Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Geriausios kriptovaliutos sporto lažyboms


Terminas kriptovaliutos vis dažniau girdimas šiuolaikinėje visuomenėje. Tikimasi, kad kriptovaliutos bent iš dalies pakeis tradicinius bankus, todėl nenuostabu, kad ši naujovė traukia vis labiau verslo sričių. Sporto lažybos – ne išimtis. Vis daugiau lažybų operatorių siūlo savo klientams statymus atlikti ir laimėjimus atsiimti būtent kriptovaliutomis.


Kriptovaliutos sporto lažyboms suteikia daug privalumų ir papildomo lankstumo. Operacijos dažnai atliekamos itin greitai, o klientų duomenis saugomi papildomu šifravimo kodu. Kriptovaliutos taip pat suteikia naudos ir pačioms lažybų bendrovėms, kurios gali išvengti tam tikrų mokesčių ir operacijas įmanoma vykdyti tiesiogiai, be bankų įsikišimo.


Žinoma, norint lažintis iš kirptovaliutų būtina žinoti, kurios tam yra pačios tinkamiausios.


Bitcoin


Bitcoin yra populiariausia ir ilgiausiai gyvuojanti kriptovaliuta. Galima sakyti, kad tai yra tarsi visų kriptovaliutų motina. Nors Bitcoin išgyveno daug nuosmukių, tai ir toliau lieka viena stabiliausių kriptovaliutų.


Ši kriptovaliuta turi labai daug privalumų, o bene didžiausias, kalbant apie sporto lažybas – anonimiškumas. Jūsų atliktos transakcijos nebus matomos tradiciniams bankams.


Bitcoin taip pat vis dar dominuoja kriptovaliutų rinkoje ir būtent ši valiuta užima maždaug 40 proc. visos šios rinkos.


Etherium


Neskaitant Bitcoin, būtent Etherium yra kita stabiliausia ir populiariausia kriptovaliuta. Ši kriptovaliuta išsiskiria tuo, kad jos pagalba programuotojai gali kurti naujas kriptovaliutas. Tiesa, Etherium vertė yra mažesnė už Bitcoin, tačiau tai taip pat dėmesio verta valiuta.


Etherium, kaip ir Bitcoin, turi krūvas privalumų, o taip pat padidina jūsų anonimiškumą, todėl sporto lažybose galite jaustis dar ramiau dėl savo duomenų saugumo.


Ši kriptovaliuta patogi ir tuo, kad ja atsiskaityti leidžiama didžiojoje dalyje didžiųjų internetinių lažybų platformų.


Ripple


Ripple nėra tokia populiari kriptovaliuta, tačiau jos nereikėtų praleisti pro akis. Ši kriptovaliuta pasižymi naujausiomis technologijomis ir idėjomis, kurios dar labiau pagerina šią kriptovaliutą. Nenuostabu, kad Ripple vis dažniau randama ir lažybų bendrovėse.


Šios kriptovaliutos išskirtinumas – ją pripažįsta ir keli bankai, kurie įprastai pasisako prieš šią naujovę.


Litecoin


Tai viena iš kriptovaliutų, kuri nusprendė labai greitai mesti iššūkį Bitcoin ir buvo sukurta dar 2011 metais. Pagrindinė šios kriptovaliutos savybė – žaibiškas pinigų pervedimo laikas, todėl jums nereikės laukti, kol Litecoin atsiras jūsų lažybų sąskaitoje.


Tether


Tether yra puiki kriptovaliuta tiems, kurie tik pradeda pažinti su šiomis naujovėmis. Ši kriptovaliuta yra ganėtinai paprastai veikianti ir jos įsigyti yra gerokai lengviau nei, pavyzdžiui, Bitcoin. Tether algoritmas veikia itin greitai, todėl visos transakcijos bus atliktos praktiškai tą pačią akimirką. Dauguma lažybų bendrovių jau naudoją šią kriptovaliutą, tačiau neabejotina, kad tokių bendrovių skaičius tik didės.

Daugiau apie Kriptovaliutos