Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Miuncheno „Bayern“ tiesiogiai【2023】

zalgiris tiesiogiai


Eilinė sausakimša „Žalgirio“ arena, nepaisant ir paskutiniu metu prastų Kauno „Žalgirio“ rezultatų. 


Eurolygoje kauniečiai yra patyrę jau tris pralaimėjimus iš eilės, o Lietuvos krepšinio lygoje nusileido ir „Wolves“ . Varžovas namuose ir vėl įveikiamas ir paskutiniu metu geros formos nedemonstruojantis Miuncheno „Bayern“  klubas.


Kauno „Žalgirio“ rezultatai


Trys pralaimėjimai iš eilęs ir komandoje tvyranti įtampa. Žiniasklaidoje matomas ir vis didesnis fanų nepasitenkinimas dėl komandos pastiprinimo. Prieš sezono pradžią paleistam Brazdeikiui, pamainos vis dar nerasta. Iškovota saldi pergalė prieš Vilniaus „Rytą“ , bet išvykoje Eurolygoje nusileista „Efes“ komandai. Po šio pralaimėjimo Vilniuje žaistose rungtynėse nusileista ir ambicingam „Wolves“ klubui. Po tokių pasirodymų reabilituotis namuose būtina.


Miuncheno „Bayern“  rezultatai


Vokietijos ekipa šį sezoną pasitinka su atsinaujinusiu komandos veidu, kadangi prie ekipos vairo stojo, puikius rezultatus su Madrido „Real“ rodžiusiu Pablo Laso. Tačiau įsivažiuoti klubui sekasi itin prastai. Eurolygoje per 7 turus iškovotos vos 2 pergalės, o Vokietijos krepšinio lygoje komanda rikiuojasi vos septinoje vietoje.


Eurolygos statymai ir lažybos


Eurolygos rungtynės susilaukia itin didelio susidomėjimo tiek Lietuvoje tiek ir visoje Europoje. Didelį susidomėjimą rungtynemis lemia ir kiekvienų rungtynių svarba bei žaidimo intensyvumas. Nusistovėjusios pagrindinės A licencijas turinčios komandos neiškrenta ir tai Eurolygai prideda stabilumo. Stabilumas lemia ir didelį sporto analitikų susidomėjimą lažybomis. Nuolatos klubinį krepšinį stebintys lažybininkai, nuolatos stebi ir vertina Eurolygos ekipų formas. Eurolygos statymai pasiekiami ir mūsų puslapyje.


Kauno „Žalgirio“ – Miuncheno „Bayern“  rungtynių transliacija


Kaune vykstančios rungtynės, kaip įprastai Lietuvoje bus transliuojamos per LRT ir GO3 televizijas. Žiūrėti internete galėsite per LRT.lt internetinį puslapį ir GO3 platformoje. Rungtynių pradžia – 20:00.

Daugiau apie Lažybos internete