Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizijos 2023 statymai ir prognozės


Eurovizija yra populiariausias dainų konkursas pasaulyje, kuris savo transliacijų žiūrimumu nusileidžia tik sporto renginiams. Kasmet prie televizijos ekranų Eurovizija sutraukia milijonus žiūrovų, kurie visi tikisi savo šalies sėkmės.


Kadangi Eurovizijoje kovojama dėl pergalės, normalu, kad ilgainiui šis renginys sulaukia vis daugiau lažybų mėgėjų dėmesio. 


Nors praėjusiais metais konkurse triumfavo Ukraina, dėl šioje šalyje vykstančio karo Eurovizija 2023 metais vyks Jungtinėje Karalystėje, o konkrečiau – Liverpulyje. Šalys jau išsirinko savo atstovus, o bukmekeriai – savo favoritus.


Eurovizija 2023 statymai


Kalbant apie Eurovizijos statymus, daugiausiai dėmesio sulaukia pasirinkimai dėl dainos nugalėtojos. Vis tik tai nėra vienintelis būdas atlikti statymus šiame dainų konkurse.


Pirmiausia, Eurovizijoje vyksta du pusfinaliai, iš kuri po 10 dainų keliauja į finalą. Lažybininkai jums suteiks galimybę lažintis dėl to, kurios dainos žengs į finalą ir jame kovos dėl pergalės. 


Kalbant apie patį finalą, galima lažintis ne tik dėl dainos nugalėtojos. Bukmekeriai jums pateiks tokius pasiūlymus kaip: pirmojo trejeto, penketo bei dešimtuko spėjimai, dainos laimėtojos surinktų balų over/under ir panašiai. 


Taip pat kai kurie bukmekeriai leidžia rinktis, kurios tam tikro regiono šalys užims aukščiausią vietą. Pavyzdžiui, Lietuvoje galima statyti, kuri iš Baltijos šalių bus aukščiausioje pozicijoje.


Eurovizija tiesiogiai


Euroviziją kiekvienoje šalyje, dažniausiai, transliuoja nacionaliniai transliuotojai. Lietuvos atveju – LRT. Būtent nacionaliniai transliuotojai ir yra tie organai, atrenkantys dainas į Euroviziją.


Eurovizijos transliacijos internetu


Lietuvoje Euroviziją nesunkiai galima stebėti ir internetu, naudojantis LRT internetine programėle. Tai suteikia galimybę viską matyti net ir savo mobiliajame telefone.


Kai kuriose šalyse Euroviziją galima stebėti tiesiog Youtube platformoje.


Eurovizijos pasiūlymai


Kaip ir didžiausių sporto renginių metu, taip ir artėjant Eurovizijai lažybininkai siekia kaip įmanoma labiau įtraukti savo klientus, siūlydami įvairią pasiūlą ir padidintus koeficientus (boosted odds).


Tai yra puikus būdas išbandyti savo sėkmę Eurovizijos lažybose ir nerizikuoti savo kapitalu.


Eurovizijos prognozės


Šiais metais Eurovizijos favorite laikoma Švedijos atstovė Loreen, kuri jau yra laimėjusi šį konkursą 2012 metais. Antroje vietoje lažybininkų prognozėse kol kas įsitaisiusi kita Skandinavijos šalis – Suomija, o trejetuką užbaigia praėjusių metų nugalėtoja Ukraina.


Deja, bet Lietuva stebuklų šiais metais Eurovizijoje tikėtis neturėtų. Lažybininkai už Lietuvą prasčiau vertina tik San Marino, Latvijos, Albanijos ir Rumunijos atstovų šansus iškovoti pergalę. Tiesa, bent jau bukmekeriai neabejoja, kad Monika Linkytė iš antrojo pusfinalio žengs į finalą.

Daugiau apie Lažybos internete