Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Istrint gali, bet susikurus nauja, greiciausiai neuzilgo vel gausi apribojimus, gal net pritaikys koki punkta taisykliu pazeidimu. Kadais turejau acc sukurta bunant UK, grizus ilga laika nesinaudojau, pabandziau prisijungt neisejo, kreipiausi i support'a, pasake, kad istrinta paskyra, bet mato, kad toks buvo ir paprase susikurt nauja, poto reikejo pereit visa verification dalyka. Istrint ir susikurt nemanau, kad paeis duomenu bazej kazkur saugoma info. Asmeniskai net nebandyciau. Bet gal yra kas bandes? Papasakokit.
Registravosi: 2017/02/09 Žinučių: 17 Tel.: LT
Cituoti
0
Kiek jums laiko uztrunka i monese persivest pinigus? jeigu dar isvis kazkam iseina 😄 kokia ten situacija dbr?
Registravosi: 2008/10/23 Žinučių: 73
Cituoti
1
Ar tik man vienam neina bet365 šiandien, išmeta šioj šaly savo paslaugų nesuteikiam
Registravosi: 2011/08/16 Žinučių: 18
Cituoti
1
adomasz rašė:

Kiek jums laiko uztrunka i monese persivest pinigus? jeigu dar isvis kazkam iseina 😄 kokia ten situacija dbr?

Para laiko. Nera skirtumo ar limituotas ar ne. Svarbu beto ir moneses acc butu to pacio zmogaus.
Registravosi: 2014/04/08 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
0
eddas rašė:

Para laiko. Nera skirtumo ar limituotas ar ne. Svarbu beto ir moneses acc butu to pacio zmogaus.

Man tai vis ilgiau trunka tie cash out, dabar pvz jau 3dienas eina
Registravosi: 2008/10/23 Žinučių: 73
Cituoti
0
adomasz rašė:

Man tai vis ilgiau trunka tie cash out, dabar pvz jau 3dienas eina

I IBAN vedi ar i kortele? Nu man visi truko apie para, jeigu darbo diena.
Registravosi: 2014/04/08 Žinučių: 33 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveki, dėl dokumentų patvirtinimo: dar vis bankas išduoda išrašą kurį betas patvirtina?
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 366 Padėkų: 1986 Tel.: LT
Cituoti
2
Sveiki. šiandien niekam bet365 nestringa? nuo pat ryto nesamonės. o dabar jau išviso nebegaliu pasijunghti. jungiausi 365-828.com, bet dabar panašu, kad tai nebeveikia
Registravosi: 2012/03/01 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Toxeris rašė:

Sveiki. šiandien niekam bet365 nestringa? nuo pat ryto nesamonės. o dabar jau išviso nebegaliu pasijunghti. jungiausi 365-828.com, bet dabar panašu, kad tai nebeveikia

Netsidaro ir man.ryte iki10val.dar veike..
Registravosi: 2017/04/20 Žinučių: 14
Cituoti
0
Na jei kas rasit buda prisijungti tai sakykit
Registravosi: 2012/03/01 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Normaliai veikia .
Registravosi: 2018/07/06 Žinučių: 40 Padėkų: 1
Cituoti
0
Jeigu bet365 uzlimituoja iki 2-5 svaru ar dar atsistatys kada tie limitai ar jau vsio po acc?
Registravosi: 2020/11/19 Žinučių: 3
Cituoti
0
EA7Bets rašė:

Jeigu bet365 uzlimituoja iki 2-5 svaru ar dar atsistatys kada tie limitai ar jau vsio po acc?

Po acc
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6250 Tel.: LT
Cituoti
0
EA7Bets rašė:

Jeigu bet365 uzlimituoja iki 2-5 svaru ar dar atsistatys kada tie limitai ar jau vsio po acc?

As meginau atsiblokuot tai mane isvis uzdare visa accounta motyvuodami tuo kad esu priklausomas ir man reikia pagalbos kazkaip panasiai, dabar gerai nepamenu. Zodziu nei 1 ct neleis pastyt man.
Registravosi: 2021/09/28 Žinučių: 8
Cituoti
1
realiz rašė:

As meginau atsiblokuot tai mane isvis uzdare visa accounta motyvuodami tuo kad esu priklausomas ir man reikia pagalbos kazkaip panasiai, dabar gerai nepamenu. Zodziu nei 1 ct neleis pastyt man.

Atsakinga bendrove
Registravosi: 2021/09/24 Žinučių: 1
Cituoti
0
Sveiki, iškilo toks klausimas, ar VMI matys visus išsivedimus iš BET365? Šiuo metu atliktas vienas išmokėjimas su 1100€ suma, išsigryninti dar reikia virš 2000€. Bankas Luminor, ačiū už atsakymus.
Registravosi: 2018/10/12 Žinučių: 1
Cituoti
1
realiz rašė:

As meginau atsiblokuot tai mane isvis uzdare visa accounta motyvuodami tuo kad esu priklausomas ir man reikia pagalbos kazkaip panasiai, dabar gerai nepamenu. Zodziu nei 1 ct neleis pastyt man.

O gal zinot gerieji zmones kasnors??...kaip su kitu acc buti nesusektam ju?
Registravosi: 2020/11/19 Žinučių: 3
Cituoti
1
Gal kas bandet pildytis su Bankera Visa? Ar issivesti i Bankeros saskaita?
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 202 Tel.: LT
Cituoti
0
Uzlimitave Bet365 acc. Tarkim susikūriau nauja ant draugo/brolio ar būtina kaip pvz naujus skrill kurti ar galima mestis iš savo?
Bijau bandyti mesti iš savo, kad paskui iškarto limito nebūtų, nes visgi mano info turbūt yra jų juodam sąraše...
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 392 Tel.: LT
Cituoti
0
yokeris rašė:

Uzlimitave Bet365 acc. Tarkim susikūriau nauja ant draugo/brolio ar būtina kaip pvz naujus skrill kurti ar galima mestis iš savo?
Bijau bandyti mesti iš savo, kad paskui iškarto limito nebūtų, nes visgi mano info turbūt yra jų juodam sąraše...

Jei acc susikure draugas/brolis, tai ir skrill turi buti draugo/brolio
Registravosi: 2014/11/24 Žinučių: 37 Padėkų: 33 Tel.: IE
Cituoti
2