Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Sveiki, ar eina kaip nors apeiti sita Dalyka: due to account restrictions we cannot accept this bet ??
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
darudisDAR rašė:

Sveiki, ar eina kaip nors apeiti sita Dalyka: due to account restrictions we cannot accept this bet ??

Kokios salies acc ir is kur statai?
Registravosi: 2010/09/12 Žinučių: 284 Tel.: LT
Cituoti
1
waldaz rašė:

Kokios salies acc ir is kur statai?

Registruotas Norvegijoje, o pats esu Lietuvoje
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
darudisDAR rašė:

Registruotas Norvegijoje, o pats esu Lietuvoje

Norvegišką sim kortelę gauk ir per roamingą pasijunk
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Nežinau kur dar parašyt ir nemanau, kad ką pakeis čia, bet betas pasityčiojo neblogai neseniai.
imgur.com/a/H9u2Xox
statyta buvo mirage mapo 15th roundo over 7.5 killai, tame rounde buvo nušauta 8 snukiai, tai statymas praeitas, bet jie užskaitė kaip lost, tada rašyta supportui 10 žinučių dėl ko taip yra ir man pačiam dar reikėjo jiems įrodyti, kad statymas laimėtas, o ne tai, kad jie suklydo ir tegu pažiūri kas kaip ir pataiso, bet paskutine žinute gauta, kad jų komanda gavo informacijos, kad rounde nebuvo 8 nušauti ir statymo nepakeičia į laimėtą, o paliko kaip LOST, nors aiškiai kaip dieną pats žiūrėjau matčhą tuo metu ir mačiau, kad buvo 8 killai tame rounde, dar dabar galima pažiūrėti vaizdo įrašą to matčho ir surasti, kad buvo 8 killai, ir ne mažiau, bet JŲ b365 KOMANDA gavo kažkokios info, kad nebuvo to.
Yra gal kam taip buvę? nepaaiškinimai dalykai.
imgur.com/a/PhlKzYq
twitch.tv/videos/578775893 roundo video nuo 1:32:20 ~
ačiū už dėmesį, sėkmės statant.
Registravosi: 2016/10/20 Žinučių: 56 Padėkų: 66 Tel.: LT
Cituoti
2
klaidas aksomaitis rašė:

Nežinau kur dar parašyt ir nemanau, kad ką pakeis čia, bet betas pasityčiojo neblogai neseniai.
imgur.com/a/H9u2Xox
statyta buvo mirage mapo 15th roundo over 7.5 killai, tame rounde buvo nušauta 8 snukiai, tai statymas praeitas, bet jie užskaitė kaip lost, tada rašyta supportui 10 žinučių dėl ko taip yra ir man pačiam dar reikėjo jiems įrodyti, kad statymas laimėtas, o ne tai, kad jie suklydo ir tegu pažiūri kas kaip ir pataiso, bet paskutine žinute gauta, kad jų komanda gavo informacijos, kad rounde nebuvo 8 nušauti ir statymo nepakeičia į laimėtą, o paliko kaip LOST, nors aiškiai kaip dieną pats žiūrėjau matčhą tuo metu ir mačiau, kad buvo 8 killai tame rounde, dar dabar galima pažiūrėti vaizdo įrašą to matčho ir surasti, kad buvo 8 killai, ir ne mažiau, bet JŲ b365 KOMANDA gavo kažkokios info, kad nebuvo to.
Yra gal kam taip buvę? nepaaiškinimai dalykai.
imgur.com/a/PhlKzYq
twitch.tv/videos/578775893 roundo video nuo 1:32:20 ~
ačiū už dėmesį, sėkmės statant.

Parasyk email su foto, youtube video ir laiku. Oficialiai viska isdestyk ir sutvarkys. Visada sutvarko zalias.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
klaidas aksomaitis rašė:

Nežinau kur dar parašyt ir nemanau, kad ką pakeis čia, bet betas pasityčiojo neblogai neseniai.
imgur.com/a/H9u2Xox
statyta buvo mirage mapo 15th roundo over 7.5 killai, tame rounde buvo nušauta 8 snukiai, tai statymas praeitas, bet jie užskaitė kaip lost, tada rašyta supportui 10 žinučių dėl ko taip yra ir man pačiam dar reikėjo jiems įrodyti, kad statymas laimėtas, o ne tai, kad jie suklydo ir tegu pažiūri kas kaip ir pataiso, bet paskutine žinute gauta, kad jų komanda gavo informacijos, kad rounde nebuvo 8 nušauti ir statymo nepakeičia į laimėtą, o paliko kaip LOST, nors aiškiai kaip dieną pats žiūrėjau matčhą tuo metu ir mačiau, kad buvo 8 killai tame rounde, dar dabar galima pažiūrėti vaizdo įrašą to matčho ir surasti, kad buvo 8 killai, ir ne mažiau, bet JŲ b365 KOMANDA gavo kažkokios info, kad nebuvo to.
Yra gal kam taip buvę? nepaaiškinimai dalykai.
imgur.com/a/PhlKzYq
twitch.tv/videos/578775893 roundo video nuo 1:32:20 ~
ačiū už dėmesį, sėkmės statant.

Tokia pati situacija ir man buvo per Islandu krepsini ant live buvau uzmetes Tindastoll +8,5. Macas baigesi:
IR Tindastoll 92:84 (46:45, 46:39) 2019 12 12
Jie man lost meta. Taip paciai kalba, kad is ju saltiniu 92-82 . Jiems meti is visur irodymus, net niekas tokio rezo 92-82 nefiksave, bet jie ir nenurodo is kur net jie teigia, kad 92-82. Ir zodziu vietoj laimetu 220euru, jie man siulo ta bonuso credita100euru . Ir viskas daugiau neina i kalbas, kalba, kad 92-82, bet nieko daugiau, na ir viskas su babkem. Tad turekit minty, kad toks sss pas bet365 jau funkcionuoja.
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2975 Padėkų: 165
Cituoti
0
Ziauriai keista, man niekada nera buve tokiu nesamoniu 😲 jeigu i lr budavo klaidos, tai greit jas istaisydavo
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 258 Padėkų: 1
Cituoti
0
Sveiki, nuo pinigų įsinešimo iki sąskaitos užlimitavimo praėjo 3 dienos. Padariau 170 eurų pliuso statydamas po ~40 eurų ant e-basketball. Tie limitai kažkada nusiema, ar čia visam laikui banas šitam accountui? Ar tikrai ši bendrovė tokia supuvusi, kad padarius tokį nežymų pliusą užlimituoja klientus? P.S ką darote, kai jus užlimituoja, bet norite toliau žaisti BET365 bendrovėje? Kaip matau, teks kurti šeimos nariam accountus, ir žaisti per juos😁
Registravosi: 2015/12/19 Žinučių: 13 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
kulturistas rašė:

Sveiki, nuo pinigų įsinešimo iki sąskaitos užlimitavimo praėjo 3 dienos. Padariau 170 eurų pliuso statydamas po ~40 eurų ant e-basketball. Tie limitai kažkada nusiema, ar čia visam laikui banas šitam accountui? Ar tikrai ši bendrovė tokia supuvusi, kad padarius tokį nežymų pliusą užlimituoja klientus? P.S ką darote, kai jus užlimituoja, bet norite toliau žaisti BET365 bendrovėje? Kaip matau, teks kurti šeimos nariam accountus, ir žaisti per juos😁

Tuos pačius namus atpažins, nebent naudosi kitą device įrenginį ir mobilius duomenis. Bet klausimas kiek tų statymų padarei ir gal ant kokių klaidų, kas dažniausiai ir lemia greitą blokavimą, arba jau gal turėjai paskyrą ar kažkas iš to pačio interneto turėjo, nes daug dalykų dėl ko jie atsižvelgia ir gali atsižvelgti.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
2
Gal kas kokį veikiantį 365 linką turit? Visuos, kuriuos žinojau užblokavo..
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
0
Messix rašė:

Gal kas kokį veikiantį 365 linką turit? Visuos, kuriuos žinojau užblokavo..

Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, kas galejo atsitikti, jog veikė ant mobile interneto lietuvoje viena is alternatyviu nuorodu, o dabar neveikia is niekur nieko. Bet veikia ant telefono wifi, nors turetu kaip tik ant wifi neveikt, nes lt ip, o dabar atvirskciai. Ar saugu yra jungtis per VPN i 365bet ?
Registravosi: 2020/03/24 Žinučių: 9
Cituoti
0
mumble rašė:

Sveiki, kas galejo atsitikti, jog veikė ant mobile interneto lietuvoje viena is alternatyviu nuorodu, o dabar neveikia is niekur nieko. Bet veikia ant telefono wifi, nors turetu kaip tik ant wifi neveikt, nes lt ip, o dabar atvirskciai. Ar saugu yra jungtis per VPN i 365bet ?

Kaip suprast ar saugu jungtis per vpn? Visi VPN naudoja...
Registravosi: 2015/06/21 Žinučių: 329 Tel.: LT
Cituoti
0
onezer rašė:

Kaip suprast ar saugu jungtis per vpn? Visi VPN naudoja...

Kazkur buvau mates, kad 365bet jautrus vpn ar dnsam.
Registravosi: 2020/03/24 Žinučių: 9
Cituoti
0
Sveiki, naudojau bet365 per telefoną per alternative links, šiandien nebeatidaro, niekada nenaudojau vpn, nes su vpn bet365 niekada neužsikrauna, per kompiuterį viskas gerai, gal kas žinot problemos sprendimą?
Registravosi: 2020/04/21 Žinučių: 26 Padėkų: 4
Cituoti
0
Benzema rašė:

statymai.com/bet365/visit/

Įdomiai aš šita irgi naudojau bet neveikia. Rašo blokuojama lpt. Pabandžiau per kita intika, veikia.. 😄 mistika kažkokia
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
0
Messix rašė:

Įdomiai aš šita irgi naudojau bet neveikia. Rašo blokuojama lpt. Pabandžiau per kita intika, veikia.. 😄 mistika kažkokia

mobile.288sb.com/
Veikia,čia svarbiausia rasti už ką statyt )))
Registravosi: 2017/06/24 Žinučių: 14
Cituoti
0
azuolas123 rašė:

mobile.288sb.com/
Veikia,čia svarbiausia rasti už ką statyt )))

Irgi blokuoja.. wtf 😄
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
0
Dundulis rašė:

Sveiki, naudojau bet365 per telefoną per alternative links, šiandien nebeatidaro, niekada nenaudojau vpn, nes su vpn bet365 niekada neužsikrauna, per kompiuterį viskas gerai, gal kas žinot problemos sprendimą?

Man tas pats tik per PC irgi neveikia
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
0