Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Labas,chebryte sakykit,kokie "popieriukai" tinka acaunto verifikacijai? Asmens dokumentus priėmė,dabar antras žingsnis,siunčiau laišką iš banko,netiko 😁,jokių sąskaitų už komunalines irgi neturiu 😁
Registravosi: 2013/04/27 Žinučių: 6
Cituoti
0
bimbo rašė:

Labas,chebryte sakykit,kokie "popieriukai" tinka acaunto verifikacijai? Asmens dokumentus priėmė,dabar antras žingsnis,siunčiau laišką iš banko,netiko 😁,jokių sąskaitų už komunalines irgi neturiu 😁

Mobilaus bandyk, banko oficialų išrašą nuėjęs išsiimk, užsisakyk ką nors tuo adresu, ten būna išvardinta visai nemažai (paskutinį kart užteko el. mobilaus sąskaitos).
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Sąskaita buvo užlimituota. Ar galima šeimos nariui atsidaryti sąskaitą, naudojant skirtingus IP adresus, bet naudojant tą patį gyvenamosios vietos adresą? Ar tai iš kart prives prie sąskaitos limitavimo ir/ar kitokių apribojimų statant ar bet365 į tai nekreipia jokio dėmesio?
Registravosi: 2018/02/28 Žinučių: 1
Cituoti
0
EdgarasM rašė:

Sąskaita buvo užlimituota. Ar galima šeimos nariui atsidaryti sąskaitą, naudojant skirtingus IP adresus, bet naudojant tą patį gyvenamosios vietos adresą? Ar tai iš kart prives prie sąskaitos limitavimo ir/ar kitokių apribojimų statant ar bet365 į tai nekreipia jokio dėmesio?

Jie norėdami gali sužinoti apytikslę naudojimo vietą ir be ip keitimo, kadangi yra visokių technologijų (puikus pvz kaip google nustato vietą, nors sėdi prie laidinio interneto ir kompiuterio) ir JEI yra noras atsakingas asmuo peržiūrės, bet nebūtinai žiūrės, tai kaip ir gali praslyst tuo pačiu adresu iki kito limitavimo be didelių problemų.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
Nesenai buvau atsidaręs sąskaitą, iš deposito 5 eurų pasikėliau iki 30 eurų, min 50 rašo norint išsiimt, jeigu dar įneščiau 20, galėčiau išsiimt ar reiktu peržaist tuos 20 įneštus ?
Registravosi: 2018/06/21 Žinučių: 4 Padėkų: 43
Cituoti
0
Ezreal rašė:

Nesenai buvau atsidaręs sąskaitą, iš deposito 5 eurų pasikėliau iki 30 eurų, min 50 rašo norint išsiimt, jeigu dar įneščiau 20, galėčiau išsiimt ar reiktu peržaist tuos 20 įneštus ?

Galesi issimti.
Registravosi: 2008/10/27 Žinučių: 387
Cituoti
0
Gal kas zinot kaip bet365 su tuo nemokamu statymu 50€ . Jei pastatai premach 50€, gauni 50€ live statyma tose rungtynese, dar kaip pvz finalui. Premach pastaciau, o dar nematau to nemokamo statymo live, gal cia reikia macui prasidejus statyti? , nes seniau irgi situo naudojausi, tai maco pradzioj ties statymu budavo offer bet , dar nera. Gal kas zinot kaip cia is tikro?
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
0
matas rašė:

Gal kas zinot kaip bet365 su tuo nemokamu statymu 50€ . Jei pastatai premach 50€, gauni 50€ live statyma tose rungtynese, dar kaip pvz finalui. Premach pastaciau, o dar nematau to nemokamo statymo live, gal cia reikia macui prasidejus statyti? , nes seniau irgi situo naudojausi, tai maco pradzioj ties statymu budavo offer bet , dar nera. Gal kas zinot kaip cia is tikro?

Man tai viskas ok su tuo free bet'u.

ibb.co/goXDwy
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal kad si karta rinkausi premach is finalo bet buider is dvieju ivykiu, del to man nera. Bet visumoj ten bet kada gali statyti ta live nemokama maco eigoj?
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
0
matas rašė:

Gal kad si karta rinkausi premach is finalo bet buider is dvieju ivykiu, del to man nera. Bet visumoj ten bet kada gali statyti ta live nemokama maco eigoj?

How it works:

- Place a pre-match single bet on the France v Croatia game.
- You will receive a Free In-Play Bet to the value of your largest pre-match bet (max Free In-Play Bet value €50) to use as the stake on any France v Croatia In-Play market.

Abejoju, kad su Bet Builder yra atliekamas single bet. Aš pats niekad nesinaudojau, tai nežinau apskritai, kas ten yra.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Cia is finalo paemiau, kad France paims taure ir kad kampu bus maziau i viena kortele, bet jauciu cia sitas irnesudirbo, kad ne single statyma emiau.
Registravosi: 2008/07/09 Žinučių: 2976 Padėkų: 165
Cituoti
0
Atlikus tinkamą statymą turi rodyti "Qualified 50 EUR"

ibb.co/gWekby
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1618 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Kodėl pvz man visada tik po 5e duoda free?
Registravosi: 2016/09/18 Žinučių: 129 Padėkų: 16 Tel.: LT
Cituoti
0
andriux007 rašė:

Kodėl pvz man visada tik po 5e duoda free?

Kurioje šalyje? ne visiems ir ne visada išvis premijos būna..
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Lietuvoj.
Registravosi: 2016/09/18 Žinučių: 129 Padėkų: 16 Tel.: LT
Cituoti
1
andriux007 rašė:

Kodėl pvz man visada tik po 5e duoda free?

Mažom sumom statymus atlieki.
Registravosi: 2009/09/30 Žinučių: 217 Padėkų: 1190 Tel.: LT
Cituoti
2
Sveiki visi,
Iskilo problema persivedant pinigus,bet ne su pacia bendrove o su banku,bet rasau i sita tema.
Tai va persivedu pinigus is Bet365 I savo banko saskaita SEB banke, viskas tvarkoje..per diena pinigai ateina .. ir bankas juos rezervuoja su prierasu "NERA PADENGIMO" gal kas esat susidure su panasia situacija?
P.S kadangi naktis,i banka neskambinu, palauksiu jusu patarimu.
Registravosi: 2014/09/24 Žinučių: 31 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
luksys99 rašė:

Sveiki visi,
Iskilo problema persivedant pinigus,bet ne su pacia bendrove o su banku,bet rasau i sita tema.
Tai va persivedu pinigus is Bet365 I savo banko saskaita SEB banke, viskas tvarkoje..per diena pinigai ateina .. ir bankas juos rezervuoja su prierasu "NERA PADENGIMO" gal kas esat susidure su panasia situacija?
P.S kadangi naktis,i banka neskambinu, palauksiu jusu patarimu.

Gali būti, kad tikrins kas per pinigai ir reikės pasiaiškinimus rašyt. Dabar jau darbo metas, tai skambink ir po to parašyk kaip sekės.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
2
luksys99 rašė:

Sveiki visi,
Iskilo problema persivedant pinigus,bet ne su pacia bendrove o su banku,bet rasau i sita tema.
Tai va persivedu pinigus is Bet365 I savo banko saskaita SEB banke, viskas tvarkoje..per diena pinigai ateina .. ir bankas juos rezervuoja su prierasu "NERA PADENGIMO" gal kas esat susidure su panasia situacija?
P.S kadangi naktis,i banka neskambinu, palauksiu jusu patarimu.

Gal yra kokių įsipareigojimų bankui? Pvz. esi paėmęs iš jų kreditą ar gal buvo skola kokiai Sodrai pvz.
Šiaip keista situacija, parašyk kaip ten ką atsakė bankas.
Registravosi: 2008/04/20 Žinučių: 16 Padėkų: 87 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, ką patartumėte daryti stačiau bet365 live statymą Latvia u20-Poland u20 4 kėlinio taškų suminį 31.5 mažiau, įmetė 30 taškų, varžybos baigėsi lygiom todėl žaidė pratesimą per kurį sumetė dar 20 taškų. Mano statymas turėtų būti laimėtas, bet jie aiškina, kad skaičiuoja taškų suminį nuo trečio kėlinio pabaigos, nėra visiškos logikos jeigu aš statau konkrečiai už ketvirtą kėlinį, o jie priskaičiuoja dar ir pratesimą. embeded-image
Registravosi: 2014/11/05 Žinučių: 78 Tel.: LT
Cituoti
0