Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – „Valencia“ tiesiogiai lažybos【2023】

zalgiris tiesiogiaiPo puikios dvigubės savaitės, Kauno „Žalgiris“ sugrįžta į „Žalgirio" arena, kurioje laukia puikius rezultatus Eurolygos starte demonstruojanti „Valencia".


„Valencia“ rezultatai


„Valencia“ kaip ir Kauno „Žalgiris“ yra iškovojusi 3 pergalės ir patyrusi 1 pralaimėjimą. Visos trys pergalės buvo pasiekos namuose. Ispanijoje krito „Monaco“, „Fenerbahce“ ir „Maccabi“ klubai. Praeitame ture po atkaklios kovos nusileista „Anadolu Efes“. Valencia yra antra komanda Eurolygoje pagal demonstruojama gynybą. Ispanai per sužaistas keturias rungtynes, varžovams leido mesti vos po 70.5 taško per rungtynes


Kauno „Žalgirio“ rezultatai


Kauno „Žalgiris“ su išvykų maratonu susitvarkė puikiai ir kauniečiai ateinančias dvi rungtynes žais Kaune. Kauno „Žalgiris“ iškovojęs 3 pergales ir patyręs vieną pralaimėjimą turnyrinėje lentelėje rikiuojasi 4-oje vietoje. Kauniečiai išgyvenę dvigubą savaitę Ispanijoje, iš jos grįžo iškovoję labai svarbią ir solidžią pergalę prieš „Baskonia“ klubą. Po truputį savo žaidimą atrandantys naujokai, vis labiau prisideda prie Lietuvos čempionų pergalių. „Žalgiris“ per sužaistas ketverias rungtynes demonstruoja labai solidų puolimą, pelnantys 84.5 taško per rungtynes.


Eurolygos statymai ir lažybos


Eurolygos rungtynės susilaukia itin didelio susidomėjimo tiek Lietuvoje tiek ir visoje Europoje. Didelį susidomėjimą rungtynemis lemia ir kiekvienų rungtynių svarba bei žaidimo intensyvumas. Nusistovėjusios pagrindinės A licencijas turinčios komandos neiškrenta ir tai Eurolygai prideda stabilumo. Stabilumas lemia ir didelį sporto analitikų susidomėjimą lažybomis. Nuolatos klubinį krepšinį stebintys lažybininkai, nuolatos stebi ir vertina Eurolygos ekipų formas. Eurolygos statymai pasiekiami ir mūsų puslapyje.


Kauno „Žalgirio“ – „Valencia“ rungtynių transliacija


Kaune vykstančios rungtynės, kaip įprastai Lietuvoje bus transliuojamos per LRT ir GO3 televizijas. Žiūrėti internete galėsite per LRT.lt internetinį puslapį ir GO3 platformoje. Rungtynių pradžia – 20:00.

Daugiau apie Lažybos internete