Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Top Sport

Atsakyti Sekti temą
gyazo.com/c874bb1cbb800e0f3e078d176d07a0cd Kas čia per bajeris? Ieškojau reglamente kur apie tai parašyta bet neradau, gal čia bus žinančių kokia yra ta pelno kvota vienam įvykiui?
Registravosi: 2019/07/24 Žinučių: 66 Tel.: LT
Cituoti
1
Montelloo rašė:

gyazo.com/c874bb1cbb800e0f3e078d176d07a0cd Kas čia per bajeris? Ieškojau reglamente kur apie tai parašyta bet neradau, gal čia bus žinančių kokia yra ta pelno kvota vienam įvykiui?

Tikriausia tai nauja terminologija limitavimo : ) bet juridiškai tai neturi reikšmes, nes privatus sektorius turi teise rinktis aptarnaut klienta ar ne
Registravosi: 2019/06/20 Žinučių: 153 Tel.: LT
Cituoti
1
Sveiki. Radau skelbimą, kad perka paskyras. Susigundžiau. Susikūriau topsport ir olybet, atsiunčiau žmogui duomenys, kad skrill susikurtu. Po pusęs metų užeinų į pasjyras, o ten apie 16k eur pervesta į skrill sąskaitą. Ar man reikėtų sunerimauti dėl mokesčių? Nes skrill tai mano vardu sukurtas, nors prisijungimų ar įplaukų nesu gavęs ir neturiu. Gal galite oatarti ką daryti? Tam kam pardaviau žmogus nebeatsako, turiu jo nuotrauką, susirašynėjimus, bei mašinos numerius. Ar kreiptis į policija?
Registravosi: 2020/06/29 Žinučių: 8
Cituoti
0
Setons rašė:

Sveiki. Radau skelbimą, kad perka paskyras. Susigundžiau. Susikūriau topsport ir olybet, atsiunčiau žmogui duomenys, kad skrill susikurtu. Po pusęs metų užeinų į pasjyras, o ten apie 16k eur pervesta į skrill sąskaitą. Ar man reikėtų sunerimauti dėl mokesčių? Nes skrill tai mano vardu sukurtas, nors prisijungimų ar įplaukų nesu gavęs ir neturiu. Gal galite oatarti ką daryti? Tam kam pardaviau žmogus nebeatsako, turiu jo nuotrauką, susirašynėjimus, bei mašinos numerius. Ar kreiptis į policija?

Manau gali buti ramus kaip belgas, nes pinigai pervesti i skrill o VMI to nemato, jei pinigai butu pervesti i tavo lietuvisko banko sask, tada reiktu sunerimti, jei as klystu, tegul pataiso mane ;]
Registravosi: 2019/04/28 Žinučių: 170 Padėkų: 2 Tel.: LT
Cituoti
0
TommyR rašė:

Manau gali buti ramus kaip belgas, nes pinigai pervesti i skrill o VMI to nemato, jei pinigai butu pervesti i tavo lietuvisko banko sask, tada reiktu sunerimti, jei as klystu, tegul pataiso mane ;]

Del skrill tai nesvarbu kiek pervesta. bet topsport ir olybet gali perduoti mokesciams.
Registravosi: 2009/10/02 Žinučių: 216 Padėkų: 20 Tel.: LT
Cituoti
1
Setons rašė:

Sveiki. Radau skelbimą, kad perka paskyras. Susigundžiau. Susikūriau topsport ir olybet, atsiunčiau žmogui duomenys, kad skrill susikurtu. Po pusęs metų užeinų į pasjyras, o ten apie 16k eur pervesta į skrill sąskaitą. Ar man reikėtų sunerimauti dėl mokesčių? Nes skrill tai mano vardu sukurtas, nors prisijungimų ar įplaukų nesu gavęs ir neturiu. Gal galite oatarti ką daryti? Tam kam pardaviau žmogus nebeatsako, turiu jo nuotrauką, susirašynėjimus, bei mašinos numerius. Ar kreiptis į policija?

Ne tik, kad gali, bet sitos bendroves labai didele tikimybe, kad ir perduos. Bet juokingiausia, kad klausimas, ar man kreiptis i policija, pries tai pareiskus, kad pardaviau! Nuo kada policija kisasi i prekybininku, t. y. verslo reikalus? Gal parduodant visa tai reikejo aptarti?!
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 246 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
1
Viskas cia aisku nenori topas ismoket 3k laimejimonir dabar eina aplinkuinsubsavo nesamonem tegul jie negrybauja cia reiktubgera straipsni apiebjuos imestvgal pasibaigtu tie issikalinejimaibir zmoniu jeiguesi laimintis jie nemegsta tokiu bet ismoket privalo viska
Registravosi: 2020/01/24 Žinučių: 72
Cituoti
0
Setons rašė:

Sveiki. Radau skelbimą, kad perka paskyras. Susigundžiau. Susikūriau topsport ir olybet, atsiunčiau žmogui duomenys, kad skrill susikurtu. Po pusęs metų užeinų į pasjyras, o ten apie 16k eur pervesta į skrill sąskaitą. Ar man reikėtų sunerimauti dėl mokesčių? Nes skrill tai mano vardu sukurtas, nors prisijungimų ar įplaukų nesu gavęs ir neturiu. Gal galite oatarti ką daryti? Tam kam pardaviau žmogus nebeatsako, turiu jo nuotrauką, susirašynėjimus, bei mašinos numerius. Ar kreiptis į policija?

Su galva pamastyk geriau. Pardavei, dabar nori i policija kreiptis, nes jis pinigu laimejo? Policijos vietoj tave pati pridaryciau
Registravosi: 2017/07/30 Žinučių: 96 Tel.: LT
Cituoti
6
Perduoda policijai. Kadangi pinigai kurie buvo įnešti, ir išmokėti į kitas sąsk mano vardu, yra nepagrįsti pagal mano pajamas ir laiduojama kaip pinigų plovimas. Plius mokesčiai pareis man, o ne tam asmeniui. O kad pardaviau acc tai irgi pizdako išrašė, bet patikino, kad nereikės man nieko susimokėti. Tai sakė gali užtrukti apie 3 mėnesius kol viską sutvarkys, nes vmi didžiaja dalį darbo įdės.
Registravosi: 2020/06/29 Žinučių: 8
Cituoti
0
Setons rašė:

Perduoda policijai. Kadangi pinigai kurie buvo įnešti, ir išmokėti į kitas sąsk mano vardu, yra nepagrįsti pagal mano pajamas ir laiduojama kaip pinigų plovimas. Plius mokesčiai pareis man, o ne tam asmeniui. O kad pardaviau acc tai irgi pizdako išrašė, bet patikino, kad nereikės man nieko susimokėti. Tai sakė gali užtrukti apie 3 mėnesius kol viską sutvarkys, nes vmi didžiaja dalį darbo įdės.

O ko tu tikejais parduodamas acc? Kad jis ten pralos pinigu ar kaip?
Registravosi: 2018/08/20 Žinučių: 47 Padėkų: 27 Tel.: LT
Cituoti
1
Augis05 rašė:

Su galva pamastyk geriau. Pardavei, dabar nori i policija kreiptis, nes jis pinigu laimejo? Policijos vietoj tave pati pridaryciau

Visų pirmą, tai jei tu parduotum savo acc ir kažkas šaibu privaro, ir tau mokesčiai štukėm pareina, ką darai? Susimoki...? Kai pardaviau, iš vis apie mokesčius jokios kalbos nebuvo, viskas čia čiki, legalu, jokių prikolu nebus... O realybė kitokia.
Registravosi: 2020/06/29 Žinučių: 8
Cituoti
0
Jes rašė:

O ko tu tikejais parduodamas acc? Kad jis ten pralos pinigu ar kaip?

Nieko nenusimaniau, ir nežinojau, tik viskas po laiko...Yra ir mano kaltės
Registravosi: 2020/06/29 Žinučių: 8
Cituoti
0
Stabdys rašė:

Ne tik, kad gali, bet sitos bendroves labai didele tikimybe, kad ir perduos. Bet juokingiausia, kad klausimas, ar man kreiptis i policija, pries tai pareiskus, kad pardaviau! Nuo kada policija kisasi i prekybininku, t. y. verslo reikalus? Gal parduodant visa tai reikejo aptarti?!

Blemba, būtų susimokėjęs, ar bent nedingęs, tai policijos nereikėtų. O dabar situacija tokia, kad pasipliusina šaibu, mokesčiai ant mano pečiu, o kaip man juos sumokėt? Kai nėr lėšū?
Registravosi: 2020/06/29 Žinučių: 8
Cituoti
0
Setons rašė:

Nieko nenusimaniau, ir nežinojau, tik viskas po laiko...Yra ir mano kaltės

Susisieki, prašai mokesčių padengimo ir susitariat gražiuoju, bei dar už vargą gauni papildomai pinigų
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7330 Padėkų: 25 Tel.: LT
Cituoti
0
unik rašė:

Susisieki, prašai mokesčių padengimo ir susitariat gražiuoju, bei dar už vargą gauni papildomai pinigų

Visu pirma neaisku, kiek realus laimejimas. Ir apskritai, negi nebuvo pakeisti slaptazodziai, jei iejes i paskyras analize daro.
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 246 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
3
Setons rašė:

Perduoda policijai. Kadangi pinigai kurie buvo įnešti, ir išmokėti į kitas sąsk mano vardu, yra nepagrįsti pagal mano pajamas ir laiduojama kaip pinigų plovimas. Plius mokesčiai pareis man, o ne tam asmeniui. O kad pardaviau acc tai irgi pizdako išrašė, bet patikino, kad nereikės man nieko susimokėti. Tai sakė gali užtrukti apie 3 mėnesius kol viską sutvarkys, nes vmi didžiaja dalį darbo įdės.

Tai nafik tu pats jiems prisipazinai kad pardavei acc?? Pats kaltas dabar. Nebūtum kėlęs bangų tai nieks ir nebūtų sužinoję nieko..
Registravosi: 2019/12/04 Žinučių: 137 Tel.: LT
Cituoti
1
unik rašė:

Susisieki, prašai mokesčių padengimo ir susitariat gražiuoju, bei dar už vargą gauni papildomai pinigų

Aiškinu, bandžiau susisiekti, ir nieko. Nieko neatsako, o ką tuo atvėju daryti?
Registravosi: 2020/06/29 Žinučių: 8
Cituoti
0
Messix rašė:

Tai nafik tu pats jiems prisipazinai kad pardavei acc?? Pats kaltas dabar. Nebūtum kėlęs bangų tai nieks ir nebūtų sužinoję nieko..

Kokių bangų nesuprantu...? Dar kartą aiškinu, aš nieko nebūčiau daręs, jei man mokesčius būtų padengę, o ne dinge. ir ipise ignorus per visur...
Registravosi: 2020/06/29 Žinučių: 8
Cituoti
0
Setons rašė:

Kokių bangų nesuprantu...? Dar kartą aiškinu, aš nieko nebūčiau daręs, jei man mokesčius būtų padengę, o ne dinge. ir ipise ignorus per visur...

O tai tau jau vmi belde į duris mokėt mokesčius? Tikriausiai jei būtum pats nepasakęs, niekam tu mokesčių ir nebūtų reikėja mokėti
Registravosi: 2011/03/01 Žinučių: 392 Tel.: LT
Cituoti
2
Reiketu baigti sita tema, nes cia durnius konkretus, saiposi is visu. Pakilkite i virsu ir paskaitykite...jis vakar matyt ant atados uzlipes nakties metu parase...ar man reiktu sunerimti, o jau siandien matai jam ir policija, ir VMI, ir ko tik nedares, ieskojes. Trolis konkretus, tokius mesti reikia is cia kaip muses is barsciu.
Registravosi: 2018/08/16 Žinučių: 246 Padėkų: 4 Tel.: LT
Cituoti
9