Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Paskambink36 rašė:

Sveiki naudoju bet365, niekad nebuvo jokiu problemu. Ieinu i ja pasikeites ip. Tai va, bandau issigryninti laimejima bet nesigauna. Bandant pasikeisti sali is uk i lietuvos prie korteles duomenu ir iskarto isloginina ir paraso susisiekti bei reference numeri, anksciau problemu nebudavo. Kortele swedbank.

Ar kas susidurete ar turit patarimu
Registravosi: 2008/11/21 Žinučių: 2
Cituoti
0
Paskambink36 rašė:

Sveiki naudoju bet365, niekad nebuvo jokiu problemu. Ieinu i ja pasikeites ip. Tai va, bandau issigryninti laimejima bet nesigauna. Bandant pasikeisti sali is uk i lietuvos prie korteles duomenu ir iskarto isloginina ir paraso susisiekti bei reference numeri, anksciau problemu nebudavo. Kortele swedbank.

O tai ar susisiekei su jais? Tai jeigu prašo susisiekti, tai susisiek ir tuomet žinosi ar pavyks išspręsti problemą ar ne.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Eina patekt jum i bet365??
Registravosi: 2015/04/03 Žinučių: 352 Padėkų: 115
Cituoti
0
netycia rašė:

Eina patekt jum i bet365??

Sunkiai,kažkas ten užlūžę pas juos.
Registravosi: 2016/06/15 Žinučių: 59 Padėkų: 144 Tel.: LT
Cituoti
0
Isjungiau wifi, ipade mobile neta isijungiau ir viskas tvarkoj. nesuprantu
Registravosi: 2015/04/03 Žinučių: 352 Padėkų: 115
Cituoti
0
Sveiki jau buvau su tuo klausimu nenoriu kelti tos temos visiems atsibodusios ,bet as bet365 komunikacijos isvis nesuprantu brieda kalba ir kame problema nedabaige pokalbio iseina is jo absurdas,nesiskaitymas visiskas .O dabar taip ,kas prasidejo su jei susikuriau account persimeciau kelis € ir suzaidziaj maca ,laimejau ir iskarto atejo kad id visi patvirtinimai ir t.t viska padariau ,kita diena uzblokavo visiskai tad apradejo prasyti bill ,statment , daejom iki gimimo liudijimo nusiinciau viska ,ant galo sako atsiuskite banko israsa ,issiunciau pats jo nukopijaves vel,vel
Gaunu ,kad reikia alternatyvos
Kazkokios, banke triju menesiu isssimti (Swed banke) kainuoja 17 €,o tai tas kazka keicia ,padekit su tai atsiprasant galiorka susitvarkyti nes grynai atsibodo viskas netynka :-(
Registravosi: 2018/03/19 Žinučių: 7
Cituoti
0
O tai neiseina swede pdf israsa atsisiusti? As Nordejos banke atsisisiunciau pdf israsa ir permeciau jiem. Pagaliau tuo ir viskas baigesi..
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0
Pdf atsispauzdinau as pats ir jiems netiko reikia dar alternatyvios
Registravosi: 2018/03/19 Žinučių: 7
Cituoti
0
Kaip jums su pervedimais is BET365 i SKRILL?Siandien 9 ryto uzsisakiau ir dar iki siolei nera pinigu,kai anksciau uz 3-4 val jie ikrisdavo.
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 163 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Katik gavau,kazkaip sykart ilgokai.
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 163 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
0
Man irgi jau kelinta kartą jie stabdo su skrillu. Reikia laukt beveik para
Registravosi: 2008/04/01 Žinučių: 77 Tel.: LT
Cituoti
0
Skambes keistai, bet vat yra balanse 1700 ar iskart galeciau issiimt ar geriau po koki 500? Bijau, kad nepradetu prasinet ten doku kaip cia daug kas raso, realiai acc minusinis, esu issemes daug kart 500, 800 ir t.t., taciau esu labai daug ineses.
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai dokus tau reikejo taip ar taip siust pries pirma išėmima. Esu išiminėjas 10x daugiau, su pilnai patvirtinta paskyra problemų nebuvo
Registravosi: 2008/04/01 Žinučių: 77 Tel.: LT
Cituoti
0
jinx rašė:

Tai dokus tau reikejo taip ar taip siust pries pirma išėmima. Esu išiminėjas 10x daugiau, su pilnai patvirtinta paskyra problemų nebuvo

Tai taip, bet buna ten dar visokiu praso
Registravosi: 2015/08/08 Žinučių: 558 Padėkų: 36 Tel.: LT
Cituoti
0
Labas vakaras, zodziu iskilo neaiskumu, gal kas susidures. Situacija. Kaip jau aisku netelis panaikino mastercard deposita. Sugalvojau kitaip, gal kas bandet. Zodziu i bet365 acounta isimetu 1k pinigu per Mastercard. Pakeliu tarkim per pora statymu iki 2k pinigu. Noriu issiimti. Va cia esme dabar. Leidzia tik i banka isimti. Galvoju taip, kad neteleri pasiektu. Depositint i bet365 tarkim 15e pinigu is netelerio. Ir cia klausimo esme. Ar leis man tuos 2k isimt i neteleri, nes paskutini inesima padariau 15e pinigu i bet365 ? Ar reikia tuos 15e dar prasukti, kad leistu isimt i neteleri ? gal kas bandet/susiduret ?
Registravosi: 2011/11/02 Žinučių: 640 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
maras rašė:

Labas vakaras, zodziu iskilo neaiskumu, gal kas susidures. Situacija. Kaip jau aisku netelis panaikino mastercard deposita. Sugalvojau kitaip, gal kas bandet. Zodziu i bet365 acounta isimetu 1k pinigu per Mastercard. Pakeliu tarkim per pora statymu iki 2k pinigu. Noriu issiimti. Va cia esme dabar. Leidzia tik i banka isimti. Galvoju taip, kad neteleri pasiektu. Depositint i bet365 tarkim 15e pinigu is netelerio. Ir cia klausimo esme. Ar leis man tuos 2k isimt i neteleri, nes paskutini inesima padariau 15e pinigu i bet365 ? Ar reikia tuos 15e dar prasukti, kad leistu isimt i neteleri ? gal kas bandet/susiduret ?

Manau, jog tau parašys, kad gali 15e į nettelerį nuiimt, bet nesu tikras
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai va man irgi idomu kaip cia, kad paskui sudo neprimalciau 😁
Registravosi: 2011/11/02 Žinučių: 640 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
maras rašė:

Tai va man irgi idomu kaip cia, kad paskui sudo neprimalciau 😁

Panašiai prieš kokius metus man taspats buvo, tik skrill naudojau ne Netelerį. Įsimečiau per skrillą 5 eur ir ramiai dave pora šimtų (daugiau nebandžiau) nusimt į jį. Tai nemanau kad kas keistis turėjo.
Registravosi: 2015/10/01 Žinučių: 9 Padėkų: 15
Cituoti
0
FixBobe rašė:

Panašiai prieš kokius metus man taspats buvo, tik skrill naudojau ne Netelerį. Įsimečiau per skrillą 5 eur ir ramiai dave pora šimtų (daugiau nebandžiau) nusimt į jį. Tai nemanau kad kas keistis turėjo.

Manau, jog turėjo keistis
Registravosi: 2014/03/26 Žinučių: 508 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Neleis 😁 padarius ismoka - ismes kad del multi deposit metodu jusu ismoka svarstoma ir galu gale ismokes i banka per kuri ir depositinai. Viska issimus - depositini per skrill/nt ir tada jau viska issimsi ka vel pakelsi (jei pakelsi) i nt/skrill. Depades 5eur depositas
Registravosi: 2008/10/27 Žinučių: 387
Cituoti
0