Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Pinnacle

Atsakyti Sekti temą
Šiote temoje Pinnacle gerai žinoma JAV kompanija leidžianti didelius statymų limitus ir turinti vienus geriausių koeficientų lažybų rinkoje.

Plačiau apie lažybų bendrovę Pinnacle.
Registruotis galite spausdami čia.

embeded-image
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7281 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
ledaz91 Rašė:

Toks klausimas is pinnacle: Ka reiskia "pk and +0.5"; "pk"; pk and -0.5....Kuris čia reiškia fora +0.25?


Tai dvigubas handikapas:
pk - reiškia tą patį kaip ir 0 fora.
"If the teams are evenly matched and there is no point spread, the teams will be displayed as PK or 0, which means the point spread is zero."
Ir likęs skaičius jau kitas handikapas.

Tam paskaičiuoti yra padaryta lentelė http://www.statymai.com/files/pinnacl ... _total.xls
Tik su amerikietiškais koeficientais, jei kyla problemų konvertuot tai čia pagelbės http://sportility.net/oddsconverter/.
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7281 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Visą rytą ir dar dabar užlūžus svetainė...
Registravosi: 2011/07/19 Žinučių: 194
Cituoti
0
Tam jau yra skirta tema.

naglisT16 Rašė:

Taigi žadu išmėginti šį puslapį,tačiau nuėjęs jį pamačiau ,kad nėra daug statymų pasirinkimų tokių kaip geltonos kortelės,įvarčių ne tik over2,5 ar under2,5 nesuprantu gal paaiškinsit


durshlekas Rašė:

over under yra siaip. visi pagrindiniai pasirinkimai tik ir sudeti. esme ten koficientai ir azijos foros.

Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7281 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Norėčiau sužinoti kodėl pinnacle mėgsta laiminčius žaidėjus?
Registravosi: 2012/04/13 Žinučių: 149 Tel.: LT
Cituoti
0
naglisT16 Rašė:

Norėčiau sužinoti kodėl pinnacle mėgsta laiminčius žaidėjus?Nes tie padeda jiem "nugaląsti" koeficientus. ; )
Registravosi: 2009/10/04 Žinučių: 362 Padėkų: 1 Tel.: LT
Cituoti
0
Gali placiau paaiskinti ko reikia is lietuvos norint tureti ten saskaita kokiu dokumentu ir pns.?
Registravosi: 2007/07/04 Žinučių: 15
Cituoti
0
fro5t Rašė:

Gali placiau paaiskinti ko reikia is lietuvos norint tureti ten saskaita kokiu dokumentu ir pns.?


Praktiškai nieko: Moneybookers arba Neteller accountą.
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7281 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Perziurejo tema nemazai,parase keli,manau kad kaip ir man,daug kam idomu,bet "tamsus miskas".Is cia pasiulymas -gal surinkus grupele kursus butu galima pravest? Gyveni zmogus ir mokaisi 😁
Registravosi: 2012/03/14 Žinučių: 33
Cituoti
0
Kai reikia nusiųsti duomenis patvirtinti i pinnacle sport dėti visa virtuon nuotraukas ar debatinės kortelės (visa electron)
Registravosi: 2012/04/13 Žinučių: 149 Tel.: LT
Cituoti
0
Kaip suprantu tu nori tiesiok accounta susitvarkyt? Jei taip, nusiunti tiesiok paso kopija ir viskas.
Registravosi: 2011/08/10 Žinučių: 571
Cituoti
0
Jei šitą rodo, tai tada paso nuotrauką, virtuoną priekį ir galą bei sutartį su banku, kur to virtuon'o nr matytųsi (bet to gali ir nereikt).

Secure Credit/Debit Card Upload
If you would like to upload your documentation related to your credit/debit card deposits, please click here. (IR CIA PASPAUDEI)

Upload Documents

For each credit/debit card you use to deposit funds into your account, you are required to provide us with the following documentation of your card. For your security, your uploaded documents will be stored in encrypted format in a secure location.

All images must be scanned and clear legible quality. Documents sent as email attachments will be deleted and we do not accept faxes.

Photo ID: Passport, Driver's License or National Identity Card (we only need this once if you use multiple cards)
Front of your Credit/Debit Card
Back of your Credit/Debit Card (Please do not include the 3 digit CVV2 or CVC2 Card Security Code when scanning the credit/debit card information)
Completed Credit/Debit Card Authorisation Statement

Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7281 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Ačiu supratau
Registravosi: 2012/04/13 Žinučių: 149 Tel.: LT
Cituoti
0
unik Rašė:

....bei sutartį su banku, kur to virtuon'o nr matytųsi (bet to gali ir nereikt).Kiek pamenu tai jokios sutarties nereikia. Ten tą authorisation formą užpildai pats, pagal jų pateiktą pavyzdį: .pdf failas kurį atsispausdinęs tiesiog užpildai tušinuku ir jo kopiją kartu su ID,kreditinės nusiunti jiems.

Grįžtant prie temos apie pinnacle tai manyčiau, kad tai yra vienas iš rimčiausių bookų turintis didžiausius koeficientus, nededantis jokių limitų ir neblokuojantis laiminčių žaidėjų. kas liečia suportą ar pinigų pervedinėjimus viskas gerai, jokių nusiskundimų nėra.

Didžiausias minusas, kad pasiūla dažnai būna skurdi, įpatingai nepopuliarioms lygoms ( pvz LKL išvis nėra ), o jei ir būna koks įvykis tai tik su money line , handikapais ir totalais. Live bet galima sakyti nėra. Kombinuotų statymų mėgėjams čia irgi nevieta nes galimybės labai ribotos. Naujiems lošėjams bonuso neduoda. Tiesa, puslapio modelis kiek nepatogus, atėjus iš kokio bwin ar bet365 bus sunku integruotis 😕
Paprastam lošėjui kurie nestato didelių sumų, kuriems lažybos nėra pragyvenimo šaltinis nerekomenduočiau šito booko, pats galvoju keltis kitur 😉
Registravosi: 2011/05/10 Žinučių: 12
Cituoti
0
Tai kad nereikia ten jokių dokumentų kopijų siųsti, atsidarai acc ir depozitini iš skrill, jokių problemų ir skanavimų 8)

Didžiausias minusas, kad pasiūla dažnai būna skurdi, įpatingai nepopuliarioms lygoms ( pvz LKL išvis nėra ), o jei ir būna koks įvykis tai tik su money line , handikapais ir totalais. Live bet galima sakyti nėra.


Nepavadinčiau to dideliu minusu, netgi pliusu. Nes kaip pats minėjai bendrovė viena iš rimčiausių ir mato kad lažybų pasaulyje darosi negeri dalykai (pvz.: rezultatų pardavimai ypač nepopuliaresnėse lygose) todėl nėra suinteresuoti pritraukti insaiderių ir panašių tipų žmonių, kurie bando užsidirbti nelegaliu būdu.
Registravosi: 2009/11/19 Žinučių: 906
Cituoti
0
warning20 Rašė:

Tai kad nereikia ten jokių dokumentų kopijų siųsti, atsidarai acc ir depozitini iš skrill, jokių problemų ir skanavimų 8)Gali būti, kad per skrill viskas kitaip, bet bent jau naudojanties VISA/MasterCard tikrai reikės skanuoti ( bent jau man depositinant su ukio banko mastercard reikėjo, bet problemos čia nematau )

Nepavadinčiau to dideliu minusu, netgi pliusu. Nes kaip pats minėjai bendrovė viena iš rimčiausių ir mato kad lažybų pasaulyje darosi negeri dalykai (pvz.: rezultatų pardavimai ypač nepopuliaresnėse lygose) todėl nėra suinteresuoti pritraukti insaiderių ir panašių tipų žmonių, kurie bando užsidirbti nelegaliu būdu.Sutinku, kad galbūt tai ir yra profesionalumo ženklas iš pinnacle pusės, bet kaip ir minėjau ankščiau paprastam lošėjui pvz lietuviui norinčiam užmesti už LKL finalą tai yra minusas. 😉
Registravosi: 2011/05/10 Žinučių: 12
Cituoti
0
Kaip daryti multi bet statymus pinnacle sporte aš pripratęs prie bwin , o ten labai paprasta
Registravosi: 2012/04/13 Žinučių: 149 Tel.: LT
Cituoti
0
Reikia ten siusti ta autorizacijos forma.
Registravosi: 2012/06/02 Žinučių: 87
Cituoti
0
ozhiukas Rašė:

Sutinku, kad galbūt tai ir yra profesionalumo ženklas iš pinnacle pusės, bet kaip ir minėjau ankščiau paprastam lošėjui pvz lietuviui norinčiam užmesti už LKL finalą tai yra minusas. 😉Čia Pinnacle ne šiaip sau išėmė LKL'ą iš pasiūlos, visa tai įvyko po tų nesąmonių su Naglio žaidėjais, kai prieš save statė. 😉
Registravosi: 2010/08/30 Žinučių: 64
Cituoti
0
Ką reiškia pk tarp statymų pasirinkimų ir kodėl ne visur yra 1x2 statymai pinnacle sporte
Registravosi: 2012/04/13 Žinučių: 149 Tel.: LT
Cituoti
0