Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

TonyBet 1000€ konkursas

Atsakyti Sekti temą
vincasbet rašė:

Aš taip nedaryčiau, bet jei kam reikia turiu patarimą 😁
Turim bonusą 50 Eur, reik prasukt 3 kartus t.y. pastatyt 150 Eur
Statom po 75 Eur pvz. šiandein ant over ir under 206.5 Dallas Mavericks - Golden State Warriors koef. 1,92
Laimim 144 Eur, minuse 6 Eur. t.y. realiai gavom ne 50 Eur bonusą, o 44 Eur t.y. 12% mažesnį bonusą, atitinkamai jei gavom 400 Eur tai realiai bus 352 Eur.

Panasiai prastaciau 150 euru, nusiimti neleidzia neikiek.
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
2
Tai čia manau jau kitos bėdos, nes prasukt jau prasukai
Registravosi: 2016/08/30 Žinučių: 99
Cituoti
0
Neo rašė:

Panasiai prastaciau 150 euru, nusiimti neleidzia neikiek.

Taip pat primename, kad lyginis/nelyginis statymai, tikslaus rezultato, priešingos pusės ir anuliuoti statymai, statymai už tą pačią baigtį bei statymai, kurių koeficientai prilyginti "1", neįeina į nuolaidos apyvartos sąlygas.
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
2
vincasbet rašė:

Aš taip nedaryčiau, bet jei kam reikia turiu patarimą 😁
Turim bonusą 50 Eur, reik prasukt 3 kartus t.y. pastatyt 150 Eur
Statom po 75 Eur pvz. šiandein ant over ir under 206.5 Dallas Mavericks - Golden State Warriors koef. 1,92
Laimim 144 Eur, minuse 6 Eur. t.y. realiai gavom ne 50 Eur bonusą, o 44 Eur t.y. 12% mažesnį bonusą, atitinkamai jei gavom 400 Eur tai realiai bus 352 Eur.

Tai panašu, kad mano pasiūlytas variantas netiks 😔
Bet kaip ir rašiau aš taip nedaryčiau nes nematau reikalo tai paprastai atiduoti tuos 12%. Todėl siūlau statyti su galva ir po 30 dienų išsiimti ne 150 Eur o 200 Eur 😁 (Tik nepamirškite kad reikia prasukti per 30 dienų, nes bukai čia labai tikisi 😁)
Registravosi: 2016/08/30 Žinučių: 99
Cituoti
1
Pasidariau ismoka. Zodziu visi sitie bonusai yra totalus bullshit. Tonikas net nesileidzia i kalbas, aiskina savo salygas, nesvarbu ko tu ju bepaklausi. Kad uzsaldo tavo pinigus, kurie tiesiog isvis ne prie ko, jie tiesiog atsako tokios yra salygos arba bonusa galime tiesiog atimti. Visokie gudravimai, nelabai praejo. Mano sita saskaita tonike yra nuo ju atsidarymo pradzios, saskaita yra pliusine (nera labai dideles sumos), bet jei klientas butu minusinis ir naudingas jiems jie tikrai butu kitaip reagave i kruva mano pastabu ir nusiskundimu. Reziume jei norit ar turit kazkoki bonusa, geriau neturekit saskaitoj savo pinigu (cia man nesuprantama, kaip jie turi teise turet disponuot mano legaliais pinigais), nes uz savo uzdirbtus pinigus turesit rizikuoti del kazkokio vargano bonuso.

Puikiai pamenu kokius 2009 metus, kai bwinas davinejo bonusus naujiems iki 350 litais dar tada ir min kofas buvo 1.01 ir tris kartus prastatyt reikedavo😄 aukso kasykla bet greit lietuvius uzblokavo
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
2
Geriau pasinaudokit vincasbet patarimu 12% payginus mazas praradimas. Neo, o tu zinai jei saskaitoj neturesi pinigu gausi 100 euru bonusa, pastatysi viena karta ir pralosi saskaitoj liks ne 0 euru, o MINUS 200 vistiek bus uzsaldyti kai isidesi pinigu.
Dar noriu paklaust kaip su tuo 30 dienu periodu? Po 30 dienu tas uzsaldymas pasinaikins ir tuo atveju jei atlikau viena statyma? O gal galima atlikus statyma ir pralosus is karto atsisakyt bonuso?
Registravosi: 2013/02/01 Žinučių: 483
Cituoti
0
Del 12proc jau rasiau auksciau, bandziau, bet tokie statymai uz ta pati ivyki,baigti, i bonusa nesiskaicoupja. Nu cia logiska
Registravosi: 2013/08/19 Žinučių: 515 Padėkų: 424 Tel.: LT
Cituoti
0
Turbūt praleidai Principal mano paskutinį komentarą 😁
Registravosi: 2016/08/30 Žinučių: 99
Cituoti
0