Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Prognozių klaidos

Atsakyti Sekti temą
Nesidalinkit tom klaidom forume, o ir ant tokių klaidų neverta statyti, nes ne tik atšauks, bet dar ir sąskaitą susigadinsit. O jeigu taip knieti pasistatyti, tai tyliai ramiai darykit tą, kad forume pranešit, tai padėsit tikrai ne patys sau.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
OroBalionas Rašė:

statymai.com/prognozes/383588--russia-subtle netycia per tel primiaugiau , cia turi but laimeta . (http://www.hltv.org/match/2307397-russi ... rld-finals)


Prognozėje naudokis pažeidimas mygtukas, bus papraščiau tiek mums, tiek tau 😁
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema Rašė:

statymai.com/prognozes/383588--russia-subtle netycia per tel primiaugiau , cia turi but laimeta . (http://www.hltv.org/match/2307397-russi ... rld-finals)


Prognozėje naudokis pažeidimas mygtukas, bus papraščiau tiek mums, tiek tau 😁
sutarta , dabar zinosiu 😁
Registravosi: 2013/10/28 Žinučių: 497 Padėkų: 1397
Cituoti
0
Pataisykit i S. Williams, sumaisiau raideles dedant prognoze.
http://www.statymai.com/prognozes/38443 ... s-w-ao-win
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
+pliusas+ Rašė:

Pataisykit i S. Williams, sumaisiau raideles dedant prognoze.
http://www.statymai.com/prognozes/38443 ... s-w-ao-win


Yra pažeidimas mygtukas, naudokis juo, nebūtina rašyt į forumą, kad praneštum.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Kam ta tema skirta jei negalima rasyti. Kita kart zinosiu. Dekuj.
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
Toks ivikis , turiu prognoze lieka 5 min aprasyt nespeju niekaip imetu su aprasymu fffffffffffffffffffffffffff , toliau redaguoju aprasyma, pyst ir istrina prognoze. nu gerai sutinku pazeidziau taisykles. BaNDAU RASYT KITA PRASTESNE MANO AKIM, pyst ir jums uzdrausta rasyt i prognozes... 😁 KLAUSIMAS cia kam nuo to blogiau 😟( cia as tipo piktybiskas pazeidejas?) 😁 jum ar sau as jas rasau Gal cia ir nieko nereiskia bet LEDE as 4-as siemet buvau gal net trecias
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0
paganini Rašė:

Toks ivikis , turiu prognoze lieka 5 min aprasyt nespeju niekaip imetu su aprasymu fffffffffffffffffffffffffff , toliau redaguoju aprasyma, pyst ir istrina prognoze. nu gerai sutinku pazeidziau taisykles. BaNDAU RASYT KITA PRASTESNE MANO AKIM, pyst ir jums uzdrausta rasyt i prognozes... 😁 KLAUSIMAS cia kam nuo to blogiau 😟( cia as tipo piktybiskas pazeidejas?) 😁 jum ar sau as jas rasau Gal cia ir nieko nereiskia bet LEDE as 4-as siemet buvau gal net trecias


Tai gal visi tiesiog surašo tegul prognozėse f raides, o administracija poto išrankios kur čia specialiai, kur ne specialiai. Kas tau rankos nukris, jeigu vietoj fff raidžių tiesiog parašysi "tuoj papildysiu" ? O ar penktas ar devynioliktas skirtumo nekeičia, jeigu nepranešama ir elgiamasi savaip.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
paganini Rašė:

Toks ivikis , turiu prognoze lieka 5 min aprasyt nespeju niekaip imetu su aprasymu fffffffffffffffffffffffffff , toliau redaguoju aprasyma, pyst ir istrina prognoze. nu gerai sutinku pazeidziau taisykles. BaNDAU RASYT KITA PRASTESNE MANO AKIM, pyst ir jums uzdrausta rasyt i prognozes... 😁 KLAUSIMAS cia kam nuo to blogiau 😟( cia as tipo piktybiskas pazeidejas?) 😁 jum ar sau as jas rasau Gal cia ir nieko nereiskia bet LEDE as 4-as siemet buvau gal net trecias


Kaip tai lieka 5 min? Iki Columbus - Devis varzybu dar 1h 25 min, prognoze turi but parasyta valanda iki varzybu. Kur problemos?
Registravosi: 2016/07/17 Žinučių: 379 Padėkų: 242
Cituoti
0
Viskas gerai as nieko pries ta istrinima, tiesiog idomu kokiais sumetimais , atimta teise rasyt, nors kaip ir nlb svarbu jau..
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0
paganini Rašė:

Viskas gerai as nieko pries ta istrinima, tiesiog idomu kokiais sumetimais , atimta teise rasyt, nors kaip ir nlb svarbu jau..


Tai tau, ką tik buvo paaiškinta ir pats susivokti turėjai. Tokie veksmai nieko kito nepalieka, kaip tik užblokuoti ir laukti ką prognozės autorius parašys. Man nesunku atblokuoti, bet kitą kartą nurodyk prognozėje, kad vėluoji su aprašymu ir tuoj papildysi.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Dabar uz ka uzdrausta rasyt? 😄 Beje , galit neatstatinet , tik juokinga, viena kart aprasymo nespejau idetkita kart itariu neteisingai pasitvirtinau. ir cia jau as piktybinis gaunasi 😄 😄
Registravosi: 2016/11/13 Žinučių: 155 Padėkų: 5
Cituoti
0
Kodel panaikinot mano prognoze teniso Vinci pries Davis? Kad eina i ta puse todel istrynet?? Aciu.
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
+pliusas+ Rašė:

Kodel panaikinot mano prognoze teniso Vinci pries Davis? Kad eina i ta puse todel istrynet?? Aciu.


Niekas nieko nenaikino. Prie ko čia ėjimas į vieną ar kitą pusę, nepanikuok.

embeded-image
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Tikrai tas ivykis yra panaikintas. As galiu po 7 ivykius kasdien imest, ryte parasiau 6 ir dabar 1 dar galiu. Jei nebutu panaikinta, tai dar galeciau 2 rasyt. Buvo net komentuota ta prognoze kuri dingus.
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
+pliusas+ Rašė:

Tikrai tas ivykis yra panaikintas. As galiu po 7 ivykius kasdien imest, ryte parasiau 6 ir dabar 1 dar galiu. Jei nebutu panaikinta, tai dar galeciau 2 rasyt. Buvo net komentuota ta prognoze kuri dingus.


Tu kažką sugebi parašyti, be žodžio panaikinta ar kitaip kaltinti kitus?? Gerai buvo tai buvo, gal išlindo klaida, gal pasimetė ta prognozė. Jeigu ji buvo parašyta, ji niekur nedings, nes yra duombazė, tik čia kažkokių samokslo teorijų neišsigalvok.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Benzema, nesikarsciuok. Rasau tai kas dingsta akyse. 😁
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
+pliusas+ Rašė:

Benzema, nesikarsciuok. Rasau tai kas dingsta akyse. 😁


www.statymai.com/prognozes/385999
www.statymai.com/prognozes/385998
www.statymai.com/prognozes/385996
www.statymai.com/prognozes/385964
www.statymai.com/prognozes/385962
www.statymai.com/prognozes/385960
www.statymai.com/prognozes/385925
www.statymai.com/prognozes/385917

Paskutinios tavo 8 prognozės, kurios buvo rastos duomenų bazėje.

Perėjau visas šios paros parašytas prognozes nuo ~8 ryto iki pietų, nebuvo tos prognozės.
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Paskutinė prognozė kurioje buvo Vinci žodis http://www.statymai.com/prognozes/38519 ... ovic-vinci, o čia pagal Davis žodį paskutinė prognozė http://www.statymai.com/prognozes/38308 ... uren-davis
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0