Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Bet365

Atsakyti Sekti temą
Arminas_1 rašė:

Sveiki,
Čia man vienam šitaip padarė?... Ar kas čia vyksta? 😄
"Please be aware you are no longer able to use Neteller , Skrill or Skrill 1-tap to fund your bet365 account."

Bet365 turns off Skrill and Neteller in the UK

Bet365 has turned off Skrill and Neteller as payment methods in the UK amid issues with bonus abusers, EGR understands. The payment methods were turned off over the weekend, although will remain active in certain markets. Bet365 declined to comment on the exact reasons for the closure.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Bet365 turns off Skrill and Neteller in the UK

Bet365 has turned off Skrill and Neteller as payment methods in the UK amid issues with bonus abusers, EGR understands. The payment methods were turned off over the weekend, although will remain active in certain markets. Bet365 declined to comment on the exact reasons for the closure.

Wtf?
Tai kaip padaryti pavedimą į ne savo acc?? Pz...
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
1
Naudoti ne UK?
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 577 Padėkų: 7 Tel.: LT
Cituoti
0
Ar atidaro pas jus bet365 per Mozilla Firefox? Pas mane nuo vakar neatidaro, ant chrome veikia viskas gerai.
Registravosi: 2007/09/30 Žinučių: 31 Padėkų: 11
Cituoti
0
Ginobilis rašė:

Ar atidaro pas jus bet365 per Mozilla Firefox? Pas mane nuo vakar neatidaro, ant chrome veikia viskas gerai.

Apie kokią nuorodą šneki, vieną iš šių? statymai.com/bet365/
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Wtf?
Tai kaip padaryti pavedimą į ne savo acc?? Pz...

Aš iš Uk, jungiuos i uk acc.. Bet dabar pervedimo paradyt per Skrill ir Neteller nebeleižia.. Tai kaip man padaryt pervedimą į ne savo acc?
Gal kas nors galit padėt šiuo klausimu??
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Arminas_1 rašė:

Aš iš Uk, jungiuos i uk acc.. Bet dabar pervedimo paradyt per Skrill ir Neteller nebeleižia.. Tai kaip man padaryt pervedimą į ne savo acc?
Gal kas nors galit padėt šiuo klausimu??

Daug kas gvildena si klausima dabar 😄 paypal gal.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
Ronaldo7 rašė:

Daug kas gvildena si klausima dabar 😄 paypal gal.

Pz, ziauru 😄
Užjudėjo čia bet365..
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Jei turit galimybe susisiekti su tais zmoniem kurie jum atidare uk bet365 acc. paprasykit kad isimtu kortele. man bet365 isdave mastercard ir galiu issigrininti pinigus. ir Lt vmi neatseks galu
Registravosi: 2015/08/01 Žinučių: 25 Tel.: LT
Cituoti
2
Blogas rašė:

Labas vakaras, neseniai susikūriau bet365 paskyrą, aktyvavau nusiųsdamas tapatybės kortelę ir gyvenamojo adreso patvirtinimą. Rodo, kad leidžia withdrawint pinigus tik į banko sąskaitą.
Kodėl tik vienas pinigų išmokėjimo variantas ir ar gausiu pinigus į swedbank sąskaitą suvedęs visus prašomus duomenis?

Sąskaitą pildžiau per trustly - swedbank sąskaitą

Kad būtų išvengta pinigų plovimo, gauni visada į tą sąskaitą iš kur įdėjai.
Registravosi: 2019/09/20 Žinučių: 11
Cituoti
0
480 rašė:

Jei turit galimybe susisiekti su tais zmoniem kurie jum atidare uk bet365 acc. paprasykit kad isimtu kortele. man bet365 isdave mastercard ir galiu issigrininti pinigus. ir Lt vmi neatseks galu

Tai, kad reikia neišgryninti, o pervesti pinigus į accountą 😁
Registravosi: 2017/03/07 Žinučių: 18
Cituoti
0
Kai uzlimituoja bet365 ar gali naudoti su kita paskyra ta pati ip?nes kiek atsimenu topas pagal ip limituoja irgi,kai jau zino tave
Registravosi: 2008/10/23 Žinučių: 73
Cituoti
1
adomasz rašė:

Kai uzlimituoja bet365 ar gali naudoti su kita paskyra ta pati ip?nes kiek atsimenu topas pagal ip limituoja irgi,kai jau zino tave

Seka IP bet365, labai greit limituos ir naują acc jei bus tas pats IP
Registravosi: 2010/06/15 Žinučių: 223 Tel.: LT
Cituoti
0
sardaukar rašė:

Seka IP bet365, labai greit limituos ir naują acc jei bus tas pats IP

O jeigu kazkada pries pusmeti buvo jungtasi prie to paties, o db is kito?
Registravosi: 2008/10/23 Žinučių: 73
Cituoti
0
Sveiki. Gal žinot ar swedas duoda banko išraša pdf failu? Nes kažkaip nerandu, žinau kad sebas duoda. Noriu bet365 patvirtint.
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0
Augis05 rašė:

Sveiki. Gal žinot ar swedas duoda banko išraša pdf failu? Nes kažkaip nerandu, žinau kad sebas duoda. Noriu bet365 patvirtint.

Pdf neduoda, laišku siunčia tik, tada nufotografuoji ir įkeli. Bet ilgai jie, aš vis dar laukiu, kol atsiūs laišką. Pieva su tais lietuviškais bankais, UK banke prisijungi, 10 sec ir turi kurio tik nori mėnesio pdf išrašą.
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 89 Tel.: GB
Cituoti
1
Tai išrašą galima išsitraukti ir swed, tik ten adresas nenurodytas, tik vardas pavardė. Kasdienes paslaugos> Išrašas, tada pasirenki laikotarpį, spaudi pateikti užklausą ir scrollini žemyn dešinėj pusėj šalia spausdinti bus pdf mygtukas atsisiuntimui.
Registravosi: 2017/02/09 Žinučių: 17 Tel.: LT
Cituoti
0
vinipux rašė:

Tai išrašą galima išsitraukti ir swed, tik ten adresas nenurodytas, tik vardas pavardė. Kasdienes paslaugos> Išrašas, tada pasirenki laikotarpį, spaudi pateikti užklausą ir scrollini žemyn dešinėj pusėj šalia spausdinti bus pdf mygtukas atsisiuntimui.

Tame ir problema, nes tam ir reikia išrašo, jog adresą patvirtinti.
Registravosi: 2017/07/13 Žinučių: 89 Tel.: GB
Cituoti
0
vinipux rašė:

Tai išrašą galima išsitraukti ir swed, tik ten adresas nenurodytas, tik vardas pavardė. Kasdienes paslaugos> Išrašas, tada pasirenki laikotarpį, spaudi pateikti užklausą ir scrollini žemyn dešinėj pusėj šalia spausdinti bus pdf mygtukas atsisiuntimui.

Joo, man su adresu reik. Gal bandėt prašyt, kad el. paštu atsiųstų?
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
0
Augis05 rašė:

Joo, man su adresu reik. Gal bandėt prašyt, kad el. paštu atsiųstų?

Eini gyvai i banko skyriu, sakai duok israsa uz viena diena, nuskaitys kelis centukus ir turesi hardcopy su viskuo ko reik
Registravosi: 2019/06/29 Žinučių: 136
Cituoti
0