Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
Sveiki bet365 mane uzblokavo(Ne uzlimitavo) pries 5+ metus , ten del keliu priezasciu.Bet dabar po tiek metu sugalvojau susikurti nauja acc ir leido. Taigi klausimas ar nebus ,kad kai padarysiu deposita biski pazaisiu , tai jie issaus man vel blocka ?
Registravosi: 2021/08/01 Žinučių: 45 Padėkų: 189
Cituoti
0
tonas rašė:

Sveiki bet365 mane uzblokavo(Ne uzlimitavo) pries 5+ metus , ten del keliu priezasciu.Bet dabar po tiek metu sugalvojau susikurti nauja acc ir leido. Taigi klausimas ar nebus ,kad kai padarysiu deposita biski pazaisiu , tai jie issaus man vel blocka ?

Kai ilgai nenaudoji saskaitos,tai jie praktiskai visus uzdaro,bet gali laisvai kurtis naujai.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 210 Tel.: LT
Cituoti
0
Romukas7 rašė:

Kai ilgai nenaudoji saskaitos,tai jie praktiskai visus uzdaro,bet gali laisvai kurtis naujai.

Mane uzblokave buvo su priezastim , bet kaip ir minejau po 5+ metu sugalvojau pameginti susikurti ,tai leido , nors kuriaus ant savo Vardo ir Pavardes kur ir buvo pries tai..
Registravosi: 2021/08/01 Žinučių: 45 Padėkų: 189
Cituoti
0
tonas rašė:

Sveiki bet365 mane uzblokavo(Ne uzlimitavo) pries 5+ metus , ten del keliu priezasciu.Bet dabar po tiek metu sugalvojau susikurti nauja acc ir leido. Taigi klausimas ar nebus ,kad kai padarysiu deposita biski pazaisiu , tai jie issaus man vel blocka ?

Valanda laiko leido depozitinti , poto uzdare acc , leidzia tik issimti depozita 😄
Registravosi: 2021/08/01 Žinučių: 45 Padėkų: 189
Cituoti
1
Gavau sms iš SEB:

Gerb. Kliente, informuojame, kad blokuosime atsiskaitymus kortelėmis lažybų svetainėse, kurios vykdo nelegalią veiklą Lietuvoje. Jūsų SEB bankas.

Naudojau iš tokių tik Bet365, dar kažkas gavote? Kaip pildote patys Bet365 sąskaitas?
Registravosi: 2012/07/19 Žinučių: 44
Cituoti
1
Chaimer rašė:

Gavau sms iš SEB:

Gerb. Kliente, informuojame, kad blokuosime atsiskaitymus kortelėmis lažybų svetainėse, kurios vykdo nelegalią veiklą Lietuvoje. Jūsų SEB bankas.

Naudojau iš tokių tik Bet365, dar kažkas gavote? Kaip pildote patys Bet365 sąskaitas?

Aš irgi gavau šiandien tą patį
Registravosi: 2020/09/12 Žinučių: 82 Padėkų: 1
Cituoti
1
Chaimer rašė:

Gavau sms iš SEB:

Gerb. Kliente, informuojame, kad blokuosime atsiskaitymus kortelėmis lažybų svetainėse, kurios vykdo nelegalią veiklą Lietuvoje. Jūsų SEB bankas.

Naudojau iš tokių tik Bet365, dar kažkas gavote? Kaip pildote patys Bet365 sąskaitas?

Papildyk per skrill ir leis atgal į skrill withdraw daryti
Registravosi: 2008/05/18 Žinučių: 40 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki,ar leidzia nuo snd jum prisijungti prie paskyros raso kad neteisingas slaptazodis nors iki dabar visada prisijugdavau.
Registravosi: 2012/03/01 Žinučių: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Neriukaas rašė:

Sveiki,ar leidzia nuo snd jum prisijungti prie paskyros raso kad neteisingas slaptazodis nors iki dabar visada prisijugdavau.

Labas, leidzia
Registravosi: 2011/11/02 Žinučių: 640 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal VPN ar proxy įsijungęs, nes paprastai tokiu atveju neleidžia prisiloginti
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Neriukaas rašė:

Sveiki,ar leidzia nuo snd jum prisijungti prie paskyros raso kad neteisingas slaptazodis nors iki dabar visada prisijugdavau.

Man tas pats buvo, resetinau browseri, pakeiciau slaptazodi ir leido.
Registravosi: 2009/05/08 Žinučių: 16
Cituoti
0
tonas rašė:

Valanda laiko leido depozitinti , poto uzdare acc , leidzia tik issimti depozita 😄

Jau tu pas juos sąraše ir nieko nepadarysi. Man tas pats, limitavo mano acc, Sukūriau ant žmonos nauja acc, bet prisijungiau su tuo pačiu IP, gaunu laišką kad ir tam acc limitas 😄
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 392 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki , ar kas nors per paskutinias 10d depositinot su Skrill ant naujai sukurto acc?
Registravosi: 2021/02/10 Žinučių: 1 Tel.: LT
Cituoti
2
Kaip jums paskutinemis dienomis su limitavimu? Man per 10d uzdare 4 anketas,uztenka pora statymu po 200-250 ir akimirksniu banas,tai idomu,ar visus cia taip spaudzia?
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 210 Tel.: LT
Cituoti
0
Romukas7 rašė:

Kaip jums paskutinemis dienomis su limitavimu? Man per 10d uzdare 4 anketas,uztenka pora statymu po 200-250 ir akimirksniu banas,tai idomu,ar visus cia taip spaudzia?

Tai gal stala statai ir laimi 2000 saskaitoj,na ir banas,radai kuom stebetis.
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 103 Tel.: LT
Cituoti
0
pravalov rašė:

Tai gal stala statai ir laimi 2000 saskaitoj,na ir banas,radai kuom stebetis.

Jokio stalo ir jei duotu po 2k kiekvienoj sask,tai nesukciau sau galvos....banina net minuse bunant.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 210 Tel.: LT
Cituoti
0
Romukas7 rašė:

Jokio stalo ir jei duotu po 2k kiekvienoj sask,tai nesukciau sau galvos....banina net minuse bunant.

Tada atsakau uz save ,man jau menuo laikosi saskaita,na antra per menesi
Registravosi: 2007/06/27 Žinučių: 103 Tel.: LT
Cituoti
3
Romukas7 rašė:

Kaip jums paskutinemis dienomis su limitavimu? Man per 10d uzdare 4 anketas,uztenka pora statymu po 200-250 ir akimirksniu banas,tai idomu,ar visus cia taip spaudzia?

Tai gal nesusitvarkai įrenginio iš kurio jungi acc
Registravosi: 2019/09/11 Žinučių: 21 Padėkų: 182
Cituoti
0
PreKar rašė:

Tai gal nesusitvarkai įrenginio iš kurio jungi acc

Susitvarkau ir viskas veikia kol neatlieku keliu stambesniu statymu,aisku is mazu lygu.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 210 Tel.: LT
Cituoti
0
Romukas7 rašė:

Susitvarkau ir viskas veikia kol neatlieku keliu stambesniu statymu,aisku is mazu lygu.

Reali situacija tokia-3 telefonai su atskirais ip ir gaunami limitai pirmadieni,antradieni,sestadieni,paskutine anketa neatlaike nei dvieju dienu. Statymai tik ant krepsinio ir ne is grupiu,ar dar kokiu kanalu. Bet kaip suprantu cia man vienam pritaike Black friday akcija 😄
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 210 Tel.: LT
Cituoti
2