Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Prognozių klaidos

Atsakyti Sekti temą
Nu vienu zodziu nesigincysiu del vienos prognozes. Ryte ja aprasiau ir buvo imesta. Jei nebuciau jos idejes, man dar butu galima snd 2 prognozes, bet tebegaliu 1. Ne vienam cia bugai yra. Paliko mano komentare dolgo su tipsa kur zaidzia jog irgi kazkas grybauja pas ji su prognozem. Viskas ok 😁
Registravosi: 2015/02/02 Žinučių: 267 Padėkų: 131 Tel.: LT
Cituoti
0
+pliusas+ Rašė:

Nu vienu zodziu nesigincysiu del vienos prognozes. Ryte ja aprasiau ir buvo imesta. Jei nebuciau jos idejes, man dar butu galima snd 2 prognozes, bet tebegaliu 1. Ne vienam cia bugai yra. Paliko mano komentare dolgo su tipsa kur zaidzia jog irgi kazkas grybauja pas ji su prognozem. Viskas ok 😁


Parašęs 6 prognozes, gali rašyti dar viena, kodėl tu turi galėt rašyti 2 prognozes? Jeigu būtum parašęs aną prognozę, negalėtum daugiau rašyti šiandien.

e) lankytojai surinkę +100 arba daugiau unitų gali rašyti 7 prognozes per dieną ir turi neribojama patikimumą,


Paliko mano komentare dolgo su tipsa kur zaidzia jog irgi kazkas grybauja pas ji su prognozem.


Nera taip buvo, as uzdejau dolgopolov pergale, ir man uzskaite laimejima po pirmo seto, paskui ziuriu prilyginta 1. Niekam taip nera?

😟 Kas pas jį grybauja su prognozėmis??
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
0
Atblokuokit gi ta prognoziu rasyma man, nesuprantu kiek sedet toj bausmej 😄
Registravosi: 2011/10/05 Žinučių: 779 Padėkų: 28
Cituoti
0
Balticbet Rašė:

atblokuokit gi ta prognoziu rasyma man, nesuprantu kiek sedet toj bausmej 😄


Su valstybės atkūrimo diena!
Viskas bus gerai!
Registravosi: 2011/03/27 Žinučių: 7327 Padėkų: 24 Tel.: LT
Cituoti
0
statymai.com/prognozes/429225-cile-kamerunas
pakeiskit i pirmos komandos over 1.5 vietoi bendro
Registravosi: 2013/12/23 Žinučių: 5 Padėkų: 66
Cituoti
0
Lukas24 rašė:

statymai.com/prognozes/429225-cile-kamerunas
pakeiskit i pirmos komandos over 1.5 vietoi bendro

Naudokis pažeidimų mygtuku, bus viskas paprasčiau tiek mums, tiek tau. Pakeista

embeded-image
Registravosi: 2011/11/24 Žinučių: 6251 Tel.: LT
Cituoti
1