
Idomu butu zinoti. Kaip viskas is tiesu yra tame profesionalume
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
6
Ar teko kam tiaprida vartoti?
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Dekui uz palaikyma. Labai smagu, kad yra proto sviesuliu, kurie supranta, kad neturiu jokios intencijos meluot.

Faina, kad adminas pratrina...pakartosiu klausima, tik konkreciau: ar siam tinklapiui ir jo nariu pasisakymams tam tikri LR istatymai galioja? pvz, "lietuviai - kiaules", - cia kas? nuomone? fobija? ligotumas? o gal nesantaikos kurstymas...kazin sitos proto sviesos skleidejui galioja koks norminis teises aktas? ar cia tik unitu prokurorai visi?
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
flipas rašė:

Faina, kad adminas pratrina...pakartosiu klausima, tik konkreciau: ar siam tinklapiui ir jo nariu pasisakymams tam tikri LR istatymai galioja? pvz, "lietuviai - kiaules", - cia kas? nuomone? fobija? ligotumas? o gal nesantaikos kurstymas...kazin sitos proto sviesos skleidejui galioja koks norminis teises aktas? ar cia tik unitu prokurorai visi?

Aš kaip ne adminas, o kaip paprastas pilietis galiu atsakyti. Teisės aktai galioja visiems. Jeigu manai, kad kažkoks teisės aktas buvo pažeistas, šiuo atveju tu darai prielaidą, kad tai yra "nesantaikos kurstymas"(170 BK str.), tai tu esi neteisus, nes jokių nusikalstamos veikos požymių čia nėra. Vis dėlto, kaip suprantu, tu įsižeidei po šito parašymo, tai teoriškai tai gali būti traktuojama kaip Garbės ir orumo įžeidimas (2.24 CK str.), tačiau tai buvo parašyta bendrame kontekste, netiesiogiai tau nukreipta, todėl įrodyti nieko nepavyktų, o ir niekas galiausiai neapsiimtų įrodinėti. Vis dėlto, visuomenėje galioja ir tam tikros etikos normos ir toks pasisakymas tikrai yra neetiškas ir garbės nedaro, nepaisant to, kad jis buvo išprovokuotas, tačiau ar už tai baudžiama realia bausme? - žinoma, kad ne.
Kaip bebūtų, jeigu manai, kad iš tiesų buvo padaryta kažkokia nusikalstama veika, tai teisės aktų numatyta tvarka gali kreiptis į policiją, pateikti įrodymus (siūlau iš karto pasidaryti screenshot visų pasisakymų) ir bandyti ieškoti teisybės. Bet ar tu tai darysi? - žinoma, kad ne, nes tu eilinis "laido riteris"
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
7
wim rašė:

Aš kaip ne adminas, o kaip paprastas pilietis galiu atsakyti. Teisės aktai galioja visiems. Jeigu manai, kad kažkoks teisės aktas buvo pažeistas, šiuo atveju tu darai prielaidą, kad tai yra "nesantaikos kurstymas"(170 BK str.), tai tu esi neteisus, nes jokių nusikalstamos veikos požymių čia nėra. Vis dėlto, kaip suprantu, tu įsižeidei po šito parašymo, tai teoriškai tai gali būti traktuojama kaip Garbės ir orumo įžeidimas (2.24 CK str.), tačiau tai buvo parašyta bendrame kontekste, netiesiogiai tau nukreipta, todėl įrodyti nieko nepavyktų, o ir niekas galiausiai neapsiimtų įrodinėti. Vis dėlto, visuomenėje galioja ir tam tikros etikos normos ir toks pasisakymas tikrai yra neetiškas ir garbės nedaro, nepaisant to, kad jis buvo išprovokuotas, tačiau ar už tai baudžiama realia bausme? - žinoma, kad ne.
Kaip bebūtų, jeigu manai, kad iš tiesų buvo padaryta kažkokia nusikalstama veika, tai teisės aktų numatyta tvarka gali kreiptis į policiją, pateikti įrodymus (siūlau iš karto pasidaryti screenshot visų pasisakymų) ir bandyti ieškoti teisybės. Bet ar tu tai darysi? - žinoma, kad ne, nes tu eilinis "laido riteris"

Labai teisingai pasakei. Tiesiogiai flipui nieko nukreipta nebuvo,o buvo parašyta bendrame kontekste.O štai pats flipas Vamosą tiesiogiai išvadino žiopliu ir kvailiu.Tad šioje situacijoje vienintelis flipas nusipelno bausmės ir tą visi puikiai mato.Aš tiesą pasakius kažkiek nustebęs,kad administracija neužblokavo komentavimo flipui iškart po to,kai jis tiesiogiai išvadino Vamosą žiopliu ir kvailiu.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 602 Padėkų: 16834 Tel.: LT
Cituoti
0
Rangas rašė:

Labai teisingai pasakei. Tiesiogiai flipui nieko nukreipta nebuvo,o buvo parašyta bendrame kontekste.O štai pats flipas Vamosą tiesiogiai išvadino žiopliu ir kvailiu.Tad šioje situacijoje vienintelis flipas nusipelno bausmės ir tą visi puikiai mato.Aš tiesą pasakius kažkiek nustebęs,kad administracija neužblokavo komentavimo flipui iškart po to,kai jis tiesiogiai išvadino Vamosą žiopliu ir kvailiu.

As tai zinok nenustebes, kad tu vis dar neshalishkas...nuoseklus ir be galo teisus kaip visasa...sekmes
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
Čia nepalaikau nei vienos, nei kitos pusės, nes čia kažkokios nesąmonės vyksta. Tačiau Vamos turėdamas oficialią statistiką šį "karą" būtų laimėjas jam net neprasidėjus.
Registravosi: 2019/09/11 Žinučių: 21 Padėkų: 182
Cituoti
4
Kolegos, as su klausimu, gal kas nesenai metet rukyt? O gal dabar bandot kaip tik mesti? Kokius budus zinot, ar gal patys praktikavot kai bandet mest rukyti? Nicorrete gumos ir pleistrai manau cia placebo efektas, lauksiu patarimu, aciu 😉
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
1
TommyR rašė:

Kolegos, as su klausimu, gal kas nesenai metet rukyt? O gal dabar bandot kaip tik mesti? Kokius budus zinot, ar gal patys praktikavot kai bandet mest rukyti? Nicorrete gumos ir pleistrai manau cia placebo efektas, lauksiu patarimu, aciu 😉

Labas. Asmeniskai po 7 metu rukymo buvau metes 2 metams dar kai gyvenau uzsieni.. tai netikejau bet kadangi labai norejau man padejo ta knyga... nezinau vieniems padeda kitiems neidomu. Bet man susiskaite, as i ja pasineriau ir 2 metus nerukiau 😁 ..
Tada po tu 2 metu ir 3 menesiu uzbaliavojau ir ryte parukiau cigarete kazkokiu tai budu...
Taigi dabar jau yra 7 menesiai kai vel esu iklimpes.. taciau absoliuciai kiekviena diena apie tai galvoju..
Tai realiai kas mane motyvuoja ziurint ta pati sporta, kad sportininkai sportuoja ir gyvena laimingai.. pats zaidziu tenisa per savaite 3 kartus, tai po to teniso ziauriai gerai jauciuosi nenori net tos cigaretes, bet automatiskai buna pasiemi ir sutrauki.. tada as suprantu kad tai veikia kaip DRIVE modas... nu zodziu esme tame, kad sportas tikrai tai padeda numusti.
Bet manau turi noreti sportuot pats ka, ar tai sporta kaip tenisas, krepsis, futbolas... ar tai i Gyma eiti bet tikrai savo noriu, kai varvini ta prakaita atsiduodi ir supranti, kad darai nauda sau. Tad arteja ir pas mane ta dienele kuri bus maximaliai sukoncentruota i metima..
Zinau, kad as to noriu, gero gyvenimo ir nedusinti saves!
Zodziu sekmes, turi tiesiog turedamas cigareciu pakeli sutraukt ta paskutine viska ismest i siuksline kas liko arba dar geriau atiduot jei pamatai koki rukanti, ir tai bus pirmas didelis zingsnis kai tu pajusi kad esi stipresnis uz ta kuriam atidavei😡
Good luck, susirasysim kas anksciau mes 😁
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
4
As tai jau 4metus kaip nerukau... O numeciau tai su tabletemis vadinasi Champix..... bet ka galiu sakyti vistek yra kaskos potraukis rukyti bet susilaikai....
Rukimo stazas buvo pas mane 19 metu
Registravosi: 2019/10/11 Žinučių: 8
Cituoti
0
Lukas19870327 rašė:

As tai jau 4metus kaip nerukau... O numeciau tai su tabletemis vadinasi Champix..... bet ka galiu sakyti vistek yra kaskos potraukis rukyti bet susilaikai....
Rukimo stazas buvo pas mane 19 metu

Pagal mano skaiciavimus rukyti pradejai nuo 9 metu, solidu 😄
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
3
🙄 o delko 9 metu tu sakiau .... As tik sakiau kad stazas buvo 19metu rukimo
Registravosi: 2019/10/11 Žinučių: 8
Cituoti
0
Lukas19870327 rašė:

🙄 o delko 9 metu tu sakiau .... As tik sakiau kad stazas buvo 19metu rukimo

Na jeigu tau 32, tai atimk 19 stažo ir 4 nerūkymo metus.
Registravosi: 2018/02/28 Žinučių: 297 Padėkų: 45 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Kolegos, as su klausimu, gal kas nesenai metet rukyt? O gal dabar bandot kaip tik mesti? Kokius budus zinot, ar gal patys praktikavot kai bandet mest rukyti? Nicorrete gumos ir pleistrai manau cia placebo efektas, lauksiu patarimu, aciu 😉

Patarciau paziureti filama Cat's eye 😁, gal pades ...
Registravosi: 2016/03/31 Žinučių: 160 Tel.: GB
Cituoti
0
lue rašė:

Patarciau paziureti filama Cat's eye 😁, gal pades ...

As paziuresiu siandien. Gal rasiu kazkur
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
0
Rukymo stazas buvo neilgas, bet mest rukyt buvo sunku. Buvau uzmetes sportus, grizau vel i sale - treneris sako, uzuodziu rukei... draugas sako - treneri, cia buvo jo paskutine cigarete. Meciau gal per pora savaiciu, kasdien mazindamas cigareciu kieki. paskutinem dienom tik po duma padarydavau ir uzgesindavau cigarete, po poros val vel duma.. 😁 nuo to laiko jokio dumo i burna. nei kaljano, nei dar kokio brudo 😁
Registravosi: 2015/07/14 Žinučių: 183 Tel.: LT
Cituoti
8