Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
waldaz rašė:

Viska limituoja

Nebutinai, kartais limituoja tik viena sporto saka. O kartais visa sporta Dazniausiai jeigu naujas acc ar mazai losta buvo, tada limituoja viska is karto. O jeigu senesnis acc ir daugiau pralosta, tada gali limituoti atskira sporto saka, kurioje daugiau pliusuoji.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
waldaz rašė:

Viska limituoja

Vakar gavau limitus visur.
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 247 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Man viską limitavo
Registravosi: 2020/05/12 Žinučių: 9
Cituoti
0
Sveiki, turiu bet365 acc, į kurį vedu pinigus tik per paypal, bet dabar pabandęs padaryti pavedimą išmetė tokį pranešimą:
Paying with PayPal is not possible
It seems you are located in a country or region that doesn't allow payments to this merchant. You can find out whether a merchant is licensed to provide gambling facilities in Great Britain from the Gambling Commission.
Gal kas buvot susidurę? Kaip apeit šį reikalą?
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Sveiki, turiu bet365 acc, į kurį vedu pinigus tik per paypal, bet dabar pabandęs padaryti pavedimą išmetė tokį pranešimą:
Paying with PayPal is not possible
It seems you are located in a country or region that doesn't allow payments to this merchant. You can find out whether a merchant is licensed to provide gambling facilities in Great Britain from the Gambling Commission.
Gal kas buvot susidurę? Kaip apeit šį reikalą?

Paypal lietuviškas? O registracija UK? tai jau mato kad skirtingas dėl to
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Paypal lietuviškas? O registracija UK? tai jau mato kad skirtingas dėl to

Ne, bet365 acc uk ir paypal uk registracijos, tik jungiuosi dabar per VPN iš Lt..
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Ne, bet365 acc uk ir paypal uk registracijos, tik jungiuosi dabar per VPN iš Lt..

As kazkur forume man atrodo kalbejau sita tema. Reikejo greitai papildyt uk saskaita kai turejau, imeciau i paypal tai nepavyko man niekaip is lt padaryt.
Norejau duot akauntus kazkam kas uk yra kad imestu man pinigus. Man niekaip nepavyko problemos isspresti, nors isbandziau viska. Gal kazkas pasikeite dabar.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Ne, bet365 acc uk ir paypal uk registracijos, tik jungiuosi dabar per VPN iš Lt..

Su VPN neveikia. Reikia uzsisakyti SIM kortele tos salies arba duoti zmogui is tos salies. Buna vistiek paypal meta klaida tada reikia palaukti keleta dienu.
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Su VPN neveikia. Reikia uzsisakyti SIM kortele tos salies arba duoti zmogui is tos salies. Buna vistiek paypal meta klaida tada reikia palaukti keleta dienu.

O, tai kas iš tos SIM kortelės? Nes aš turiu uk kortelę.. Su kuria yra "sujungtas" paypal, nes paypal siunčia kodą, patvirtinti prisijungimą..
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

O, tai kas iš tos SIM kortelės? Nes aš turiu uk kortelę.. Su kuria yra "sujungtas" paypal, nes paypal siunčia kodą, patvirtinti prisijungimą..

Tas, kad pasijungęs roamingo duomenis turėsi UK ip ir galvos, kad tu ten esi, leis depositint, naršyt kaip iš UK būnant. Tas pats daroma su LT kortelėmis būnant užsienyje.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

O, tai kas iš tos SIM kortelės? Nes aš turiu uk kortelę.. Su kuria yra "sujungtas" paypal, nes paypal siunčia kodą, patvirtinti prisijungimą..

Na kaip ir rase unikas kad bus angliskas IP
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Tas, kad pasijungęs roamingo duomenis turėsi UK ip ir galvos, kad tu ten esi, leis depositint, naršyt kaip iš UK būnant. Tas pats daroma su LT kortelėmis būnant užsienyje.

Apie šitą tu kalbi?
.. *** nemoku įkelt foto..
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Nerodo foto
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Apie šitą tu kalbi?
.. *** nemoku įkelt foto..

Foto ne kompiuterio adresą reikia, o įkelk čia xfailai.lt/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Foto ne kompiuterio adresą reikia, o įkelk čia xfailai.lt/

Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Na tu atsijunk nuo wifi ir su uk sim cardu turesi uk ip
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Pasitikrini savo ip ar rodo UK ir tada pirmyn skaiciai.lt/ivairus/manoip/ tik kaip sakė tą pačią dieną gali neveikt netyčia dar
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Dėkui jums chebra, negaliu atsakyti, ar čia man pavyks, nes dar pasirodo turiu reikalų su kortele.. Bet tikrai jums dėkingas.
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Dėkui jums chebra, negaliu atsakyti, ar čia man pavyks, nes dar pasirodo turiu reikalų su kortele.. Bet tikrai jums dėkingas.

Tik kaip ir sakem kad kartais buna kad ir viskas ok su kortele darai inesima is paypal ir meta error, tokiu atveju palauk keleta dienu, turetu buti viskas ok, nes paypal kaip mazas vaikas...
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Viskas tvarkoje, susitvarkiau ir persimečiau iš pirmo karto.
Dėkingas dar kartą.
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0