Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
O as nuo treciadienio laukiu... tik mano ne swed o seb
Registravosi: 2014/11/10 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
0
Per paysera viskas veikia 😁 Šiandien įkrito
Registravosi: 2015/03/28 Žinučių: 7 Padėkų: 1
Cituoti
0
Man vakar ikrito pinigai kuriu vasario 4 diena neprieme swedbankas. Vasario 5 diena neprimtu pinigu dar nera.
Registravosi: 2011/03/28 Žinučių: 452
Cituoti
0
Skambinau i swedbanka tai tokia nepatenkinta ciucela papuole,tai tipo atgal betui imete vasario 6 ir jie jau senai gaut turejo.sakau negavo tj jiems *** mes tipo issiuntem
Registravosi: 2015/07/09 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
paulo30 rašė:

Skambinau i swedbanka tai tokia nepatenkinta ciucela papuole,tai tipo atgal betui imete vasario 6 ir jie jau senai gaut turejo.sakau negavo tj jiems *** mes tipo issiuntem

Tegul atsiunčia pavedimo įrodymą, čia yra tavo pinigai, o ne jų, kad jie galėtų elgtis kaip nori. Lengvai galima per lietuvos banką už tokias nesamones bankus dabar pajudint.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
1
unik rašė:

Tegul atsiunčia pavedimo įrodymą, čia yra tavo pinigai, o ne jų, kad jie galėtų elgtis kaip nori. Lengvai galima per lietuvos banką už tokias nesamones bankus dabar pajudint.

Tai as to ir prasiau kad atsiustu israsa bet atsake kad tokio dalyko nebuna ir vos isprasiau reference number kad duotu,daugiau tipo niekuom padet negali.Nu swedbankas visiskai nesiskaito su zmogum,tureciau laiko ir pinigu prikirpt butu galima subine uz tokius dalykus
Registravosi: 2015/07/09 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
Tai va issprendziau atrodo beda su swed banku, situacija buvo tokia, kad norejau persivesti pinigus i skrill, bet bet365 pakeisdavo i bank wire, nes daugiau deposito esu dares is jo. Taigi pirma kart i supporta rasiau sestadieni kodel jie pakeicia, tai sake kad del deposito, o jei pinigai grys atgal tada man parasys jie. Bet as atsaukiau mokejima kad nereiktu ilgai laukti ir kad pinigai liktu bet365 paskytoje. Siandiena parasiau suportui kad pakeistu banko duomenis is swed i paysera, tai jam nekilo jokiu klausimu viska padare, ir dar patvirtino mokejima i skrill. Matyt jau zino situacija su lietuvos bankais pagrindiniais. Taigi siulau rasyt dabar i supporta manau jau jie susipazino su sita musu situacija 😁
Registravosi: 2009/02/11 Žinučių: 9
Cituoti
2
Susidūriau su ta pačia problema (SEB bankas). Susisiekiau su Bet365, jie teigia, kad pinigų negavo atgal, nors Seb sako, kad išsiuntė atgal iškart ir turėjo įkristi vėliausiai vasario 8 d. Bet365 savo ruožtu patikino, kad vos tik gaus pinigus, iškart grąžins man į accountą. Taip pat, esu depositinęs tik iš Mastercard ir withdraw būtų kitokių kaip į banką net negaliu rinktis, todėl prižadėjo padėti su alternatyvom išimant pinigus iš Bet365. Informuosiu čia kai kažkas pajudės. Dalinkimės patirtim ir kaip kam sekasi, nes čia jau valstybė vapšie spjovė visiem į veidus.
Registravosi: 2016/02/07 Žinučių: 6 Padėkų: 2
Cituoti
3
Bet365 duoda bonusa 25eu inplay statymui jei padedi 25eu prematch. Turit kokiu minciu kaip geriausia butu issigrynint bonusa?
Registravosi: 2011/02/03 Žinučių: 19 Padėkų: 6
Cituoti
0
Parejo kam nors saibos atgal i bet365 saskaita? ir kada buvo darytas withdraw, kam grizo?
Registravosi: 2016/01/21 Žinučių: 32 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
messi101 rašė:

Parejo kam nors saibos atgal i bet365 saskaita? ir kada buvo darytas withdraw, kam grizo?

Tariuosi jau keleta dienu, isaiskinau situacija, kad man nebeleidzia issimti i lietuviska banka, tai dabar antra diena kai laukiu, kada imes i balansa bet365 pinigus.
Registravosi: 2018/05/01 Žinučių: 46
Cituoti
0
auksobumbulas rašė:

Tariuosi jau keleta dienu, isaiskinau situacija, kad man nebeleidzia issimti i lietuviska banka, tai dabar antra diena kai laukiu, kada imes i balansa bet365 pinigus.

As rasiau irgi suportui, tai sake kad negavo jokiu pavedimu is banko atgal, tai idomu kiek laiko cia eina po tada kad gauni zinute is banko, kad jie issiunte atgal pinigus i bet365.
Registravosi: 2016/01/21 Žinučių: 32 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
messi101 rašė:

As rasiau irgi suportui, tai sake kad negavo jokiu pavedimu is banko atgal, tai idomu kiek laiko cia eina po tada kad gauni zinute is banko, kad jie issiunte atgal pinigus i bet365.

Man is 4 withdraw tik vienas grizo i bet365 ir paskui jie permete i swedbanka is kitos imones. O dar 3 withdraw, kuriuos 2019/02/05 atmete swedbankas tipo negrizo i bet365.
Registravosi: 2011/03/28 Žinučių: 452
Cituoti
0
skanizole rašė:

Man is 4 withdraw tik vienas grizo i bet365 ir paskui jie permete i swedbanka is kitos imones. O dar 3 withdraw, kuriuos 2019/02/05 atmete swedbankas tipo negrizo i bet365.

Aisku, ilgas laukimas cia nusimato.
Registravosi: 2016/01/21 Žinučių: 32 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
messi101 rašė:

Aisku, ilgas laukimas cia nusimato.

Prireiks kantrybes. svarbiausia, kad jie gryztu, o tada pasinaudosim skrill, neteller, paysera ar dar kokia platforma
Registravosi: 2018/05/01 Žinučių: 46
Cituoti
0
skanizole rašė:

Man is 4 withdraw tik vienas grizo i bet365 ir paskui jie permete i swedbanka is kitos imones. O dar 3 withdraw, kuriuos 2019/02/05 atmete swedbankas tipo negrizo i bet365.

Man irgi 02/03 atmetimas is swed neparejo dar kazkas cia jau netaip...
Registravosi: 2015/07/09 Žinučių: 21 Tel.: LT
Cituoti
0
paulo30 rašė:

Man irgi 02/03 atmetimas is swed neparejo dar kazkas cia jau netaip...

Reik i banka skambint jauciu tokiu atveju.
Registravosi: 2016/01/21 Žinučių: 32 Padėkų: 5 Tel.: LT
Cituoti
0
Na as netikiu jog bankas tokiais shudais uzsiminetu ir bandytu kelis k pasilikti sau, tikintis, kad zmogus nesisaiskins kur jo pinigai. Manau cia bet365 veliasi, tipo nemato grazinimu . Gal ne specialiai, tiesiog niekas gal galu nesuveda. ten pas juos.
Registravosi: 2011/03/28 Žinučių: 452
Cituoti
0
Kas kad skambinsi i ta banka? pasakys kad padare atgalini pavedima, ta pati ka ir sako visiems is musu.
Registravosi: 2014/11/10 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
0
Labai tikėtina, kad lietuviški gražindami net neparašo reference su jūsų kodais, o tada į bendrą katilą įkrentą, o ten atsirinkt jau yra ką veikt. Tegul bankai duoda pavedimo išrašus ir tada nusiuntus žymiai aiškiau aiškintis.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0