Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Dealer rašė:

LT perlas terminale, o kodel lt netinka, kas cia sprendzia, kam turi tikt kam ne

Nueik į Paysafecard puslapį ir pamatysi, kur gali naudoti lietuviškus kodus. Lažyboms naudoti tikrai negali. Man tas pats buvo kai bandžiau praeitais metais. Kai bet365 nepriėmė, tai tiesiog su tuo kodu pasipildžiau Netelleri ir tiek.
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki gal kas galit pasakyti koki vpn kad galeciau prisijingt bet365 naidoju exspressVpn seniaubprijungdavo dabar tiesiog nebeuzkrauna bet365 nebezinau kaip pasijungt
Registravosi: 2020/01/24 Žinučių: 72
Cituoti
0
netwizard28 rašė:

Sveiki gal kas galit pasakyti koki vpn kad galeciau prisijingt bet365 naidoju exspressVpn seniaubprijungdavo dabar tiesiog nebeuzkrauna bet365 nebezinau kaip pasijungt

statymai.com/bet365/ naudokis alternatyvia nuoroda arba pasikeisk DNS, informacija kaip pasikeisti čia >> statymai.com/forum/lazyb...azybu-blokavimui/#213894
Telegram grupė >>> t.me/statymaigroup
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6258 Tel.: LT
Cituoti
0
Isbandziauvas tas alternatyvias nuorodas daug von programu tas pats
Registravosi: 2020/01/24 Žinučių: 72
Cituoti
0
netwizard28 rašė:

Isbandziauvas tas alternatyvias nuorodas daug von programu tas pats

Mes tau siūlome vieną vienintelę panaudoti jei esi LT teritorijoje.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
unik rašė:

Mes tau siūlome vieną vienintelę panaudoti jei esi LT teritorijoje.

Man visada veikia Jusu nuorodos, dekui uz Jusu darba
Registravosi: 2020/02/27 Žinučių: 26 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki. Skybet norejau issiimti pinigus . Paprase , kad patvirtinciau is naujo dokumentus. Raso truks iki 72h , o jau eina antra savaite. Rasiau suportui, sako lauk , bet negali pasakyt kiek . Gal yra kam buve ?
Registravosi: 2020/04/23 Žinučių: 3
Cituoti
0
unik rašė:

Mes tau siūlome vieną vienintelę panaudoti jei esi LT teritorijoje.

Esu ne Lt o Nyderlanduose bet turi veiktbir cia per vpn gi oasirebki kokia nori sali seniau eidavo dabar nebekrauna
Registravosi: 2020/01/24 Žinučių: 72
Cituoti
0
netwizard28 rašė:

Esu ne Lt o Nyderlanduose bet turi veiktbir cia per vpn gi oasirebki kokia nori sali seniau eidavo dabar nebekrauna

Tai va nuo to reikėjo ir pradėt, VPN'ų bet365 nemėgsta ir jau senai, dėl to ir padaryti alternatyvūs yra, o Olandijoj yra kažkoks kitoks blokavimas, kad nelabai veikia, tokiems patarimas tik LT duomenų srautą naudot.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Ta prasme megint jungtis su lt kortele nes jiungiantis su olandiska nekrauna puslapio
Registravosi: 2020/01/24 Žinučių: 72
Cituoti
0
netwizard28 rašė:

Ta prasme megint jungtis su lt kortele nes jiungiantis su olandiska nekrauna puslapio

Taip, su LT kortele ir 1.1.1.1 appsu arba nuoroda
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Jei be apso tai is sio puslaio adresa atidaryt?
Registravosi: 2020/01/24 Žinučių: 72
Cituoti
0
netwizard28 rašė:

Jei be apso tai is sio puslaio adresa atidaryt?

Appsas išvis Lietuvoje neturi veikti, niekam neveikia, čia tik užsieniui skirtas dalykas ir per jį lengviau tave atseks ir blokuos jei ne iš to adreso naršysi. Visada naudot mobile versiją.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu rimtaiboabandziau su lt kortele substatymai. Com puslapyje adresu jungtis viskas veikia nereikia nej vpn bet seniaubtikraibsublt korta neleisdavobgalbadresas nebeveike
Registravosi: 2020/01/24 Žinučių: 72
Cituoti
0
Sveiki, kaip reik pasikeisti išmokėjimo būdą nes matau tik ta kuri buvau paskutini kartą naudojas i banko sąskaitą o kur parinkitis kitos?
Reik pasikeisti i kita sąskaitą (korta)
Registravosi: 2011/02/17 Žinučių: 7
Cituoti
0
astrus8 rašė:

Sveiki, kaip reik pasikeisti išmokėjimo būdą nes matau tik ta kuri buvau paskutini kartą naudojas i banko sąskaitą o kur parinkitis kitos?
Reik pasikeisti i kita sąskaitą (korta)

Iš kokio būdo paskutinį vedei iš tokio tik ir leis, ir tas praktiškai visur galioja. Turi depositint normaliai iš kito būdo ir po kiek laiko jį leis.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Nu suprantama kad toks būdas dažnai būna, bet aš jau pildžiau iš skirtingų vietų , bankų ir nesikeičia kaip likęs swedbank išgryninimas. O aš norėčiau kad būtų pasirinkimas i kur nori,dažniausiai kitur taip būna. Kur rasti kaip pasikeisti?
Registravosi: 2011/02/17 Žinučių: 7
Cituoti
0
astrus8 rašė:

Nu suprantama kad toks būdas dažnai būna, bet aš jau pildžiau iš skirtingų vietų , bankų ir nesikeičia kaip likęs swedbank išgryninimas. O aš norėčiau kad būtų pasirinkimas i kur nori,dažniausiai kitur taip būna. Kur rasti kaip pasikeisti?

Man leidzia pasirinkti ikuria banko kortele noriu isgininti.bet pasmane uzsenio korteles gal delto. O pasirinkti gali tesiog kur korteles numeris yra paspaudi ir ismeta visas korteles is kuriu buvau dares papildyma
Registravosi: 2020/02/27 Žinučių: 26 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaip paskutiniu metu depozitinate? Paskutines 2 savaites grazina ir bankai ir paysera.
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 247 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Stabdys rašė:

Kaip paskutiniu metu depozitinate? Paskutines 2 savaites grazina ir bankai ir paysera.

Depositinam ar išimam?
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0