Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizijos【2024】statymai ir prognozės


Eurovizija yra populiariausias dainų konkursas pasaulyje, kuris savo transliacijų žiūrimumu nusileidžia tik sporto renginiams. Kasmet prie televizijos ekranų Eurovizija sutraukia milijonus žiūrovų, kurie visi tikisi savo šalies sėkmės.


Kadangi Eurovizijoje kovojama dėl pergalės, normalu, kad ilgainiui šis renginys sulaukia vis daugiau lažybų mėgėjų dėmesio. 


Praėjusiais metais Eurovizijos laimėtoja tapo - Švedija. Šiai šaliai atstovavo Loreen su daina "Tattoo". Malmo mieste vyksiantis Eurovizijos dainų konkursas žada ne ka mažesnę intrigą.


Eurovizija 2024 statymai


Kalbant apie Eurovizijos statymus, daugiausiai dėmesio sulaukia pasirinkimai dėl dainos nugalėtojos. Vis tik tai nėra vienintelis būdas atlikti statymus šiame dainų konkurse.


Pirmiausia, Eurovizijoje vyksta du pusfinaliai, iš kuri po 10 dainų keliauja į finalą. Lažybininkai jums suteiks galimybę lažintis dėl to, kurios dainos žengs į finalą ir jame kovos dėl pergalės. 


Kalbant apie patį finalą, galima lažintis ne tik dėl dainos nugalėtojos. Bukmekeriai jums pateiks tokius pasiūlymus kaip: pirmojo trejeto, penketo bei dešimtuko spėjimai, dainos laimėtojos surinktų balų over/under ir panašiai. 


Taip pat kai kurie bukmekeriai leidžia rinktis, kurios tam tikro regiono šalys užims aukščiausią vietą. Pavyzdžiui, Lietuvoje galima statyti, kuri iš Baltijos šalių bus aukščiausioje pozicijoje.


Eurovizija tiesiogiai


Euroviziją kiekvienoje šalyje, dažniausiai, transliuoja nacionaliniai transliuotojai. Lietuvos atveju – LRT. Būtent nacionaliniai transliuotojai ir yra tie organai, atrenkantys dainas į Euroviziją.


Eurovizijos transliacijos internetu


Lietuvoje Euroviziją nesunkiai galima stebėti ir internetu, naudojantis LRT internetine programėle. Tai suteikia galimybę viską matyti net ir savo mobiliajame telefone.


Kai kuriose šalyse Euroviziją galima stebėti tiesiog Youtube platformoje.


Eurovizijos pasiūlymai


Kaip ir didžiausių sporto renginių metu, taip ir artėjant Eurovizijai lažybininkai siekia kaip įmanoma labiau įtraukti savo klientus, siūlydami įvairią pasiūlą ir padidintus koeficientus (boosted odds).


Tai yra puikus būdas išbandyti savo sėkmę Eurovizijos lažybose ir nerizikuoti savo kapitalu.


Eurovizijos prognozės


Kol kas šių metų Eurovizijoje ryškių favoritų nėra, tačiau anot lažybų bendrovių, geriausius šansus šiai dienai turi Ukrainos atstovai. Ukrainai atstovauja alyona alyona & Jerry Heil su daina "alyona alyona & Jerry Heil".

Daugiau apie Lažybos internete