Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Sveikas, patarčiau prieš statant susipažinti su bendrovių reglamentu.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

Sveikas, patarčiau prieš statant susipažinti su bendrovių reglamentu.

Tai, kad anksčiau statydavau ir užskaitydavo, kaip laimėtą. Arba pasikeitė tie reglamentai
Registravosi: 2014/11/05 Žinučių: 78 Tel.: LT
Cituoti
0
rokas.si rašė:

Tai, kad anksčiau statydavau ir užskaitydavo, kaip laimėtą. Arba pasikeitė tie reglamentai

In-Play Quarter Bets INCLUDE Overtime

Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Gali būti, kad tikrins kas per pinigai ir reikės pasiaiškinimus rašyt. Dabar jau darbo metas, tai skambink ir po to parašyk kaip sekės.

Nu tai pakalbejau as su banku, bankas sako, kad mato kad gautas pranesimas is bet365, kad lesos buvo siunciamos ir tada anuliavo, tiesiog atsauke pervedima.
Tada parasiau bet 365, kontora is pradziu raso, kad viskas tvarkoje ir per 10 dienu lesos pasieks mane.
Tada jau praejus dar beveik savaitei (vakar) raso, kad problema gali buti su mano banko kontaktais, arba mano banku. Nors pries pusmety, persivedant mazesne suma jokiu problemu nebuvo visai.
Speju kad reiks kantriai su bet365 kontora rasinetis ir aiskintis, nes speju su mano banku viskas gerai.
Registravosi: 2014/09/24 Žinučių: 31 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
2
Tegul bankas pateikia emailą, raštiškai ar kitaip, kad buvo atšaukta ir tokį siunti bet365, tada neturės pagrindo siuntinės tavęs N kartų.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Tegul bankas pateikia emailą, raštiškai ar kitaip, kad buvo atšaukta ir tokį siunti bet365, tada neturės pagrindo siuntinės tavęs N kartų.

Dekui pabandysiu ,turiu tik banko saskaitoje ,prie operacijos prierasa kad anuliuota.
Registravosi: 2014/09/24 Žinučių: 31 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Spėju ir man kažką panašaus atrasys statymas buvo 4 Time 4 Time margin of Victory ant other result sulose 7-9 baigėsi kėlinys žiūriu kabo statymas. Po pratęsimo padarė pralaimėta..logikos aišku nulis bet jų logika jiems į kišenę.
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0
paganini rašė:

Spėju ir man kažką panašaus atrasys statymas buvo 4 Time 4 Time margin of Victory ant other result sulose 7-9 baigėsi kėlinys žiūriu kabo statymas. Po pratęsimo padarė pralaimėta..logikos aišku nulis bet jų logika jiems į kišenę.

Išsipisinėja jie kaip bemoka 😐

Gal žinot kaip su Skrill pervedimais tame bet365, per kiek laiko ateina, dar neteko imt išmokos į skrillą, tai įdomu pasidarė.
Registravosi: 2018/06/13 Žinučių: 23
Cituoti
0
Per dieną anksčiau ateidavo ,atrodo, senai cashoutinau į skril
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0
paganini rašė:

Per dieną anksčiau ateidavo ,atrodo, senai cashoutinau į skril

Aišku, dėkui už info. 😇
Registravosi: 2018/06/13 Žinučių: 23
Cituoti
0
embeded-image
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

embeded-image

Neviskas teisinga kas rašoma 😁) bet dėkui.
Registravosi: 2018/06/13 Žinučių: 23
Cituoti
0
Tr3nd rašė:

Neviskas teisinga kas rašoma 😁) bet dėkui.

Kuris neteisingas, kuriuo mokėjimu išmoką gavai vėliau nei parašyta?
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema rašė:

embeded-image

O nors vienam leidzia daryti ismoka i mastercard? Nes man leidzia tik i Lietuvoje registruoto banko saskaita,o pasipildyti bet kaip galiu.
Registravosi: 2007/06/26 Žinučių: 30
Cituoti
0
arniusx rašė:

Gal yra kokių įsipareigojimų bankui? Pvz. esi paėmęs iš jų kreditą ar gal buvo skola kokiai Sodrai pvz.
Šiaip keista situacija, parašyk kaip ten ką atsakė bankas.

Tai va ta situacija dar painesne darosi man
1.Bankas sako , kad pervedus pinigus man ,pavedima atsauke pati bet365kontora, o bet365 kontora po ilgo susirasinejimo pasake,kad jiem atmete mano bankas del to ,kad truksta kazkokiu duomenu ir praso man ,kad as paprasyciau banko "bank wire details" na ale visos info kuria as ir taip uzpildes... nespejau to padaryt nes atostogavau... ir jau vakar norejau vel pradet uzsiimt situ reikalu ir tada..
2.BET 365 vakar vel pabando pervest pinigus, as juos gaunu, viska nusiimu, aisku dziaugiuosi atrodo viskas zjbs ir tada send tik bam... minusine saskaita pas mane nes as jau daug isnaudojes
3 Aisku skambinu i banka ir klausiu " kaip suprast"? SEB banko vadybinkai sako,kad tarpininkas perkury veda atsauke pavedima...kaip suprantu tarpininkas yra bankas per kuri bet365 kontora man pervedineja pinigus...SEB bankas sako paprasyk kad pervestu per kita tarpininka gal tada viskas bus gerai...

Realiai jau nebesuprantu kuri cia puse pjauna gryba ir nezinau ka daryt... ar gali pats seb bankas atsaukinet pavedimus del LPT istatymo jei nesupranta kilmes..
Registravosi: 2014/09/24 Žinučių: 31 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Seb'as galėt gali, tik klausimas ar daro, greičiau jie priims ir VMI perduos, nes dar tokio įstatymo kaip ir nėra lyg. Bet lietuviški-skandinaviški bankai dažnai visokios neaiškios srities įplaukų nemėgsta ir net dokumentus reikia pateikinėt ar pinigai švarūs.
Realiai tavo situacijoj vėl turi bet365 klaust kas kaip, jie tada su savo tarpininku pasiaiškins..
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Seb'as galėt gali, tik klausimas ar daro, greičiau jie priims ir VMI perduos, nes dar tokio įstatymo kaip ir nėra lyg. Bet lietuviški-skandinaviški bankai dažnai visokios neaiškios srities įplaukų nemėgsta ir net dokumentus reikia pateikinėt ar pinigai švarūs.
Realiai tavo situacijoj vėl turi bet365 klaust kas kaip, jie tada su savo tarpininku pasiaiškins..

Na kol kas ta ir padariau
Registravosi: 2014/09/24 Žinučių: 31 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
1
Vel b365 grybauja ? Pastatciau uz moteru 2 keliny over 40.5 sumete 55 . Rodo pralaimeta ..
Registravosi: 2017/11/14 Žinučių: 390 Padėkų: 121 Tel.: GB
Cituoti
0
Katik istikro tepastebejau per 5m naudojant ,kad pwz: teniso rungtynes ten atp, challanger galiu ziureti per wifi , bet pwz: itf kur transliuoja neleidzia man . O isijungus savo 4G interneta leidzia ziuret ir itf rungtynes. Gal kazkas susiduret su sita keista problema ?
Registravosi: 2017/11/14 Žinučių: 390 Padėkų: 121 Tel.: GB
Cituoti
0
Kuo skiriasi asian handicap ir handicap result ?
Registravosi: 2017/10/11 Žinučių: 93 Tel.: LT
Cituoti
0