Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
Vamos!! rašė:

Nerasinek, jei nezinai. Anksciau prasydavo dar karta patvirtint tapatybe. Dabar praso nurodyt pinigu kilme ir ja irodyt prisegant dokumenta.

Ir vel as nieko nezinau, justuxx irgi nieko nezino, visi nieko nezino tik p. Vamosas...
Visur praso nuo banku, payseru iki betsafe, topsportu ir t.t. ir jei nebuvai pataikes nereiskia, kad tokiu dalyku ner, spectrocoin vilkino metus pinigu neatidave, mistertango vilkino, pildem, revolutas reikalauja ir t.t.t. Ir visi jie tam turi teise, tik gal pagaliau suprasi, kad ne visiems taiko o pradejo jusu zingsnius atkasti ir susieti, del to ir nebenori atiduoti. Matosi dar ne visus bajerius isbandes jei tokia nuostaba atsiranda, kai viska kas legalu padarys, tai bus kaip 1xbete, kad nusiimt pinigus reikes vargt belenkiek ir tai bus normali praktika su LB patvirtinimu.
Registravosi: 2017/07/25 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
7
Egida7 rašė:

Ir vel as nieko nezinau, justuxx irgi nieko nezino, visi nieko nezino tik p. Vamosas...
Visur praso nuo banku, payseru iki betsafe, topsportu ir t.t. ir jei nebuvai pataikes nereiskia, kad tokiu dalyku ner, spectrocoin vilkino metus pinigu neatidave, mistertango vilkino, pildem, revolutas reikalauja ir t.t.t. Ir visi jie tam turi teise, tik gal pagaliau suprasi, kad ne visiems taiko o pradejo jusu zingsnius atkasti ir susieti, del to ir nebenori atiduoti. Matosi dar ne visus bajerius isbandes jei tokia nuostaba atsiranda, kai viska kas legalu padarys, tai bus kaip 1xbete, kad nusiimt pinigus reikes vargt belenkiek ir tai bus normali praktika su LB patvirtinimu.

Nemokink tevo pist, spectrocoine tu ***

Metus ji vargsa pralaike ir jis jau zinova vaidina. As esu tris metus laukes ismokejimo, kai kuriu iki siol turiu neismoketu, esu priesteismini susitarima pasirases, kad sutinku atsiimti 60% saskaitoj buvusiu pinigu sumos ir turejau pasirasyt dokus, kad po sandorio ivykdymo neturesiu pretenziju jokiu ir pasirasiau, nes teismo procesas toj saly gali trukt ir 3 ir 5 metus ir niekas negali garantuot, kad tu ji laimesi.

Nera bendroves, kurios as nebuciau isbandes. Esu papildes ir scameriam pinigines nekarta, ringo.com nunese eurus, betcruise nunese eurus, betmotion nunese eurus. Is kai kuriu galiausiai issireikalavau, kai kurios galiausiai isnyko.

Tai tu spectrocoinu budamas su bitcoinais nesilygink. Jei tau normalu, kad lietuviskos bendroves reikalauja neproporcingu dalyku, tai tu ir sedek tyliai. O as savo nuomone reiksiu kiek noresiu ir bandysiu zmones perspet apie dalykus, apie kuriuos jie galbut nezino. Laisvas.
Registravosi: 2011/04/19 Žinučių: 5831 Padėkų: 2781 Tel.: LT
Cituoti
19
Supratau, Lietuvoje tu vienintelis toks, daugiau niekas nera nukenteje nuo tavo vardintu dalyku ir tikrai niekas nieko neapgaudineja lietuvoje ir niekam niekas nenunese pinigu... apie kitas salis isvis dziaugtis reik kad atgauni, is daugumos bendroviu jei jos nores ir neatgausi, daugumoje net i teisma nepaduosi, taip kad cia tik dziaugtis uz tave reik, o ne liudet kaip 1xbet temoje simtai zmoniu.

Jei tik savo darze domiesi nereiskia, kad dalykai nevyksta kaip sitas lietuvoje ir buvo viskas legalu 15min.lt/verslas/naujien...hnine-klaida-662-1008226

As tau priminsiu tavo posta po poros metu, kai tai bus normalu kas ir siandien jau yra normali praktika, nors pries pora metu net pagalvot negalejom.
Niekur as nesakiau kad normalu, bet loseju asociacija panasu kad nelabai pasistumejo loseju apsaugos klausimu nes tokie dalykai neatsirastu kas keli menesiai jei jiems butu trukdoma. Beje jei jau "viskas" - tai atsakyk i viena klausima - ar esi loseju asociacijos oficialus narys? Jei ne, tai kodel?
Registravosi: 2017/07/25 Žinučių: 221 Tel.: LT
Cituoti
3
Vamos!! rašė:

Labai blogos naujienos. Ilgai buvusi geriausia Lietuvos lazybu bendrove (nes kitos tiesiog neegzistuoja) Topsport nusprende atsisveikinti su visais savo losejais, bet ta daro slyksciausiais imanomais budais.
Pavedima i saskaita padaryti galima ir niekas jusu neklaus is kur tie pinigai. Problemos kyla, kai pinigus norite issitraukti is saskaitos. Darant ismoka jusu yra prasoma nurodyti pinigu kilme ir privaloma prideti dokumenta, kuris tai irodytu.

Klausimas aisku retorinis, bet kodel darant pavedima i saskaita nera bandoma issiaiskinti pinigu kilme? Ar Topsporte nugule zmoniu pralaimeti pinigai nesmirda, jei jie buvo nelegaliai uzdirbti? Smirda tik tie, kuriuos zmogus bando issitraukti is saskaitos?
Cia mes matome visiska cinizma, kai prisidengiant gerais tikslais yra bandoma kaisioti pagalius i ratus paprastiems losejams. Uzduokit klausimus pries pinigams pasiekiant saskaita!

"Darant ismoka jusu yra prasoma nurodyti pinigu kilme ir privaloma prideti dokumenta, kuris tai irodytu." - tai kaip suprantu jei dirbančio žmogaus sąskaita, tai tiesiog galima darbo užmokesčio info nusiūsti ir viskas. ar ne taip?
Registravosi: 2007/07/02 Žinučių: 366 Padėkų: 1986 Tel.: LT
Cituoti
0
Kas liecia pinigu plovimo prevencija, tai pavedimas is banko saskaitos i Topa ir laimejimo ismokejimas atgal nera ir negali buti vertinamas kaip neaiskios kilmes sandoris, kai kalbame apie LT egzistuojancias bendroves ir esancius bankus. Ir be jokiu islygu. Yra tarnybos, kurios vykdo pinigu plovimo prevencija, ir Topas nera viena is ju. Reikalauti is kur as gavau pinigu, tai reikalauti mano asmeniniu duomenu. Nekalbu apie uzsieni, nes ten ne lietuviski istatymai. LT to nereikia daryti. Bet jei vietoj pasipriesinimo visi puola teikti darbo pazymas, velnias zino dar ka, tai taip ir naglavoja sudziu kontora.
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 246 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
3
Topas man atrodo vienintelis is lietuvisku bendroviu leidzia depozitinti vienu budu, o pinigus issiimti kitu budu. Todel jeigu tokia galimybe buvo naudotasi, gal ir yra kazkiek logikos tame, kad praso irodyti kilme. Nors aisku , cia ne lazybu bendroviu darbas turetu buti.
Bet jeigu ir depozitas ir withdrawal visada buvo darytas tuo paciu budu, tada jau tikrai pertekliniu duomenu reikalauja.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
0
Laba diena. Nesu pastovus lošėjas, bet neseniai pradėjau po pertraukos.vėl lošti, pavyko šiek tiek uždirbt. Tiksliau, uždirbau virš 3000€. Sąskaitą limitavo, užsakiau išmokas ir laukiau išmokėjimo. Šiandien skambina nežinomas numeris, pradėjo klausinėt apie įmokas, statymus, prisijungimus. Iš pradžių net nesupratau su kuo kalbu ir tik pokalbio gale supratau, kad skambina iš Topsport. Kažkuo nepatiko jiem mano atsakymai kada paskutinį kartą jungiausi ar iš ko pildžiau sąskaitą. Sako blokuojam tavo sąskaitą ir perduodam fntt. Ir padėjo ragelį. Sėdžiu dabar šoke. Bandau googlint į kur kreiptis, draugas pasiūlė čia ieškot pagalbos. Po minutės pokalbio telefonu man pasako, kad ne aš stačiau iš savo sąskaitos. Sako neišmokėsim pinigų tau ir t.t. Ar tai normali jų praktika? Ar jie gali sprendimus priimti nepagrįstais kaltinimais? Nesakau, kad viską stačiau iš savo žinių. Lažybose nesigaudau, patarimų ieškojau internete. Bet visus statymus suspaudžiau pats, visus pavedimus dariau iš savo sąskaitų. Esu šoke, išmušė prakaitas, kvėpuot net sunku pasidarė. Draugė klausia kas man, bet nieko nesakau. Pinigų didžioji dalis jau turėjo galutinį tikslą. Streso lygis maksimalus. Ar galėčiau kreiptis į teismą, dėl moralinės žalos atlyginimo? Man net iš banko ar iš mobiliojo ryšio bendrovės skambinant paklausia ar galėsiu kalbėti, perspėja, kad pokalbis bus įrašomas. O čia viskas daroma matyt siekiant pašnekovą nustebinti ir, liaudiškai tariant, prigauti. Apie skambutį iš anksto niekas neperspėjo, o ar privalau prisiminti ką stačiau prieš kelias savaites? Galiu bandyt, bet neprižadu. Kaip ir sunkiai atsiminčiau kelintą valandą išlipau iš lovos praeitą trečiadienį arba kas buvo mano pirmas sutiktas žmogus užvakar.
Tuo labiau, jog naudojuosi ne tik šiuo punktu, o klausimai kada paskutinį kartą buvai prisijungęs, detalizuokit, tikrai išmuša.

Padėkit išspręsti šią situaciją. Skolingas neliksiu. Apie situaciją pranešiu, kai tik turėsiu daugiau naujienų.
Registravosi: 2019/09/22 Žinučių: 39 Padėkų: 1
Cituoti
7
VolleyballtipsterLTU rašė:

Laba diena. Nesu pastovus lošėjas, bet neseniai pradėjau po pertraukos.vėl lošti, pavyko šiek tiek uždirbt. Tiksliau, uždirbau virš 3000€. Sąskaitą limitavo, užsakiau išmokas ir laukiau išmokėjimo. Šiandien skambina nežinomas numeris, pradėjo klausinėt apie įmokas, statymus, prisijungimus. Iš pradžių net nesupratau su kuo kalbu ir tik pokalbio gale supratau, kad skambina iš Topsport. Kažkuo nepatiko jiem mano atsakymai kada paskutinį kartą jungiausi ar iš ko pildžiau sąskaitą. Sako blokuojam tavo sąskaitą ir perduodam fntt. Ir padėjo ragelį. Sėdžiu dabar šoke. Bandau googlint į kur kreiptis, draugas pasiūlė čia ieškot pagalbos. Po minutės pokalbio telefonu man pasako, kad ne aš stačiau iš savo sąskaitos. Sako neišmokėsim pinigų tau ir t.t. Ar tai normali jų praktika? Ar jie gali sprendimus priimti nepagrįstais kaltinimais? Nesakau, kad viską stačiau iš savo žinių. Lažybose nesigaudau, patarimų ieškojau internete. Bet visus statymus suspaudžiau pats, visus pavedimus dariau iš savo sąskaitų. Esu šoke, išmušė prakaitas, kvėpuot net sunku pasidarė. Draugė klausia kas man, bet nieko nesakau. Pinigų didžioji dalis jau turėjo galutinį tikslą. Streso lygis maksimalus. Ar galėčiau kreiptis į teismą, dėl moralinės žalos atlyginimo? Man net iš banko ar iš mobiliojo ryšio bendrovės skambinant paklausia ar galėsiu kalbėti, perspėja, kad pokalbis bus įrašomas. O čia viskas daroma matyt siekiant pašnekovą nustebinti ir, liaudiškai tariant, prigauti. Apie skambutį iš anksto niekas neperspėjo, o ar privalau prisiminti ką stačiau prieš kelias savaites? Galiu bandyt, bet neprižadu. Kaip ir sunkiai atsiminčiau kelintą valandą išlipau iš lovos praeitą trečiadienį arba kas buvo mano pirmas sutiktas žmogus užvakar.
Tuo labiau, jog naudojuosi ne tik šiuo punktu, o klausimai kada paskutinį kartą buvai prisijungęs, detalizuokit, tikrai išmuša.

Padėkit išspręsti šią situaciją. Skolingas neliksiu. Apie situaciją pranešiu, kai tik turėsiu daugiau naujienų.

Bandyk rasyt Vincente jis yra asociacijos narys
Registravosi: 2014/10/15 Žinučių: 1484 Padėkų: 868 Tel.: LT
Cituoti
3
Tai jei paskambintu kas nors ir paklaustu kur pinigus laikai irgi atsakytumet? Nesuprantu isvis kodel su kazkokias nezinomais numeriais isvis kalbat?
Registravosi: 2008/11/13 Žinučių: 1023
Cituoti
7
VolleyballtipsterLTU rašė:

Laba diena. Nesu pastovus lošėjas, bet neseniai pradėjau po pertraukos.vėl lošti, pavyko šiek tiek uždirbt. Tiksliau, uždirbau virš 3000€. Sąskaitą limitavo, užsakiau išmokas ir laukiau išmokėjimo. Šiandien skambina nežinomas numeris, pradėjo klausinėt apie įmokas, statymus, prisijungimus. Iš pradžių net nesupratau su kuo kalbu ir tik pokalbio gale supratau, kad skambina iš Topsport. Kažkuo nepatiko jiem mano atsakymai kada paskutinį kartą jungiausi ar iš ko pildžiau sąskaitą. Sako blokuojam tavo sąskaitą ir perduodam fntt. Ir padėjo ragelį. Sėdžiu dabar šoke. Bandau googlint į kur kreiptis, draugas pasiūlė čia ieškot pagalbos. Po minutės pokalbio telefonu man pasako, kad ne aš stačiau iš savo sąskaitos. Sako neišmokėsim pinigų tau ir t.t. Ar tai normali jų praktika? Ar jie gali sprendimus priimti nepagrįstais kaltinimais? Nesakau, kad viską stačiau iš savo žinių. Lažybose nesigaudau, patarimų ieškojau internete. Bet visus statymus suspaudžiau pats, visus pavedimus dariau iš savo sąskaitų. Esu šoke, išmušė prakaitas, kvėpuot net sunku pasidarė. Draugė klausia kas man, bet nieko nesakau. Pinigų didžioji dalis jau turėjo galutinį tikslą. Streso lygis maksimalus. Ar galėčiau kreiptis į teismą, dėl moralinės žalos atlyginimo? Man net iš banko ar iš mobiliojo ryšio bendrovės skambinant paklausia ar galėsiu kalbėti, perspėja, kad pokalbis bus įrašomas. O čia viskas daroma matyt siekiant pašnekovą nustebinti ir, liaudiškai tariant, prigauti. Apie skambutį iš anksto niekas neperspėjo, o ar privalau prisiminti ką stačiau prieš kelias savaites? Galiu bandyt, bet neprižadu. Kaip ir sunkiai atsiminčiau kelintą valandą išlipau iš lovos praeitą trečiadienį arba kas buvo mano pirmas sutiktas žmogus užvakar.
Tuo labiau, jog naudojuosi ne tik šiuo punktu, o klausimai kada paskutinį kartą buvai prisijungęs, detalizuokit, tikrai išmuša.

Padėkit išspręsti šią situaciją. Skolingas neliksiu. Apie situaciją pranešiu, kai tik turėsiu daugiau naujienų.

Visai suįžūlėjo. Topikas žiūriu pradėjo Betsafe pėdomis sekti. Anie irgi skambineja ir jei kažkas jiems nepatinka būna tas pats. Sėkmės tau, nepalik taip šito, būtinai kreipkis į Lošėjų asociaciją ir į LPT.
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
5
Jei zmones kalba tiesa, tai Topas jau pasieke naglumo virsune su grasinimais. Aisku, su jais telefonu isvis nera ko kalbeti, visu pirma paskambinus, tegul prisitato. Bet grasinimai FNTT, tai jau nekas kita, kaip visu ribu perzengimas. Noriu visus nuraminti, kad bet koks grasinimas, ar tai butu policija, ar FNTT, tera tik bandymas ibauginti. Bukite ramus, neatlikinekite draudziamu finansiniu operaciju ir niekas prie jusu net nebandys kibti. Ir apskritai, vietoj to, kad iskart pultumete i nevilti, baimenar stresa, gal pasidomekite, paskaitykite, ar ka padarete neleistino. Nepatingekite ir skunda parasyti. Kai visi prades rasyti, sitie cirkai baigsis.
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 246 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
12
Geriausiai būtų nors kartą įrašas tokio darbuotojo pokalbio, kuris spaudoje atsirastų.
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
7
Paskutiniu metu labai agresyvia politika taiko topsportas tiek laiminciu, tiek nusiskundimu del ju veiksmu turinciu loseju atzvilgiu.

As pats kreipiausi i juos ir lpt vienu metu, lpt atsiunte forma kokia supildyti norint pateikti skunda. Praejusia savaite daug darbu turejau, tai neprisedau, bet ateinancia tikrai parsysiu motyvuota nusiskundima.
Registravosi: 2013/11/20 Žinučių: 230 Padėkų: 221 Tel.: LT
Cituoti
12
Man irgi atsauke ismokejima dabar praso is naujo verifikacija daryti ir dokus kelti is kur gavau pinigus statymams
Registravosi: 2018/01/10 Žinučių: 43 Tel.: LT
Cituoti
0
becikas rašė:

Man irgi atsauke ismokejima dabar praso is naujo verifikacija daryti ir dokus kelti is kur gavau pinigus statymams

Jei ne paslaptis kokios cia sumos imoku ir ismokos,kad jie tokius cirkus krecia? Gal nepatinka topui kazkoks pildymo budas. Ir siaip keistas cia ju sprendimas kuris yra visiskai bevertis ir dar nelegalus,cia VMI darbas,o ne topo. Nepatingekit skundu rasyti,kad praeitu jiems noras zmones bauginti.
Registravosi: 2009/03/19 Žinučių: 210 Tel.: LT
Cituoti
8
O vekselis tinka kaip pajamu irodymas?
Registravosi: 2020/06/12 Žinučių: 4
Cituoti
0
Jaučiu pamelžė čia visi su Rango stalo tenisu Topsport'ą, tai bando ieškoti replių kodėl čia N vartotojų vienodus statymus karantino metu ir taip sumažėjusį pelną pjausto.
Registravosi: 2018/02/28 Žinučių: 297 Padėkų: 45 Tel.: LT
Cituoti
4
Vertės statymai rašė:

O vekselis tinka kaip pajamu irodymas?

Puikus dokumentas ir puikiai tinka,o jei suma iki 2500 tai gali but ir nepatvirtintas notaro
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1586 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
0
Visiems,kam topsport papildomai praso patvirtinti tapatybe,uzsakius ismokejima,tokiu zmoniu paskutiniu metu atsirado labai daug.Bendrove dengiasi pinigu plovimo ir teroristu finansavimo istatymu,taciau jis sako stai ka:
9. Azartinius lošimus organizuojančios bendrovės papildomai privalo nustatyti (išskyrus atvejus, kai kliento ir naudos gavėjo tapatybė jau yra nustatyta) ir patikrinti kliento tapatybę bei jį registruoti sumos įmokėjimo, laimėjimo išmokėjimo metu arba kai jis keičia grynuosius pinigus į žetonus arba žetonus į grynuosius pinigus, jeigu pinigų suma viršija 1 000 eurų arba ją atitinkančią sumą kita valiuta, nesvarbu, ar sandoris atliekamas vienos, ar kelių susijusių operacijų metu, taip pat patikrinti kliento, įeinančio į lošimo namus (kazino), tapatybę ir jį registruoti.“
Privaloma patvirtinti tapatybe tik tuo atveju jeigu ji iki ismokejimo uzsakymo momento dar nebuvo nustatyta,jeigu jusu tapatybe buvo nustatyta pries ismokejimo uzsakyma,tada topsport NEPRIVALO VEL TO PRASYTI.Kodel jie ta daro?todel kad daug zmoniu negali pasitvirtinti antra karta ir topsportui lieka pinigai.Jeigu jusu praso papildomai patvirtinti tapatybe,jus remdamiesi tuo paciu istatmu galit rasyti jiems pretenzija,o jei jie atsisakys ja tenkinti,reikia rasyti skunda i LPT
Registravosi: 2013/08/30 Žinučių: 1586 Padėkų: 699 Tel.: LT
Cituoti
17
VicenteR rašė:

Puikus dokumentas ir puikiai tinka,o jei suma iki 2500 tai gali but ir nepatvirtintas notaro

O topsport laimetas cekis galetu buti kaip tu pinigu pagrindimas?
Registravosi: 2020/06/12 Žinučių: 4
Cituoti
1