Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti
ryklys rašė:

Su topsport nera prasmes naudoti skrill, nera jokiu privalumu. O i banka jie ismoka ta pacia arba kita diena. Del vairuotojo pazymejimo, tai nuo siemet nebetinka lietuviskuose punktuose, neva toks istatymas.

O kaip siulai naudot pirktas anketas tada jei ne su skrill? 😁
Cituoti
1
mmm1 rašė:

O kaip siulai naudot pirktas anketas tada jei ne su skrill? 😁

Paklausk topsport'o 😄😄😄
Cituoti
5
livewithoutfear rašė:

Įdomiai TopSporte, E grupėje nėra JAV, rodo tik tris komandas: Turkija, Čekija, Japonija. Manau, kas mažiau domisi gali ir pasigauti ant šitokio bajerio 😁 embeded-image

Po dviejų dienų 😄
embeded-image
Cituoti
4
ryklys rašė:

Su topsport nera prasmes naudoti skrill, nera jokiu privalumu. O i banka jie ismoka ta pacia arba kita diena. Del vairuotojo pazymejimo, tai nuo siemet nebetinka lietuviskuose punktuose, neva toks istatymas.

Taigi i skrill nusiimant cash nemato vmi
Cituoti
0
Topsport nuo siandien ne ismoka punktose tik i banko saskaitas kas per nsm ka galvojat?
Cituoti
0
Tom Vasya rašė:

Topsport nuo siandien ne ismoka punktose tik i banko saskaitas kas per nsm ka galvojat?

Gal eurų nebuvo punkte
Cituoti
0
Tom Vasya rašė:

Is kur tokia info cia?
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Is kur tokia info cia?

Is topsport buvo isbandyta pora punktu is pora acc embeded-image
photo images
Cituoti
0
Tom Vasya rašė:

Is topsport buvo isbandyta pora punktu is pora acc embeded-image
photo images

Tai cia pats nesamoniu pridirbai
Cituoti
4
Aš šnd apie 16:30 nusiėmiau punkte pinigų iš sąsk. Tai viskas sklandžiai ir problemų nebuvo, o ir kasininkė nieko neužsiminė apie kažkokius pakitimus..
Cituoti
4
Nezinau kodel bet nebeveikia topsport live (statymo funkcija) android app rodo pastoviai krovima, ar pas kitus normaliai si funkcija veikia? Bandzau perrasyt nepadeda.
Cituoti
0
Justasx001 rašė:

Tai cia pats nesamoniu pridirbai

Ir kokiu nesamoniu galima pridirbti ? islosiant?
Cituoti
0
Tom Vasya rašė:

Ir kokiu nesamoniu galima pridirbti ? islosiant?

Tai tau vienam tada cia sankcijos kazkokios, arba plauni kazka. Pries 10min emiau, viskas ok. Itaria kad naudojiesi ne savo saskaita ir viskas. Visiems viskas ok kitiems.
Cituoti
2
Gal persivedei is skrill tdl ir neduoda
Cituoti
0
Kaip tik pamaciau, kad kazkam yra tokia problema, jog negali isiimt pinigu punkte. Man lygiai tas pats, jau nuo kazkur 2014 metu negaliu isiimt grynu, viskas tik i saskaita. Atsakymo negaunu del ko, kaip tik pries diena parasiau i supporta, prase rasyt i emaila, bet per tiek laiko dar nieko neatraso 😄 laimejau nemazai papildes Skrill, cia dar prie lito, viska nusiiminedavau punkte, limitu negavau, bet ismokejimas tik i saskaita. Nesamone truputi
Cituoti
0
Nenoriu sumeluoti, bet taip lyg yra del skrill, kadangi sąskaitą pildais per ją, o ne ltu banko sąskaitą, nes taip pat yra ir lygtais olybete, jog gali išsiimti tik punkte, jei pasipildes sąskaitą per ltu banką.
Cituoti
0
Darius Matulis rašė:

Nezinau kodel bet nebeveikia topsport live (statymo funkcija) android app rodo pastoviai krovima, ar pas kitus normaliai si funkcija veikia? Bandzau perrasyt nepadeda.

Man irgi ta pati problema.....
Cituoti
0
gintazas rašė:

Man irgi ta pati problema.....

Iki šiol ir mam neveikia...
Cituoti
0
TintoDeVerano rašė:

Iki šiol ir mam neveikia...

Gyvai statant topsporte kaip pamatyt ivyki nes kur mano statymai gyvai+tv nera. Jie kazkur nukisa tavo statyma, kad po to neina surast. O pagal ID rastu? Gal kas zino, nes as ju puslapio del patogumo sumetimu nenaudoju app daug patagiau.
Cituoti
0
Darius Matulis rašė:

Gyvai statant topsporte kaip pamatyt ivyki nes kur mano statymai gyvai+tv nera. Jie kazkur nukisa tavo statyma, kad po to neina surast. O pagal ID rastu? Gal kas zino, nes as ju puslapio del patogumo sumetimu nenaudoju app daug patagiau.

Ne "mano statymai" eik, o"statymu istorija" ir ten ieskok pasirinkes termina.
Cituoti
1