Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Apie viską

Atsakyti Sekti temą
O i ka galėčiau kreiptis?

Admin: atrašyta pm
Registravosi: 2023/04/28 Žinučių: 2
Cituoti
0
SUNTO rašė:

O i ka galėčiau kreiptis?

Admin: atrašyta pm

Matau, tavo slapyvardį jau pakeitė. 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Vaizdo įrašo formatas patrauklus, įrašas sukurtas, galima sakyti, profesionaliai.
Tačiau didelio populiarumo nesitikėčiau, nes panašių įrašų šiais laikais yra marios - netgi tų nespėjama peržiūrėti.
Ir domisi žmonės daugiau tais, kurie yra labai žinomi arba kurie yra "ant bangos". Bet apie juos žiniasklaida ir taip jau trimituoja, kiek įmanydama. Iš žurnalistų duonos neatimsi. 😉

Nežinau, ar yra dabar lietuviškų TV laidų apie krepšinį. Jeigu yra, tai tau turbūt neverta gaišti savo laiko.
Bet apskritai, tavo klipas man patiko.

Labai aciu uz izvalgas ir grazius zodzius, pasidomejau pries kurdamas kanala ir investuodamas savo laika, nemazai yra krepsinio podcastu ir laidu (kaip ir sakei) ka reiskia, kad yra paklausa krepsinio turiniui kadangi yra ivalias kanalu kurie sukuria ir palaiko ta auditorija, todel yra potencialas savo kanala uzrekomenduoti ir "pramusti" i visa ta lietuviskos auditorijos youtubeje burbula, klausimas tik kiek patrauklus toks mano formatas palyginus su laidom ar podcastais, bet esu pasirenges daug dirbti, kad gauciau bet kokia auditorija nes kolkas megaujuosi kurdamas tokius krepsinio video.

Beje, nauja video padariau apie Azuola Tubeli : youtube.com/watch?v=wZ_MloIK7pE

Dar karta aciu uz nuomone, Kaunas.
Registravosi: 2015/03/05 Žinučių: 23
Cituoti
6
Pavyzdžiui Augustas Šuliauskas taip ir prasimušė į Basketnews, kai pats pradėjo daryti rungtynių analizių video. Tik tiek, kad jis yra pats krepšininkas, žino visus derinius ir jam profesionaliai pavyko tą daryti. Plius visi pirminiai jo video apie Žalgirį. Kiek žmonėms įdomūs yra Sirvydis ar Tubelis? Manyčiau nelabai, bet čia tik mano nuomonė. Dar klausimas kokios „sėkmės“ ar tikslų tu tikiesi su tais video? Tai tavo laisvalaikio hobis ar nori uždirbti pinigų? Tavo video nėra blogi, bet kalbėjimo maniera ir tos užtęstos galūnės man nelabai limpa. Dar man atrodo, kad norint išpopuliarėt turi įšokti į jau važiuojantį traukinį- dabar pavyzdžiui- Eurolyga, Žalgiris, Šaras, gal Sabonis. Tada kai turėsi auditoriją ir matomumą, tai ir tie kiti video bus kažkiek labiau matomi.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
4
dziugas.tartenis rašė:

Labai aciu uz izvalgas ir grazius zodzius, pasidomejau pries kurdamas kanala ir investuodamas savo laika, nemazai yra krepsinio podcastu ir laidu (kaip ir sakei) ka reiskia, kad yra paklausa krepsinio turiniui kadangi yra ivalias kanalu kurie sukuria ir palaiko ta auditorija, todel yra potencialas savo kanala uzrekomenduoti ir "pramusti" i visa ta lietuviskos auditorijos youtubeje burbula, klausimas tik kiek patrauklus toks mano formatas palyginus su laidom ar podcastais, bet esu pasirenges daug dirbti, kad gauciau bet kokia auditorija nes kolkas megaujuosi kurdamas tokius krepsinio video.

Beje, nauja video padariau apie Azuola Tubeli : youtube.com/watch?v=wZ_MloIK7pE

Dar karta aciu uz nuomone, Kaunas.

Jeigu bandysi plaukti į plačius vandenis, pratinkis prie taisyklingo kirčiavimo.
Lietuvių kalbos kirčiavimas yra gana sudėtingas dalykas, bet įgudus jis yra visai įkandamas.
Žinau, kad šiais laikais televizijose ir radijo stotyse neskiriama tiek daug dėmesio kirčiavimui, kaip tada, kai Lietuvoje buvo tik Valstybinė televizija ir radijas. Todėl netgi profesionalai ne visi moka taisyklingai kirčiuoti.

Bet kuriuo atveju, tokius dažnai vartojamus žodžius, kaip centimetrai, kilogramai, klausimai ir t.t. privalai kirčiuoti, kaip reikia, kadangi netaisyklingas jų kirčiavimas iš karto pastebimas ir labai rėžia ausį.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
5
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
2
Kaunas, spėju čia ne tu, tai manau, galėtum užsibrėžt naujų tikslų 😁
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
darys rašė:

Kaunas, spėju čia ne tu, tai manau, galėtum užsibrėžt naujų tikslų 😁

Tiesą sakant, man ir asmeninių rekordų užtenka per akis. 😉
Niekada nebuvau bandęs mesti baudų, prieš metimą užsimerkiant. Neseniai vienas jaunuolis aikštelėje replikavo, kad turbūt aš ir užsimerkęs baudos metimą pataikyčiau. Pamėginau. Rezultatas - 4 iš 10 taiklūs metimai užmerktomis akimis. Pasitreniravus, turėtų būti ir daugiau. Bet man mielesnė yra klasika, dviračio neišradinėju. Ir pagrindinis mano tikslas, mėtant į krepšį baudas, yra ne rekordai, o MEDITACIJA. 😇 Galbūt todėl labiau mėgstu mėtyti vienas.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
5
Gal kiek ir ne į temą, tačiau gal kas turi užsilikusi nuolaidos kodą Velonova ir pasidalintu?
Registravosi: 2018/08/17 Žinučių: 433 Padėkų: 219 Tel.: LT
Cituoti
0
Panašu kitą sezoną galima bandyti gaudyti overius Nyderlanduose, Italijoje ir Švedijoje? 😄
Registravosi: 2018/02/28 Žinučių: 297 Padėkų: 45 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai geriau tada gaudyti nuošalių underius. 😎
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
0
Na cia idomiai bet kokie tokie pakeitimai yra gerai , man futbolas tuo ir nepatinka su tom nuosalem, kai imusa poto ziuri 2min atsaukia goala ir t.t maziau atsauktu goalu tuo smagiau
Registravosi: 2019/05/29 Žinučių: 162 Padėkų: 27
Cituoti
1
Ar seniai Ispanijos krepšinio arenose yra ŠVIEČIANČIOS GRINDYS, kuriose, tarytum, kompiuterio ekrane, galima keisti spalvas, vaizdą, kurti specialiuosius efektus ir t.t. ? 😲

Nesu dar tokios aikštelės matęs. O jūs? 🙄

P.S. Čia kalbu apie Ispanijoje vykstantį U19 merginų krepšinio pasaulio čempionatą.
youtube.com/watch?v=-7Qi7ElO5tM
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Ar seniai Ispanijos krepšinio arenose yra ŠVIEČIANČIOS GRINDYS, kuriose, tarytum, kompiuterio ekrane, galima keisti spalvas, vaizdą, kurti specialiuosius efektus ir t.t. ? 😲

Nesu dar tokios aikštelės matęs. O jūs? 🙄

P.S. Čia kalbu apie Ispanijoje vykstantį U19 merginų krepšinio pasaulio čempionatą.
youtube.com/watch?v=-7Qi7ElO5tM

Vakar pirmą kartą žaidė tokioje aikštelėje. Bent komentatorius taip sakė 😄
Registravosi: 2020/08/20 Žinučių: 1
Cituoti
3
Kaunas rašė:

Ar seniai Ispanijos krepšinio arenose yra ŠVIEČIANČIOS GRINDYS, kuriose, tarytum, kompiuterio ekrane, galima keisti spalvas, vaizdą, kurti specialiuosius efektus ir t.t. ? 😲

Nesu dar tokios aikštelės matęs. O jūs? 🙄

P.S. Čia kalbu apie Ispanijoje vykstantį U19 merginų krepšinio pasaulio čempionatą.
youtube.com/watch?v=-7Qi7ElO5tM

Visai kaip Eurovizijos scenoj 😄
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
2
Filosofas rašė:

Visai kaip Eurovizijos scenoj 😄

Tik įdomu, ar ta šviesa, sklindanti nuo grindų, netrukdo krepšininkams... 🙄

Antra vertus, prie visko priprantama. Blogiau, nei ryškūs ir mirgantys reklaminiai skydai, kurie statomi visai greta aikštelės, tikrai nebus. 😉
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
Kaunas rašė:

Tik įdomu, ar ta šviesa, sklindanti nuo grindų, netrukdo krepšininkams... 🙄

Antra vertus, prie visko priprantama. Blogiau, nei ryškūs ir mirgantys reklaminiai skydai, kurie statomi visai greta aikštelės, tikrai nebus. 😉

Sunku pasakyti gyvai nemačius. Manau, tikrai reikia priprasti. Svarbiausia, kad žaidimo metu aikštelės ekrano vaizdas būtų statiškas, nes jei varantis kamuolį vaizdai grindyse keisis, tai jau tikrai labai stipriai trukdys.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Sunku pasakyti gyvai nemačius. Manau, tikrai reikia priprasti. Svarbiausia, kad žaidimo metu aikštelės ekrano vaizdas būtų statiškas, nes jei varantis kamuolį vaizdai grindyse keisis, tai jau tikrai labai stipriai trukdys.

Kol kas grindų vaizdas kinta tik po tritaškių ir po taiklių baudos metimų - panaudojami šiokie tokie spec. efektai, pasimaino grindų spalva.
Registravosi: 2011/08/12 Žinučių: 873 Padėkų: 953 Tel.: LT
Cituoti
1
Tos grindys naudojamos pirmą kartą oficialiame FIBA turnyre. Ten yra kažkoks specialus ASB stiklas, kuris, pasak Googlo kainuoja ne pigiai- $800,000 to install.
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 493 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
6
Gal statymai.com organizuos fantasi pl fules ? butu smagu surinkt zmoniu susimetus 20-50e kazkas tokio
Registravosi: 2019/12/06 Žinučių: 3
Cituoti
0