Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Paddy Power

Atsakyti Sekti temą
Visi klausimai apie lažybų bendrovę Paddy Power šioje temoje (premijos, bonusai, klaidos, klausimai/atsakymai, pagalba).

Plačiau apie Paddy Power.
Registruotis ir gauti premiją galite spausdami čia.
Paddy Power statymai
Paddy Power sąskaitos papildymas su Skrill (buvę Moneybookers)

embeded-image
Cituoti
0
Gal yra zinanciu kaip sitoj bendrovej su klaidom?jie labai daznai pirmi sudeda teniso pasiula ir paskui ja keicia..Pvz ideda kad laimes zaidejas A kofas 3,2 B 1,3 tada po kiek laiko sudeda visos benndroves atvirksciai ir paddypower taip pat apvercia kofus..Koks tokiu atveju statymo uz A kofu 3,2 likimas?
Cituoti
0
Nera buve, kad tokio tipo statymus anuliuotu..
Cituoti
0
Raul Rašė:

gal yra zinanciu kaip sitoj bendrovej su klaidom?jie labai daznai pirmi sudeda teniso pasiula ir paskui ja keicia..Pvz ideda kad laimes zaidejas A kofas 3,2 B 1,3 tada po kiek laiko sudeda visos benndroves atvirksciai ir paddypower taip pat apvercia kofus..Koks tokiu atveju statymo uz A kofu 3,2 likimas?va tokias klaidas ju ten yra puiku deti, jokiu statymu atsaukimu nebuna,bet daug statyti neleidzia jie na kaip kada.. yra buve,kad ant teniso ivykio neleido daugiau 43svaru deti, seip mazai naudoju,bet kartais su kofais gali pasigaudyti.
Cituoti
0
Viskas leidziama ir sakyciau kad angluos geriause bendrove
Cituoti
0
Ne i tema. Nezinau kaip kitiem bet po kokiu metu pertraukos isijungiau paddypower, ir ten visom saskaitom atstatyti limitai (iki tol buvo 1e). Pasitikrinkit, gal cia visiem atstatyma nelosiantiems padare😁
Cituoti
0
Nauja saskaita. Nematau, kad butu galima depositinti is skrill ar neteller. Ar lietuviai i juodaji sarasa itraukti?
Cituoti
0
ltwaras Rašė:

Nauja saskaita. Nematau, kad butu galima depositinti is skrill ar neteller. Ar lietuviai i juodaji sarasa itraukti?


Gaila sąskaitos neturiu paddypower, būčiau pažiūrėjęs, bet pačiame puslapyje jų rašo tarp "deposit methods" tiek skrill tiek neteller, galbūt ne ten žiūri ar nerandi tiesiog?
Kaip persivesti į lažybų bendroves? (Paysera) arba (Neteller)
Cituoti
0
Atrase supportas. Lietuviam tik kreditines, debetines ir pan kortos.
Cituoti
0
Įdomiausia, kad depozitint iš Skrill prieš kurį laiką leido, o jau norint išgrynint Skrill nebeliko...
Cituoti
0
Girdėjau gandų, kad kažkam užblokavo dar vakar priėjimą, nes jis iš Lietuvos (nors dar ir ne sausio 1). Kaip kitiems kas naudojasi šią bendrove?
Cituoti
0
embeded-image
Cituoti
0
O prie ko čia JAV ;/ ten išvis beveik nieko neleidžia.
Cituoti
0
Bbz ir as nesupratau 😄 sita tik ismete prisijungiant...
Cituoti
0
Skaitykit toliau.Restricted territory sarase yra ir Lietuva. Taigi atsisveikinkit su saskaitoje esanciais pinigais...
Cituoti
0
dainiusr Rašė:

Skaitykit toliau.Restricted territory sarase yra ir Lietuva. Taigi atsisveikinkit su saskaitoje esanciais pinigais...


Prie ko čia atsisveikint, šimtas metų nebuvo didelėse bendrovėse uždarymo sukčiavimo (kad uždaro ir niekam negražina nieko), jei uždaro country kokį tai kažkurį laiką leidžią išimt pinigus be jokių apribojimų, o po to per supportą jei nespėtum išimt.
Cituoti
0
Viskas, blokuoja zaidejus is Lietuvos.Siandien gavau laiska:
Username:

NOTE - This is an important customer service message. If you have chosen not to receive marketing emails from Paddy Power, receipt of this email does not alter that decision.

Dear

As part of a routine review, we have identified your account as potentially accessing our services from Lithuania and it is now our policy to restrict play from individuals who are located there. As such, we will unfortunately have to close your account. However, if you believe that our findings are incorrect and you are located in a country not included on our Restricted Territories List available on site, please contact our Customer Service team who can assist you.

We apologise for any inconvenience that this may cause. If you have any questions about this matter or you would like to arrange for any withdrawal of funds, please feel free to contact our Customer Service team using the details below.

Best Wishes,
Paddy Power Customer Service Team

Baisu, kad kitos taip nepasielgtu,nes nepades jokios vpn 😔
Cituoti
0
Kažkas pasielgs.. tai va rašai, kad gyvenu kitoj šalyje ir susiveiki kitos šalies verified adresą tavo vardu ir viskas turėtų būt gerai (aišku jau šiek tiek pavargt reikės).
Cituoti
0
Vėl priima PaddyPower lietuvos registracijas!
Cituoti
0