Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Shig rašė:

Klausimas. Man neleidzia papildyt saskaitos nei is citadele banko nei is swed nei is revoliut.
Korteles ale nepriema nors su jom viskas gerai!

Ziurekite, ar su skrillu leis jei man papildys saskaita draugas?

Paskyros savininkas turi sutapti su skrill paskyros savininku.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Shig rašė:

Klausimas. Man neleidzia papildyt saskaitos nei is citadele banko nei is swed nei is revoliut.
Korteles ale nepriema nors su jom viskas gerai!

Ziurekite, ar su skrillu leis jei man papildys saskaita draugas?

Padėkok valstybei ir valdžiai, senai nebeleist turi mokėjimų, paskaityk visur rašom rašom bet vis tas pats statymai.com/naujienos/b...mu-bendroves-blokavimas/
Skrill jei draugas pildys bus labai blogai po to.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Jopapa. Tai cia geru naujienu dar gavau is jusu 😁 prajuokino.. nu ok einu bandyt atgaminti savo skrill paskyra 😁
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
0
Tai dabar susikures skrill as i bet365 pinigu is kart irgi nepervesiu. Nes reikes skrill aktyvuot, o kiek pamenu aktyvavimas trunka nemazai laiko? Keleta dienu net, ar dabar jau galima greiciau susisukti!
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
0
Shig rašė:

Tai dabar susikures skrill as i bet365 pinigu is kart irgi nepervesiu. Nes reikes skrill aktyvuot, o kiek pamenu aktyvavimas trunka nemazai laiko? Keleta dienu net, ar dabar jau galima greiciau susisukti!

Tai jei jis buvo ir veikė, tai kaip tu jį papildomai aktyvuot nori, kad kiek pamenu registruojies ir viskas, o vėliau tikrina viską.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Shig rašė:

Klausimas. Man neleidzia papildyt saskaitos nei is citadele banko nei is swed nei is revoliut.
Korteles ale nepriema nors su jom viskas gerai!

Ziurekite, ar su skrillu leis jei man papildys saskaita draugas?

Is lietuvisku banku neleidzia, is skrill leis jei skrill emailas sutampa su tavo paskyros emailu kuriuo reginai bet365, kitu stveju irgi neleis
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Is lietuvisku banku neleidzia, is skrill leis jei skrill emailas sutampa su tavo paskyros emailu kuriuo reginai bet365, kitu stveju irgi neleis

Taip sutampa skrill emailas su mano paskyros emailu. Taciau as esu Paulius o skrill sukurtas su mano email ant mano pusbrolio vardo 😁
Tai va tokia situacija. Ar galiu drasiai kelti?
Registravosi: 2019/04/20 Žinučių: 92 Padėkų: 6
Cituoti
1
Shig rašė:

Taip sutampa skrill emailas su mano paskyros emailu. Taciau as esu Paulius o skrill sukurtas su mano email ant mano pusbrolio vardo 😁
Tai va tokia situacija. Ar galiu drasiai kelti?

Na galiu duot viena patarima, jei jau taip tau nesigauna bet365 susitvarkyt, naudok lietuviskas kontoras ir lietuviskus bankus, kur kas paprasciau tau bus😁
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
3
Shig rašė:

Taip sutampa skrill emailas su mano paskyros emailu. Taciau as esu Paulius o skrill sukurtas su mano email ant mano pusbrolio vardo 😁
Tai va tokia situacija. Ar galiu drasiai kelti?

Naudos savo vardo lt banka ir savo vardo bet365. tada per Trustly be jokiu problemu ir nemokamai pildai, o bankiniu pavedimu grizta i lt. jei tau net toks neveikia, tada tu mums sakai 5% info, nes klausimas ne tuose 5%, o likusiouose 95% 😁😁😁
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0
Cia visiems isnyko prie statymo lapuko bet max, kur galetum pasitikrinti koks maxas?
Registravosi: 2018/07/25 Žinučių: 90 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsa rašė:

Cia visiems isnyko prie statymo lapuko bet max, kur galetum pasitikrinti koks maxas?

Man išnyko, o kaip kitiems?
Registravosi: 2016/08/30 Žinučių: 99
Cituoti
0
vincasbet rašė:

Man išnyko, o kaip kitiems?

Nera
Registravosi: 2017/10/11 Žinučių: 93 Tel.: LT
Cituoti
0
Betsa rašė:

Cia visiems isnyko prie statymo lapuko bet max, kur galetum pasitikrinti koks maxas?

Nes suskiai limituoja ir neduoda pasitikrint. Jog vistiek įsidėtum. Įsidėjau šaibų į bet365, noriu užmest stambiau, o duoda ten kokius 5 svarus užsidėt.
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 89 Tel.: GB
Cituoti
3
Sveiki. Gal turit ideju kaip prisijungt Rusijoj prie bet365? 😟?
Registravosi: 2019/10/02 Žinučių: 2
Cituoti
0
Mindaugas Urbonas rašė:

Sveiki. Gal turit ideju kaip prisijungt Rusijoj prie bet365? 😟?

O tai ką alternatyvios nuorodos, neatsidaro? statymai.com/bet365/ ką rašo, net įdomu pasidarė. Pabandyk cloudflare apps'ą 1.1.1.1
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

O tai ką alternatyvios nuorodos, neatsidaro? statymai.com/bet365/ ką rašo, net įdomu pasidarė. Pabandyk cloudflare apps'ą 1.1.1.1

Alternatyvu nuorodu neatidaro. Dns changer visokie irgi nepadejo.
Atsidariau bet365. Mx, bet bandant jungtis paraso rysys nutruko ir viskas.
Seniau visad jungdavaus per programele, bet jos nebeuzkrauna ne per viena telefona.
Registravosi: 2019/10/02 Žinučių: 2
Cituoti
1
Mindaugas Urbonas rašė:

Alternatyvu nuorodu neatidaro. Dns changer visokie irgi nepadejo.
Atsidariau bet365. Mx, bet bandant jungtis paraso rysys nutruko ir viskas.
Seniau visad jungdavaus per programele, bet jos nebeuzkrauna ne per viena telefona.

O tai čia rusai kažką rimčiau sugalvoję :/ vpn nebandei?
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

O tai čia rusai kažką rimčiau sugalvoję :/ vpn nebandei?

BET 365 VPN is vis blokuoja, bent man neleidzia login daryti, psl uzkrauna o login bandai daryti ir neleidzia.
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 366 Padėkų: 1986 Tel.: LT
Cituoti
0
Nelaime rašė:

BET 365 VPN is vis blokuoja, bent man neleidzia login daryti, psl uzkrauna o login bandai daryti ir neleidzia.

Nu jo dėl neleidimo tai taip, pagrindiniai blokuoti, matyt kokį nepopuliarų naudojant nebent galima, kad veiktų, bet reiškia su VPN veikia ir rusijoje (jei jau pas mus padarytų panašiai kažkada).
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Sveiki, gal žinosit. Užtenka nusiuntus jiem savo pasą, 2nd stepu nusiųst vairuotojo pažymėjimą. Patvirtina pilnai paskyrą ar ne?
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0