Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Sveiki, noriu paklausti ar galima depositinti į Bet365 iš skrillo?
Registravosi: 2017/04/23 Žinučių: 1
Cituoti
0
Labas, kelis kartus isidejau pinigus is moneses i bet365, o dabar nebeleidzia ?
Unfortunately, for reasons beyond our control this card cannot be used to make deposits to online gaming companies. Gal kas susidure ir paaiskintu? Cia su paciu banku kazkas negerai, ten kreiptis?
Registravosi: 2018/11/11 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Aš, kai bandziau į betfair ir topa dėt snd dabar, tai rašė an error occured of your request. Spėju, kad moneses problema, nes niekada nebuvo nieko panašaus. Ar laikina, ar ne, tai nžn.
Registravosi: 2016/09/18 Žinučių: 129 Padėkų: 16 Tel.: LT
Cituoti
0
andriux007 rašė:

Aš, kai bandziau į betfair ir topa dėt snd dabar, tai rašė an error occured of your request. Spėju, kad moneses problema, nes niekada nebuvo nieko panašaus. Ar laikina, ar ne, tai nžn.

I skrill is moneses ir isimest nebegaliu
Registravosi: 2018/11/11 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Neveikia depositai su monese, gal kas alternatyva kokia pasiulyt galit?
Registravosi: 2014/11/05 Žinučių: 78 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, ar galite pasidalinti alternatyv linku veikenčiu prie bet365
Registravosi: 2021/10/27 Žinučių: 1
Cituoti
0
Gabija Gižaitė rašė:

Sveiki, ar galite pasidalinti alternatyv linku veikenčiu prie bet365

Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6255 Tel.: LT
Cituoti
0
rokas.si rašė:

Neveikia depositai su monese, gal kas alternatyva kokia pasiulyt galit?

Paysera
Registravosi: 2019/10/22 Žinučių: 10 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, ar ir jums dingus MONESE atsirakino vel Skrill?
Registravosi: 2009/05/08 Žinučių: 16
Cituoti
0
Fiasco rašė:

Sveiki, ar ir jums dingus MONESE atsirakino vel Skrill?

Pas mane taip. Prieš tai anketoje skrill niekuomet nebuvo
Registravosi: 2014/05/27 Žinučių: 59
Cituoti
1
Bet jums ar leidžia papildyti skrill iš monese? Nes man tai ne...
Kaip suprantu monese uždraudė visus tokius papildymus iš savo banko
Registravosi: 2014/05/27 Žinučių: 59
Cituoti
0
Depositinu ir withdrawinu is bet365 per seb, visi pervedimai ateidavo per viena darbo diena. Dabar striges pavedimas kazkur jau savaite, zinot gal kas kodel sikart viskas daug leciau vyksta? Seb nenori isileist čia ar kokia problema gali but?
Registravosi: 2020/09/12 Žinučių: 82 Padėkų: 1
Cituoti
0
krps rašė:

Depositinu ir withdrawinu is bet365 per seb, visi pervedimai ateidavo per viena darbo diena. Dabar striges pavedimas kazkur jau savaite, zinot gal kas kodel sikart viskas daug leciau vyksta? Seb nenori isileist čia ar kokia problema gali but?

Unfortunately the bank wire has been returned to bet365​, therefore the withdrawal has been returned to your available balance.



Please check that the bank details you have registered with us are correct. Log into your account, go to Account Menu, select Bank and choose Withdraw. You can check your bank details against your online banking account or bank statement, or by contacting your bank. If the details registered on your bet365 account are correct, please speak with your bank to find out why the funds have been returned.
Registravosi: 2020/09/12 Žinučių: 82 Padėkų: 1
Cituoti
0
krps rašė:

Unfortunately the bank wire has been returned to bet365​, therefore the withdrawal has been returned to your available balance.



Please check that the bank details you have registered with us are correct. Log into your account, go to Account Menu, select Bank and choose Withdraw. You can check your bank details against your online banking account or bank statement, or by contacting your bank. If the details registered on your bet365 account are correct, please speak with your bank to find out why the funds have been returned.

Viskas teisinga, nieko nekeičiau detalėse. Gali būt, kad Seb tiesiog nebeįsileidžia pinigų?
Registravosi: 2020/09/12 Žinučių: 82 Padėkų: 1
Cituoti
0
Tai taip ir bus
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6255 Tel.: LT
Cituoti
0
krps rašė:

Viskas teisinga, nieko nekeičiau detalėse. Gali būt, kad Seb tiesiog nebeįsileidžia pinigų?

Taspats ir man rašo, kad jokie įskaitymai ir nuskaitymai į tą sąskaitą nebebus vykdomi
Registravosi: 2012/02/02 Žinučių: 14 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Tai taip ir bus

Kokios alternatyvos išsiimt pinigus dabar? Dekui uz pagalba
Registravosi: 2020/09/12 Žinučių: 82 Padėkų: 1
Cituoti
0
Man išvis, net beto nebeatidaro.. ??
Registravosi: 2012/02/02 Žinučių: 14 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Žodžiu jei gryninai į SEBą turėjai gaut žinute iš banko, kad nebepriims ir nebesiųs pinigų į jų sąskaitą, o betas liepia laukt 10 dienų jei neįkris šaibos vėl rašyt jiems, o neįkris,nes SEBas blokuoja tai teks laukt 10 dienų ir grynint į skrill ar kažką panašaus per 3 metus nebuvo jokių bėdų, bet kažkas pasikeitė pirmadienį, nes penktadienį dar įkrito iš beto šaibos.
Registravosi: 2012/02/02 Žinučių: 14 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki! Pries pora savaiciu isvedziau pinigus is Bet365 i Monese. Laukiau savaite, pinivai neikrito pradejau klausinet Bet'o kur pinigai, atsake kad pavedimas gali uztrukti 2-10 darbo dienu, praejus 10d.d. pinigai vistiek neikrito. Klausiu Bet'o kur pinigai ir jie man atsako kad turiu klaust savo banko. Monese jau savaite neatsako nei i meilus nei i zinutes. Gal turite kokiu nors patarimu?
Registravosi: 2021/07/29 Žinučių: 5 Tel.: LT
Cituoti
4