Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kaip atlikti statymus kriptovaliutomis?


Kriptovaliutos visame pasaulyje populiarėja milžinišku greičiu ir vis daugiau paslaugų sektorių suteikia galimybę savo klientams atsiskaityti už suteiktas paslaugas tokiomis kriptovaliutomis kai Bitcoinas ar Ethereum. Nenuostabu, kad ir įvairios lažybų bendrovės vis dažniau siūlo atlikti statymus būtent šiomis valiutomis. 


Bitcoinu populiarumas jau nieko nestebina, tačiau Ethereum valiuta taip pat įgauna vis daugiau pripažinimo. Būtent šios dvi valiutos yra populiariausios tarp lažybų bendrovių. 


Kas yra Ethereum? 


Ethereum yra dar viena kriptovaliuta, savo veikimo principu panaši į Bitcoinus ir kitas valiutas. Skirtumas tas, kad nemaža dalis naujų kriptovaliutų nesusikuria savosios vertės, tačiau Ethereum ją jau turi ir nemaža dalis elektroninių piniginių jums gali pasiūlyti parduoti turimus Ethereum už realius pinigus. 


Statymai naudojant Ethereum 


Nors kriptovaliutos daug kam atrodo itin sudėtingas dalykas, geriau susipažinę su šia technologija labai greitai suprasite, kad viskas čia gerokai paprasčiau. Norint pradėti lažintis, naudojant Ethereum, visų pirma jums reikės elektroninės piniginės, kuri leidžia laikyti kriptovaliutas. Būkite ramūs, tokių piniginių šiuo metu yra labai daug, todėl jums beliks išsirinkti tinkamiausią. 


Visa kita – tiesiog įprastas lažybų procesas. Atliekate depozitą naudodami kriptovaliutas ir atliekate statymus, o laimėtas kriptovaliutas vėl persivedate į savo elektroninę piniginę. 


Lažybų bendrovės pasirinkimas 


Kitas svarbus žingsnis – lažybų bendrovės pasirinkimas. Akivaizdu, kad šiuo atveju jūsų opcijos susiaurės iki tų, kurios leidžia atlikti statymus kriptovaliutomis, tačiau net ir tuomet, neabejotinai, jums liks daugiau nei vienas variantas. 


Labai svarbu, kad lažybų platforma turėtų tinkamą licenciją ir neveiktų nelegaliai. Tokiu atveju jūs labai stipriai rizikuojate tiesiog prarasti savo kriptovaliutas. 


Kitas svarbus dalykas – saugumas. Įsitikinkite, kad pasirinkta lažybų bendrovė gali pasiūlyti aukščiausio lygio apsaugą jūsų kriptovaliutoms. 


Kriptovaliutų lažybų privalumai 


Nors lažybos iš kriptovaliutų beveik niekuo nesiskiria nuo įprastų lažybų, čia tikrai rasite tam tikrų pliusų. 


Visų pirma, lažybų bendrovė turės mažiau jūsų asmeninės informacijos, kadangi kriptovaliutų sistemos koduoja jūsų asmeninę informaciją ir taip ją papildomai apsaugo.  


Taip pat jūsų kriptovaliutos yra keliskart užkoduojamos, todėl tai taip yra kur kas mažiau rizikingesnis lažybų variantas. 


Maža to, jūsų įmokos ir išmokos bus gerokai greitesnės, nei darant bankinius pavedimus ar naudojantis kitais variantais. 


Išvados 


Lažybos naudojant kriptovaliutas yra pakankamai naujas dalykas, todėl normalu, kad daug kas į jį žiūri kiek kreivai. Vis tik tai yra puiki alternatyva įprastoms lažyboms, kuri suteiks jums papildomų bonusų ir privilegijų. 

Daugiau apie Kriptovaliutos