Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
+pliusas+ rašė:

Rusu kalba gal kas pades?? Negi nera zmoniu galinciu paskambinti i uk numeri. Sumokesiu 20eu.

I uk bookus galiu jei reikia angliškai pakalbėti
Registravosi: 2020/02/02 Žinučių: 5 Padėkų: 14 Tel.: SE
Cituoti
1
Gerai kad ir pralosia zmones. Del to egzistuoja biržos. Kitaip nebutu ju, butu minusine veikla.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Gerai kad ir pralosia zmones. Del to egzistuoja biržos. Kitaip nebutu ju, butu minusine veikla.

Pats uzdirbi?
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
0
Vamos!! rašė:

Pats uzdirbi?

O pats?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

O pats?

Ka veiki sitame puslapyje, jei tokius klausimus uzduodi?
Registravosi: 2015/06/22 Žinučių: 626 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
3
Justasx001 rašė:

O pats?

Nemandagu i klausima atsakyt klausimu.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
4
augustinasg10 rašė:

Ka veiki sitame puslapyje, jei tokius klausimus uzduodi?

Apsvietineju naujokus.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
1
Justasx001 rašė:

Apsvietineju naujokus.

Jei tu galvoji, kad gaudamas kazkokia treciarusia info automatiskai tampi ekspertu, tai netampi. Cia gerbiami tik tie, kurie lazybose analizuoja ir is to uzdirba. O azerbaidzano trecios lygos tinklinio maco antro seto underiai, kuriu nera kur uzsidet, cia nieko nedomina. Klausia zmogus kiek as uzdirbau. Galiu pasakyt, kad si savaitgali uzdirbau daugiau, nei tu is lazybu uzdirbi per metus. Cia as nesigiriu, as tik fakta konstatuoju. Ir man nereikia bijot, kad po vieno statymo mane limituos, nes ne azerbaidzanas ar mongolija pas mane, o Eurolygos, vokieciai, prancuzai ir t.t.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
11
Kai kuriems, ziuriu, mirtis nuo kuklumo negresia😁
Registravosi: 2015/07/14 Žinučių: 183 Tel.: LT
Cituoti
12
Vamos!! rašė:

Jei tu galvoji, kad gaudamas kazkokia treciarusia info automatiskai tampi ekspertu, tai netampi. Cia gerbiami tik tie, kurie lazybose analizuoja ir is to uzdirba. O azerbaidzano trecios lygos tinklinio maco antro seto underiai, kuriu nera kur uzsidet, cia nieko nedomina. Klausia zmogus kiek as uzdirbau. Galiu pasakyt, kad si savaitgali uzdirbau daugiau, nei tu is lazybu uzdirbi per metus. Cia as nesigiriu, as tik fakta konstatuoju. Ir man nereikia bijot, kad po vieno statymo mane limituos, nes ne azerbaidzanas ar mongolija pas mane, o Eurolygos, vokieciai, prancuzai ir t.t.

O kaip tu gali zinoti kiek as uzdirbu is lazybu per metus? Nes as to niekam nesu sakes ar kazkur to paviesines. Ar tu turi tam kompetencijos ar rasai, kad tik rasyti?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
5
Kazkas turi demesio trukumo priklausomybe 😄 galit kelti zinutes i priklausomybiu tema 😄
Registravosi: 2019/11/05 Žinučių: 133 Padėkų: 8 Tel.: LT
Cituoti
8
Justasx001 rašė:

O kaip tu gali zinoti kiek as uzdirbu is lazybu per metus? Nes as to niekam nesu sakes ar kazkur to paviesines. Ar tu turi tam kompetencijos ar rasai, kad tik rasyti?

As speju is to kiek klaidu kas antram zodyje darai. Ir kaip jautriai reagavai, kai as savo projekte parasiau, kad uzdirbau 600+ unitu per menesi. Juokingai atrodo, kai vaidini cia kazkoki patareja 7 statymus parases.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
8
Vamos!! rašė:

As speju is to kiek klaidu kas antram zodyje darai. Ir kaip jautriai reagavai, kai as savo projekte parasiau, kad uzdirbau 600+ unitu per menesi. Juokingai atrodo, kai vaidini cia kazkoki patareja 7 statymus parases.

O kur as padariau klaidu rasydamas ir kas antrame zody?
As nereagavau jautriai, as tik paklausiau kas man idomu. Ne apie tai kalba eina net...
As nevaidinu patarejo. Cia tik tavo nuomone, kaip ir kiek uzdirbai uz mane daugiau ar maziau. Tu neturi kazkokiu saltiniu, ar kompetencijos tai rasyti. Cia tik tavo nuomone.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
2
Kad pas labai retą įžvelgiamos lietuviškos nosinės. 😁
Registravosi: 2016/09/18 Žinučių: 128 Padėkų: 16 Tel.: LT
Cituoti
2
Jauciasi kad stilis pasiuloj😁
Registravosi: 2015/06/04 Žinučių: 23 Padėkų: 25
Cituoti
19
Justasx001 rašė:

O kur as padariau klaidu rasydamas ir kas antrame zody?
As nereagavau jautriai, as tik paklausiau kas man idomu. Ne apie tai kalba eina net...
As nevaidinu patarejo. Cia tik tavo nuomone, kaip ir kiek uzdirbai uz mane daugiau ar maziau. Tu neturi kazkokiu saltiniu, ar kompetencijos tai rasyti. Cia tik tavo nuomone.

Tai as ir sakau, kad speju. Bet nu *** parasius septynias prognozes vaidint kazkoki patareja 😄 "apsvietineju naujokus". Ko tu juos gali ismokyt? Kaip atsidaryt saskaita Topsporte? Ka tu gali ismokyt zmones, kai pats galvoji, kad lazybose laimet neimanoma, nebent kazkokia info gauni?

Ne stilis pasiuloj, o tiesiog juokinga, kai zmogus, kuris lochais ir durniais visus vadina, nes pats lazybose nesigaudo vapsie, cia primeta kazkoki guru. Cia va istrauka is jo reakcijos po to kai parasiau kiek uzdirbau per lapkriti:
part.lt/img/0b424ac29804...3f1345ff60f8af214743.jpg

Net skaiciavimo masinele pasitelkta, kad i eurus pasiverst 😄 Visi jus durni ir *** , nebuna tokiu skaiciu lazybose. Kokius 10x musu vargsa admina pasiunte. Ir dabar apmoko naujokus lazybu pagrindu.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
12
As pasakiau kad apsvietineju nes visu klausimai tik vieni kaip atsidaryti saskaita tam tikroje kontoroje. Bet cia ne tame esme. Kaip ir sakau tu negali spresti kas kiek uzdirbo ir kad tu uzdirbai daugiau. Tu tiesiog savo nuomone manai kad uzdirbai daug ar daugiau. Ja ir pasilik sau.


Kas liecia del chato telegram ar tavo unitu skaiciavimo as apie tai jau rasiau. Ar vel nuo pradziu viska?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
3
Ne vienam konkreciai cia, bet pamastymui 😁

Kodėl negalima išmokyti kvailo?
Kas gi yra tas, kurį vadina kvailiu? Kada jis randasi? Atrodo, kad ši ypatybė nepriklauso nuo lyties ar odos spalvos. Būna genialių moterų tarp matematikų ar fizikų, spalvota oda netrukdo tapti Nobelio premijos laureatu. Suprantama, kad mažas vaikas negali būti išmintingu, nes jam tiesiog trūksta žinių ir patyrimo.
ve.lt/naujienos/nuomones...ismokyti-kvailo-1768343/

embeded-image
Registravosi: 2017/07/25 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
Justasx001 rašė:

As pasakiau kad apsvietineju nes visu klausimai tik vieni kaip atsidaryti saskaita tam tikroje kontoroje. Bet cia ne tame esme. Kaip ir sakau tu negali spresti kas kiek uzdirbo ir kad tu uzdirbai daugiau. Tu tiesiog savo nuomone manai kad uzdirbai daug ar daugiau. Ja ir pasilik sau.


Kas liecia del chato telegram ar tavo unitu skaiciavimo as apie tai jau rasiau. Ar vel nuo pradziu viska?

Man tiesiog juokinga, kaip tu cia kazkoki eksperta vaidini, kai vienintelis dalykas ka is tikro mokejai, tai prie Bet365 pridet Skrill'a, bet vietoj to, kad su zmonem pasidalintum, tai prasei euru uz tai. Ir aisku uzsibaige ta varke, nes visos tokios ir panasios varkes anksciau ar veliau uzsirisa. Ir dabar, kai cia kazka bandai mokyt lazybu, man iskart akyse tos zinutes "eikit **** *** as tuoj viska sutvarkysiu". Yra daaaaaaaaah%ja zmoniu sitam puslapy, kurie uzdirba is tu lazybu. Ne 1 ir ne 2, kaip tu kitoj temoj speji. Ir nebutinai tai Vicente ir nebutinai tai Carmelo. Yra vardu, kuriu tu net girdejes nesi.

Chebryte, as suprantu, kad cia jum sitos zinutes atrodo labai ne i tema, bet as turiu labai trumpa sarasa zmoniu, su kuriais gyvenime tikrai niekada neturesiu jokiu reikalu ir sitas zmogus yra to saraso top10. Cia kai turi viena retu progu pasidziaugt savo asmeniniais pasiekimais ir ateina zmogus pasiust tave *** i privata, nes jam taip reikia. Cia va minciu suolis ir sio puslapio pm man rasytose zinutese:
part.lt/img/ca513ff6dcd4...8e41eff4e13f35376234.PNG

Nuo aiskinimo, kad as per visa gyvenima 600u uzdirbes iki pasiulymo pirkti bet365 su -300eur 😄

As nei atrasineju tokiem nei man jie idomus, bet kai pradeda kazka forume vaidint, tai manau reikia "apsviest" zmones.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
15
Man idomu kazkodel su tavim rasinetis. Tu tokia deganti asmenybe atrodai ir lyg tave turetu visi garbinti uz tavo darbus. Tas man idomu ir traukia. Keista siek tiek net bet p.x..

Yra ir daugiau zmoniu kurie uzdirba is lazybu ir kt. veiklos. Tu ju vardu irgi nezinai, nezinojai ir nesuzinosi.

Ne as nevaidinu eksperto, as tik pasakau kad reikia is visa banko ideti pinigu ir atsirakina skrill. Kas ko klausia i tai yra ir atsakoma. Nebuvo ir nera cia jokia varke.

As irgi su tavim reikalu neturesiu ir neturejau. As taves net nepazistu. Man tik eilinis zmogus esi cia rasantis nesamones ir as net nelabai gylinuosi i tai. Apie unitu tema kuri buvo pries kelis men as tau jau atsakiau. Tau buvo uzduotas klausimas del unitu. Tu i ji nesugebejai atsakyti ir ateityje manau nesugebesi. Nes ten tik tavo matematika. Arba supratai arba ne. Kas norejo suprato ir to uzteko. Tu visur vadovaujiesi tiesiog savo nuomone, savo spelione ir tiek. Yra begalo kitu zmoniu rimtesniu uz tave n kartu, kurie tikrai neraso public temose kad siandien ir vakar uzdirbau tiek kiek tu per metus ar net penkis neuzdirbsi. As tau tik sekmes galiu palinketi ir tavo “unitu skaiciavimui”.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
3