Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
unik rašė:

Jei norit nemokamai pasukt spaust ant savo vartotojo -> nuolaidos -> suvest kodą, jei kam paeis, perveskit pinigų į šunų prieglaudą

Šiuo metu TOPsport puslapio veikla yra atnaujinama. Visos užstrigusios operacijos techninių kliūčių metu bus peržiūrėtos per ateinančias 48 valandas. Atsiprašome už sukeltus nesklandumus.
Kol viską išspręsime, pasinaudok dovana. Nuolaida 50 nemokamų sukimų, žaidime: Fruits’n’Fire. Bonus kodas: DOVANA50

Man tai neleidžia dalyvauti šitoj nuolaidoj tau leido unik?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
1
krulis11 rašė:

Man tai neleidžia dalyvauti šitoj nuolaidoj tau leido unik?

Po daug metų pasijungimo, užsimanė sutartį iš naujo rašytis, id/info sukėlinėt, kad galėčiau išvis ką nors daryt, taip ir likau nepasukęs, nes ko čia tiek vargt kai ir taip limitai maximumas 😁
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7331 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Po daug metų pasijungimo, užsimanė sutartį iš naujo rašytis, id/info sukėlinėt, kad galėčiau išvis ką nors daryt, taip ir likau nepasukęs, nes ko čia tiek vargt kai ir taip limitai maximumas 😁

Nu man asmeniškai neleidžia nors viskas tvarkoj kažkas nepatiko, jiems iš mano pusės reiškia 😁
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Man tai neleidžia dalyvauti šitoj nuolaidoj tau leido unik?

Limituotiems negalioja jokios akcijos.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 210 Tel.: LT
Cituoti
1
Romukas7 rašė:

Limituotiems negalioja jokios akcijos.

Tada viskas aišku 😁
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Sukimo verte 0.04cnt tai kas suks nesitikekite issiktu simtais eurus 😉
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
3
Va čia tai bajeris jau labai ilgai žaidžiu topsport ir šitokio bajerio, kad didžiausias galimas statymas 1 euras dar nebuvo patyliu
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Vakar kai pamačiau kiek FB žmonių rašinėja ir verkia kad nieko kazino nelaimi ir ieško akcijos kodukų.. Net bloga pasidarė. Kaip ligoniai kokie 😄
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
3
krulis11 rašė:

Va čia tai bajeris jau labai ilgai žaidžiu topsport ir šitokio bajerio, kad didžiausias galimas statymas 1 euras dar nebuvo patyliu

Šviežiai gavai baną? šiaip pliuse ar minuse bent apytiksliai žinai?
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7331 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Šviežiai gavai baną? šiaip pliuse ar minuse bent apytiksliai žinai?

Manau pliuse dabar karantino metu daug stačiau tope nemažai sure bet buvo ir dabar prisidirbau be reikalo.
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Noriu pasiklausti kiek topsporte Jums leidžia daugiausiai laimėti vienu statymu? Nes pastaruoju metu pastebėjau jog ant vienų rungtynių ir tik vieną statymą begaliu atlikti laimint daugiausiai varganų 20 eurų. Čia taip dėl karantino apsiribojo ar jau mane apribojo? Ir teks keltis kitus? Nes seniau leisdavo 200 eurų statyti ant bet ko ir praėjus pusvalandžiui vėl galėdavau statyti, o dabar max 20 eurų leidžiamas laimėjimas vienose rungtynėse ir tik vieną kartą, nebeleidžia net po kiek laiko kartoti statymo.
Registravosi: 2020/02/01 Žinučių: 55 Tel.: LT
Cituoti
0
ERDO rašė:

Noriu pasiklausti kiek topsporte Jums leidžia daugiausiai laimėti vienu statymu? Nes pastaruoju metu pastebėjau jog ant vienų rungtynių ir tik vieną statymą begaliu atlikti laimint daugiausiai varganų 20 eurų. Čia taip dėl karantino apsiribojo ar jau mane apribojo? Ir teks keltis kitus? Nes seniau leisdavo 200 eurų statyti ant bet ko ir praėjus pusvalandžiui vėl galėdavau statyti, o dabar max 20 eurų leidžiamas laimėjimas vienose rungtynėse ir tik vieną kartą, nebeleidžia net po kiek laiko kartoti statymo.

Pora komentarų aukščiau paskaityk
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7331 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
Jums yra taip buvę persivedziau pinigus iš topo į savo banką rašo tope kad išmoka baigta, o pinigų nėra?
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
krulis11 rašė:

Jums yra taip buvę persivedziau pinigus iš topo į savo banką rašo tope kad išmoka baigta, o pinigų nėra?

Taip,yra buve,turetu ikrist poros valandu begyje
Registravosi: 2013/06/17 Žinučių: 38
Cituoti
0
ciapka99 rašė:

Taip,yra buve,turetu ikrist poros valandu begyje

Ačiū už info.
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
O su karantino sušvelninimu punktų nesiruošia atidaryti?
Registravosi: 2014/05/08 Žinučių: 468 Padėkų: 47
Cituoti
0
izvalgos rašė:

O su karantino sušvelninimu punktų nesiruošia atidaryti?

Nu, kad ne kol nesibaigs visas karantinas sakė neatsidarys.
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
0
Kas ant topsport uzpykot, kad vel ddos'ina ir neveikia visa diena, ar manot cia jau bendroves tarpusavyje kovoja?
Registravosi: 2017/07/25 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
1
Egida7 rašė:

Kas ant topsport uzpykot, kad vel ddos'ina ir neveikia visa diena, ar manot cia jau bendroves tarpusavyje kovoja?

Betsafe irgi neveikia arba labai strigineja. gal vel tiesiog servai luzineja.
Registravosi: 2014/11/10 Žinučių: 59 Tel.: LT
Cituoti
0
Gal čia vėl su šituo susiję. Hostex su Telia.
kauno.diena.lt/naujienos...kibernetine-ataka-965482
Registravosi: 2016/09/18 Žinučių: 129 Padėkų: 16 Tel.: LT
Cituoti
0