Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Nuotaikos praskaidrinimui :)

Atsakyti Sekti temą
Statymų kovos 😄 youtube.com/watch?v=TFK-R0sKyLI. Aktorius, komentatorius, tipsteris. Kas geresnis? 😄
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
2
darys rašė:

Statymų kovos 😄 youtube.com/watch?v=TFK-R0sKyLI. Aktorius, komentatorius, tipsteris. Kas geresnis? 😄

Vienas geras aktorius, kitas geras komentatorius, trecias geras idiotas. Visi kazkur kazkuo geri, bet nei vienas is ju nera geras lazybose. As pvz neinu i teatra ir nesakau, kad davai chebra duokit man vaidmeni, bandysiu suvaidint. Arba neateinu pas rungtyniu organizatorius ir neprasau "duoti man cia biski pakomentuoti, nes nu gal paeis". Is situ triju Rytis arciausiai to ka galetume vadinti tipsteriu, nes jo vienintelio argumentai bent kazkiek turi minties (nors ir nemanau, kad taip mastydamas long run'e pliusintum).
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
11
Juokingiausi trecio pranesejo siame video perliukai:
1. "Siandien visi ofise nusprendem";
2. "Siandien Kroatija turetu tausot savo zaidejus, nes vakar nugalejo prancuzus, todel siandien turetu zaist pilna sudetim";
3. "Adomaitis nebetausos zaideju ir turetu zaist pilna sudetim"

OMG, bent logikos inesti galetu del savigarbos, kad ir reklamine kampanija Cbet...
Registravosi: 2017/01/29 Žinučių: 63 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
13
Pamuse man ta vieta kai Arsauskas tipo i kazka is sale esanciu kreipesi del Kroatu - Prancuzu maco vakar, aisku gal jam ten palinksejo galva ar ka, bet vien del to jog nesigirdejo is kito zmogaus "Taip" ar "aha" ar "jo" tokia nuomone susidaro jog jis ten kazkokioi parduotuveje vienas sedi ir primeta vierha (nors cj sedi virsininko kedeje kol anas isejo papietauti) 😄
Registravosi: 2016/07/17 Žinučių: 379 Padėkų: 242
Cituoti
0
str1ke rašė:

Pamuse man ta vieta kai Arsauskas tipo i kazka is sale esanciu kreipesi del Kroatu - Prancuzu maco vakar, aisku gal jam ten palinksejo galva ar ka, bet vien del to jog nesigirdejo is kito zmogaus "Taip" ar "aha" ar "jo" tokia nuomone susidaro jog jis ten kazkokioi parduotuveje vienas sedi ir primeta vierha (nors cj sedi virsininko kedeje kol anas isejo papietauti) 😄

Yra video, kur jis iš to savo "ofiso" blogą darė. Sėdėjo du analitikai kažkokie, kurie daug nekalbėjo, ar išvis nekalbėjo nepamenu. 😄 Ar ten realus ofisas nežinau 😄
Registravosi: 2014/10/03 Žinučių: 492 Padėkų: 170 Tel.: LT
Cituoti
0
Registravosi: 2014/06/21 Žinučių: 432 Padėkų: 18 Tel.: LT
Cituoti
1
Registravosi: 2016/07/17 Žinučių: 379 Padėkų: 242
Cituoti
2

Sveiki 😁 Domiuosi krepšiniu gana ilgą laiką. Man patinka nertis į analizes ir stebėti kaip krepšininkai, komandos žaidžia, kokia gynyba, puolimas, pats susikalbėjimas, susidirbimas. Žinau, dabar daug atsiras tokių ekspertų ir gudrių, kurie mane pradės šmeižt, bet nieko tokio, aš į tokius neišmanėlius nekreipiu dėmesio, o tiesiog einu į priekį ir nenuleidžiu rankų, kad ir kokia situacija iškiltų. Domiuosi įvairiomis krepšinio lygomis ir čempionatais, dar turiu pridurti, kad niekada gyvenime nestudijuoju ir nesusiduriu su moterų krepšiniu, kadangi tai visiškas mėšlas, mano manymu. Prie savo gaunamų pajamų prisiduriu šiek tiek nuo sporto lažybų, tad turiu ir Jums pasiūlymą simboliškai. Siunčiu spėjimus į PM nuo 1 iki 3 spėjimų į dieną. Siūlau išbandyti ir Jums, jei nebus pelno, o aš užtikrinu, kad jis tikrai bus - pinigai bus grąžinti. Šiuo metu turiu keletą klientų ir jie tikrai patenkinti, galiu duoti kontaktus - patys jie pasakys. KAINA (simbolinė): tik 5 EURAI/savaitei. Niekas neverčia, bet jei sudomino - rašyk PM.

Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
8
Benzema rašė:

Sveiki 😁 Domiuosi krepšiniu gana ilgą laiką. Man patinka nertis į analizes ir stebėti kaip krepšininkai, komandos žaidžia, kokia gynyba, puolimas, pats susikalbėjimas, susidirbimas. Žinau, dabar daug atsiras tokių ekspertų ir gudrių, kurie mane pradės šmeižt, bet nieko tokio, aš į tokius neišmanėlius nekreipiu dėmesio, o tiesiog einu į priekį ir nenuleidžiu rankų, kad ir kokia situacija iškiltų. Domiuosi įvairiomis krepšinio lygomis ir čempionatais, dar turiu pridurti, kad niekada gyvenime nestudijuoju ir nesusiduriu su moterų krepšiniu, kadangi tai visiškas mėšlas, mano manymu. Prie savo gaunamų pajamų prisiduriu šiek tiek nuo sporto lažybų, tad turiu ir Jums pasiūlymą simboliškai. Siunčiu spėjimus į PM nuo 1 iki 3 spėjimų į dieną. Siūlau išbandyti ir Jums, jei nebus pelno, o aš užtikrinu, kad jis tikrai bus - pinigai bus grąžinti. Šiuo metu turiu keletą klientų ir jie tikrai patenkinti, galiu duoti kontaktus - patys jie pasakys. KAINA (simbolinė): tik 5 EURAI/savaitei. Niekas neverčia, bet jei sudomino - rašyk PM.

Vamosas galetu i savo komanda prisidet sita, uz 20 euru per menesi, ir pasijuoktu ir siaip smagu butu😁
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 1239 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
Kokie patičių mastai...bičiuks nei verčia nei ką, *** kas jum tie 5jevrikai?

Siūlau visiem kolektyviai paremt žmogų , kuriz kabinasi in gyvenimą, imazi ant savęs tokią sunkią tipsterio naštę už už...dvejų niekingų kibabų kainą😔
Registravosi: 2013/09/08 Žinučių: 200 Padėkų: 129
Cituoti
1
prokom rašė:

Kokie patičių mastai...bičiuks nei verčia nei ką, *** kas jum tie 5jevrikai?

Siūlau visiem kolektyviai paremt žmogų , kuriz kabinasi in gyvenimą, imazi ant savęs tokią sunkią tipsterio naštę už už...dvejų niekingų kibabų kainą😔

Kur čia taip pigiai kebabai?;/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Du vidutinei belekur, iskyrus 4 lt didžiausiuz miestuz, realiai rasčiau ir pigiau, tik nežinia, ar rytojus išauš be žarnyno sutrikimų
Registravosi: 2013/09/08 Žinučių: 200 Padėkų: 129
Cituoti
3
embeded-image

Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
19
Registravosi: 2016/07/17 Žinučių: 379 Padėkų: 242
Cituoti
1
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1617 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
3
Deja, bet negalėjau "praeiti" pro tokią žinutę...
Ar taip įmanoma? (Kad butu sutartos varzybos kai laimes ?,ir kaina padori.😄) What is it? 😄😄😄
embeded-image
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Deja, bet negalėjau "praeiti" pro tokią žinutę...
Ar taip įmanoma? (Kad butu sutartos varzybos kai laimes ?,ir kaina padori.😄) What is it? 😄😄😄
embeded-image

Sitas klounas ir man tapaty rase. 😄
Registravosi: 2017/03/18 Žinučių: 139 Padėkų: 2
Cituoti
0
Reikejo sutikt pazet kas per statymas gi vis tiek nemoketumet kad ir laimetu...
Registravosi: 2010/09/04 Žinučių: 160
Cituoti
0
Ne fixe esmė, bet "kaip čia galit būt už vieną statymą po 40eur, kai moku po5eur"??
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Gal trolino pasnekovas jei ne tai tox pat duzes....
Registravosi: 2010/09/04 Žinučių: 160
Cituoti
0