Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
VicenteR rašė:

Privaloma gincyti ir jie ne viena jau toki ginca yra pralose,keista kad vis ta pati ir ta pati daro

Per tą lazybu pagalba tai gali dauzyt galva į sieną ten su jais. Kur dar galima būtų kreiptis?
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
1
Dieckus rašė:

Per tą lazybu pagalba tai gali dauzyt galva į sieną ten su jais. Kur dar galima būtų kreiptis?

Mano nuomone, lažybų pagalboje dirba žemesnio lygio darbuotojai, kurie ten atsakinėja į paprasčiausius klausimus, todėl siūlau jiems parašyti į [email protected] ir gražiai viską išdėstyti, kad jie yra neteisūs ir kad padarytų tavo statymą laimėtu. Laiške dar mandagiai pagrąsink, kad kreipsies į aukštesnes institucijas. Manau, taip prisikasi prie aukštesnio rango topo darbuotojų, kurie, galbūt, supras, kad klaida yra jų. Tada, jei vistiek nepaeis, gali kreiptis į LPT (lošimų priežiūros tarnyba) arba į Lošėjų asociaciją. Svarbiausia, parodyk stiprybę ir nespjauk į šitą reikalą, nes čia yra principo reikalas. Negalima leisti, kad bendrovė darytų ką nori.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
4
As kilus neaiskumams visada skambinu bukmekeriams,kazkaip isspresdavo anksciau kelusias problemas.
Registravosi: 2012/11/04 Žinučių: 163 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
1
Filosofas rašė:

Mano nuomone, lažybų pagalboje dirba žemesnio lygio darbuotojai, kurie ten atsakinėja į paprasčiausius klausimus, todėl siūlau jiems parašyti į [email protected] ir gražiai viską išdėstyti, kad jie yra neteisūs ir kad padarytų tavo statymą laimėtu. Laiške dar mandagiai pagrąsink, kad kreipsies į aukštesnes institucijas. Manau, taip prisikasi prie aukštesnio rango topo darbuotojų, kurie, galbūt, supras, kad klaida yra jų. Tada, jei vistiek nepaeis, gali kreiptis į LPT (lošimų priežiūros tarnyba) arba į Lošėjų asociaciją. Svarbiausia, parodyk stiprybę ir nespjauk į šitą reikalą, nes čia yra principo reikalas. Negalima leisti, kad bendrovė darytų ką nori.

Faktas kad bus kovojama. Nieko nesakyčiau jei ten pergalę kokia būtų paimta ir pasitraukė nes ten dar visko galėjo nutikti. O čia bliamba jau statymas suejes buvo.
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
1
Iš patirties sakau nepasiduok. Man N kartu buve, kad statymas seniai pralaimėtas, pasiduoda ir įrašo pralaimėjimą.
Registravosi: 2018/08/11 Žinučių: 61 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
1
Taigi naujausios žinios. Parą laiko tylos siena. Po to ryte parašė kad atšaukta teisingai nes rezultatas galėjo keistis jei būtų žaista iki galo.
Parašiau piktai kad kas galėjo pasikeist mano statyme jei mačas būtų sužaistas iki galo?
Tada po pietų gavau žinutę :atsiprašome, anksčiau siųsta žinutė buvo skirta ne jums ir jūsų statymas laimėtas 😁)
Klounų klounai. 😁) bet svarbiausia kad pasiekta pergale. Ačiū visiems už patarimus. Skoloj alaus bokalą 😁
Registravosi: 2012/11/10 Žinučių: 283 Padėkų: 10 Tel.: LT
Cituoti
12
Sveiki,
Nebuve niekam , kad pinigai is sakaitos dingtu? Ziurejau gyvai varzybas , kas pora minuciu po 24 eu 200 euru dingo... Pagalba sako perduosim atsakingiem asmenim laukite atsakymo.... Kol laukiu atsakymo toliau dingineja...
Registravosi: 2018/11/26 Žinučių: 32
Cituoti
0
Ne
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Nueinu į topsportą ir Lažybose gyvai + TV (prieš varžybas) bandau pastatyti už vienos futbolo komandos pergalę Čempionų lygos rungtynėse. Sako max statymo suma 10e. Ar gi nesmagu, kai net tokią apvalią sumą kaip 10e leidžia pasidėt tokios lygos runtynėse 😄
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Nueinu į topsportą ir Lažybose gyvai + TV (prieš varžybas) bandau pastatyti už vienos futbolo komandos pergalę Čempionų lygos rungtynėse. Sako max statymo suma 10e. Ar gi nesmagu, kai net tokią apvalią sumą kaip 10e leidžia pasidėt tokios lygos runtynėse 😄

Tai buna ant kaikuriu ivykiu max leidziama suma arba esi limituotas...
Registravosi: 2017/12/27 Žinučių: 569 Padėkų: 6 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Nueinu į topsportą ir Lažybose gyvai + TV (prieš varžybas) bandau pastatyti už vienos futbolo komandos pergalę Čempionų lygos rungtynėse. Sako max statymo suma 10e. Ar gi nesmagu, kai net tokią apvalią sumą kaip 10e leidžia pasidėt tokios lygos runtynėse 😄

Cia tau asmeniskai,prie kasos,taip pasake..ar programelej ivedus neleidzia statyti
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 247 Padėkų: 1982 Tel.: LT
Cituoti
0
Nerijus Paula rašė:

Sveiki,
Nebuve niekam , kad pinigai is sakaitos dingtu? Ziurejau gyvai varzybas , kas pora minuciu po 24 eu 200 euru dingo... Pagalba sako perduosim atsakingiem asmenim laukite atsakymo.... Kol laukiu atsakymo toliau dingineja...

Buvo.....pries kelis metus ...lygiai tokia pat suma! po keletos dienu aiskinimosi-suma atstatyta i balansa!
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 247 Padėkų: 1982 Tel.: LT
Cituoti
0
Saip pirma syki girdziu toki dalyka apie topsport! labai idomu.....
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 247 Padėkų: 1982 Tel.: LT
Cituoti
0
regimantaspa rašė:

Cia tau asmeniskai,prie kasos,taip pasake..ar programelej ivedus neleidzia statyti

Punkte čia veiksmas vyko.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Punkte čia veiksmas vyko.

Pasikartosiu....ar prie kasos,tau tai pasake,ar kai punkte sededamas prie kompo bandej atlikti statyma-ivesdamas norima suma,ir tada nepavyko,ar kaip....
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 247 Padėkų: 1982 Tel.: LT
Cituoti
0
regimantaspa rašė:

Pasikartosiu....ar prie kasos,tau tai pasake,ar kai punkte sededamas prie kompo bandej atlikti statyma-ivesdamas norima suma,ir tada nepavyko,ar kaip....

Prie kasos
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Jau rudenį buvo tokie bajeriai iš jų pusės
Registravosi: 2016/08/25 Žinučių: 108 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
Nerijus Paula rašė:

Sveiki,
Nebuve niekam , kad pinigai is sakaitos dingtu? Ziurejau gyvai varzybas , kas pora minuciu po 24 eu 200 euru dingo... Pagalba sako perduosim atsakingiem asmenim laukite atsakymo.... Kol laukiu atsakymo toliau dingineja...

Man taip pat yra buvę. Gerai, kad aš visus savo statymus vesdavausi į exceli ir bet kuriuo momentu žinojau, koks pas mane sąskaitoj balansas turi būti. Kitaip būčiau gal ir nepastebėjęs. Pinigus man taip pat grąžino. Atseit kažkokia klaida pas juos įsivėlė. Čia buvo prieš kokius 2 metus.
Registravosi: 2011/06/24 Žinučių: 1620 Padėkų: 125 Tel.: LT
Cituoti
1
Pirma karta girdziu ....jokiu problemu neturiu su sia kontora.viskas derinama,jei ne per kasa,tai tiesiogiaai su buku.
Registravosi: 1970/01/01 Žinučių: 247 Padėkų: 1982 Tel.: LT
Cituoti
0
Filosofas rašė:

Man taip pat yra buvę. Gerai, kad aš visus savo statymus vesdavausi į exceli ir bet kuriuo momentu žinojau, koks pas mane sąskaitoj balansas turi būti. Kitaip būčiau gal ir nepastebėjęs. Pinigus man taip pat grąžino. Atseit kažkokia klaida pas juos įsivėlė. Čia buvo prieš kokius 2 metus.

Tai dabar viska atrinkau kaip buvo, bet kazin ar grazins pinigus, klausimas... As dejau live beta 24eu, man parase , kad technines problemos ir pradejo kas kelias min nuskaitineti tuos 24eu... Is viso 9 kartus po 24... Pamaciau , kad jie nieko nedaro, tai likuti padariau isvedima, kad daugiau nebenuiminetu
.... Laukiu is ju ziniu...
Registravosi: 2018/11/26 Žinučių: 32
Cituoti
0