Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
viliusx rašė:

Sveiki, kas is adminu priziuri ikeliamus statymus? Idomu suzinoti butu ar cia taikomi kazkokie dvigubi standartai? Esu daug kartu mates kai istrinamos ivairiu nariu prognozes nors jos buvo trumpos, bet naudingos, o cia turim regimanta kuris kelia non stop prognozes su aprasymu tiesiog kokia lyga ir kas zaidzia. Na tai ir trinkit tokius vejus. O šauniausia, kad išreiškus savo nuomone dar ir bana komentaram gauni 😄

Sveikas.Tai spausk po tokiom prognozėm "pažeidimas" mygtuką ir parašyk,kad nulis argumentų.Manau adminai iškart sureaguos ir imsis atitinkamų veiksmų.
Registravosi: 2013/05/19 Žinučių: 602 Padėkų: 16847 Tel.: LT
Cituoti
2
Nieko ,niekada nesu banines!
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 247 Padėkų: 1993 Tel.: LT
Cituoti
0
viliusx rašė:

Sveiki, kas is adminu priziuri ikeliamus statymus? Idomu suzinoti butu ar cia taikomi kazkokie dvigubi standartai? Esu daug kartu mates kai istrinamos ivairiu nariu prognozes nors jos buvo trumpos, bet naudingos, o cia turim regimanta kuris kelia non stop prognozes su aprasymu tiesiog kokia lyga ir kas zaidzia. Na tai ir trinkit tokius vejus. O šauniausia, kad išreiškus savo nuomone dar ir bana komentaram gauni 😄

Pirmiausia tai ir administracija turi savo gyvenimą, ypač tokiu sunkiu laikotarpiu, kai puslapio veikla iš esmės yra sustojus ir bandoma ieškoti būdų kaip šio viruso sukeltas problemas išspręsti tiek iš puslapio pusės, tiek ir asmeniniame gyvenime. Yra pažeidimas mygtukai visose prognozėse ir kai juo pasinaudojate, mes gauname el.paštu laišką apie naujai gautą pažeidimą. Kartais ir mes mėgstame pamiegoti ilgiau.

Kas liečia nuomone ir komentarų baną, tai kadangi pats tuos komentatorius ir blokuoju, tai žinau, kad už objektyvų ir nepiktybiška komentarą aš tikrai nedėjau ir nedėsiu blokavimo. Blokuojami yra tie nariai, kurie sąmoningai kelia neapykantą, skatina konfliktus, tiesiogiai ar ne tiesiogiai žemina prognozių autorių po nesėkmingų prognozių.
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
5
viliusx rašė:

Sveiki, kas is adminu priziuri ikeliamus statymus? Idomu suzinoti butu ar cia taikomi kazkokie dvigubi standartai? Esu daug kartu mates kai istrinamos ivairiu nariu prognozes nors jos buvo trumpos, bet naudingos, o cia turim regimanta kuris kelia non stop prognozes su aprasymu tiesiog kokia lyga ir kas zaidzia. Na tai ir trinkit tokius vejus. O šauniausia, kad išreiškus savo nuomone dar ir bana komentaram gauni 😄

Atsakysiu i klausimus ,ir inesiu aiskumo! regimantaspa non stop prognoziu nekelia!-pagal esama dabartine situacija, i diena tik dvi prognozes! aprasymu,tik lyga ir kas zaidzia pas manes nera buve!- jei randate -100eur premijos! na o del stalo teniso ivykiu aprasymu..-tai supraskite,sportininkas zaidzia praktiskai,kas val ,ir net dazniau,tai isasamiu statistiniu aprasymu neimanoma padaryti,tik abstrakcios izvalgos,ir pastebejimai. niekada nesu nieko banines,ar pan. niekam per prievarta nesiulau savo statymu. savo prognozes rasau ne tik siame puslapyje,bet ir kitame lietuviskame ,bei rusiskuose sporto ,analitikos,ir prognoziu platformose! niekada regimantaspa- nesiule,nepardavinejo savo statymu,visada mano statymai viesi visiems prieinami .visada mielai dalinuosi informacija ,ir izvalgomis is rusijos sporto platybiu ir pan. suprantu,kad atsiranda nepatenkintu ,del ivykiu aprasymo,nori daugiau,kazkokiu statistiniu pobudzio izvalgu ir pan. supraskite,pagal kiekvieno skoni,uzgaidas,ar siaip ambicijas nesoku. tiesiog bandau isdestyti minti,kaip matau,kaip suvokiu...ir aplamai praejusiu metu rudeni ,as cia atejau su gera misija,draugiskai...
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 247 Padėkų: 1993 Tel.: LT
Cituoti
4
viliusx rašė:

Sveiki, kas is adminu priziuri ikeliamus statymus? Idomu suzinoti butu ar cia taikomi kazkokie dvigubi standartai? Esu daug kartu mates kai istrinamos ivairiu nariu prognozes nors jos buvo trumpos, bet naudingos, o cia turim regimanta kuris kelia non stop prognozes su aprasymu tiesiog kokia lyga ir kas zaidzia. Na tai ir trinkit tokius vejus. O šauniausia, kad išreiškus savo nuomone dar ir bana komentaram gauni 😄

Matau senai puslapyje tai turejai pastebet jau dalykus, kas labai daug prognoziu parase bei neturejo tam tikro minuso tuo metu ar yra pro expertai ar dar pora salygu, tai tiems galima be aprasymu apskritai rasyti, kadangi jie jau daug prognoziu aprase detaliai ir zmonems paaiskino kaip jie renkasi ir kodel renkasi
Registravosi: 2017/07/25 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
Egida7 rašė:

Matau senai puslapyje tai turejai pastebet jau dalykus, kas labai daug prognoziu parase bei neturejo tam tikro minuso tuo metu ar yra pro expertai ar dar pora salygu, tai tiems galima be aprasymu apskritai rasyti, kadangi jie jau daug prognoziu aprase detaliai ir zmonems paaiskino kaip jie renkasi ir kodel renkasi

Priklauso ne nuo statymų su aprašymais kiekio, o nuo uždirbtų unitų.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 494 Padėkų: 172 Tel.: LT
Cituoti
1
Tiems, kurie ieško prognozių su išsamiais aprašymais:
statymai.com/tipster/vgtl
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 875 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
3
arsa.lt 😄
Registravosi: 2017/07/25 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
4
Pozityviai žaliuoja stalo teniso prognozės.
imgur.com/Zxc4d1L

embeded-image
Registravosi: 2017/02/26 Žinučių: 8 Padėkų: 22
Cituoti
4
Sveiki visi, noriu paklausti gal zinot ar naudojates kokias tipsteriais? Kuriuos galit parekomenduoti? Esu naujokas bankas nera didelis noreciau pradeti statyti su zmogumi kuris supranta ir turi rekomendaciju.
Registravosi: 2020/02/27 Žinučių: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Baronas555 rašė:

Sveiki visi, noriu paklausti gal zinot ar naudojates kokias tipsteriais? Kuriuos galit parekomenduoti? Esu naujokas bankas nera didelis noreciau pradeti statyti su zmogumi kuris supranta ir turi rekomendaciju.

Palauk kol sportas prasides tada statyk
Registravosi: 2015/08/31 Žinučių: 589 Padėkų: 163 Tel.: LT
Cituoti
1
palaima rašė:

Palauk kol sportas prasides tada statyk

Jo zinoma lauksiu rimto sporto pries statant, bet domiuosi kokius tiosterius kas naudoja. Noriu isanksto issirinkti tipsteri, o ne tada kai visas fb mirges nuo pasiulymu 😁
Registravosi: 2020/02/27 Žinučių: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Baronas555 rašė:

Jo zinoma lauksiu rimto sporto pries statant, bet domiuosi kokius tiosterius kas naudoja. Noriu isanksto issirinkti tipsteri, o ne tada kai visas fb mirges nuo pasiulymu 😁

Fb iš viso pamiršk, 99% jų ten scameriai.
Registravosi: 2018/02/28 Žinučių: 297 Padėkų: 45 Tel.: LT
Cituoti
4
Aš prieš pora metu su GeorgeLT pradėjau ir esu labai patenkintas.
Registravosi: 2017/08/21 Žinučių: 31 Tel.: DE
Cituoti
1
Baronas555 rašė:

Sveiki visi, noriu paklausti gal zinot ar naudojates kokias tipsteriais? Kuriuos galit parekomenduoti? Esu naujokas bankas nera didelis noreciau pradeti statyti su zmogumi kuris supranta ir turi rekomendaciju.

Informacijos šiame puslapyje - begalė. Imi, skaitai ir išsirenki.
Registravosi: 2014/07/13 Žinučių: 188 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Baronas555 rašė:

Sveiki visi, noriu paklausti gal zinot ar naudojates kokias tipsteriais? Kuriuos galit parekomenduoti? Esu naujokas bankas nera didelis noreciau pradeti statyti su zmogumi kuris supranta ir turi rekomendaciju.

Dabar karantinas, tai turi laiko. Info cia labai daug ir labai vertinga. Kol su viskuo susipazinsi, ir truksi koki menesi. Taip, kaip visi draugiskai tau pataria, pradek nuo info analizes. Nes lengvu pinigu nebuna.
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 247 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Studentui lažybos baigėsi liūdnai – teismas nuteisė už kvaišalų kontrabandą

Susilažinęs su draugais nusprendė įrodyti savo tiesą Siuntos taip ir nesulaukęs vaikinas vietoje pirktų kvaišalų turėjo papasakoti tyrėjams, kaip ryžosi tokiam poelgiui. KTU trečiakursis savo kaltės nebandė neigti, pripažino internete pirkęs narkotines medžiagas, minėjo tai daręs norėdamas laimėti lažybas.

Skaitykite daugiau: delfi.lt/news/daily/lith...ontrabanda.d?id=84216753
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Tiesiog pažiūrėkite besisukančius skaičius, kaip gyvenimas pro akis "bėga" worldometers.info/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
3
unik rašė:

Tiesiog pažiūrėkite besisukančius skaičius, kaip gyvenimas pro akis "bėga" worldometers.info/

Labai įdomu, tik nesuprantu, kaip išsiųstų emailų per dieną skaičius gali būti 36 kartus didesnis nei google paieškų per dieną skaičius. Sakyčiau, skačiai turėtų būti priešingi. Kažkokia nesąmonė arba aš kažko nesuprantu.

249,502,827,295 Emails sent today
6,830,801,219 Google searches today
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Tikriausiai spamo botai. Nemanau, kad kas spamina google paieska.
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0