Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

„Jungle King“ lažybos ir koeficientai


Jungle King“ vasaros turnyras jau rugpjūčio 13d., kaip įprasta šiame turnyre ir vėl sulauksime didelio ažiotažo susilaukiančių kovų ir juose dalyvaujančių kovotojų arba tiesiog socialiniuose tinkluose pasižymėjusių asmenų. Šį kartą džiunglių karaliai žiūrovams yra paruošę 7 kovas, kuriose dalyvaus tokios socialinių tinklų žvaigždės kaip Maybachas, „TikTok“ karalius Petras Dovydaitis bei Remigijus Viršila.


„Jungle King“ kovų sąrašas:


  • Maybachas v Petras Dovydaitis
  • Remigijus Viršila v Tomasino
  • Valiera v McGregoras (lietuviška versija)
  • Vytas v Paleistuvis
  • Žurnaliūga v Voveriukas
  • Imantas (Milžinas) v Dariūnė ir Doncė
  • Guga v Dunauskas

Kovos apžvalga: Laurynas Maybachas ir Petras Dovydaitis


Maybachas jau tampa šio turnyro veidu, o jo kovas skamba visame internete. Nors kaip pats Maybachas sako, kovoms jis nesiruošia, tačiau pinigams niekada nepasakys ne. Nieko bendro su koviniu sportu neturinti socialinių tinklų žvaigždė, šį kartą savo jėgas išmegins su viena populiariausia „TikTok“ žvaigžde – Petru Dovydaičiu. Nors Petras ir vyresnis už Maybachą, tačiau nuolatos sportuojantis ir tą savo žiūrovams demonstruojantis vilkaviškietis yra užtikrintas savo jėgomis. Čia neabejotinai favoritu turėtų būti laikomas Petras Dovydaitis.

„Jungle King“ konferencija: Maybachas - Petras Dovydaitis


Kovos apžvalga: Remigijus Viršila – Tomasino


Skambiomis pergalėmis kovų ringe vis dar negalintis pasigirti Remigijus Viršila į kovą stoja prieš jo manymu stipriausią varžovą jo trumpoje karjeroje. Bokso taisyklėmis paskutiniu metu kovojęs Remigijus, šį kartą savo jėgas išmėgins įtraukdamas ir kojas, kadangi kova vyks kikbokso taisyklėmis. Jo priešininkas Tomasino puikiai save pristatė ankščiau vykusiuose „Jungle King“ turnyro plikuosu kumščiuose. Gatvės stiliaus kovas mėgstantis ir aršumo garsėjantis kaunietis yra užtikrintas – pergalė jo rankose. Lažybų bendrovėms kovotojų šansus laimėti bus vertinti sunkiau, tačiau nežymiu favoritu turėtų būti Tomasino.


„Jungle King“ konferencija: Viršila - Tomasino


„Jungle King“ turnyro koeficientai ir lažybos


Itin didelio susidomėjimo susilaukiančios „Jungle King“ lažybos, įtraukia ir lažybų mėgėjus, kadangi neįprastos turnyras ir nestandartinės kovos bukmekeriams apsunkina objektyviai vertinti į kovų ringą išeinančias socialinių tinklų žvaigždes. Pagrindinės lažybų bendrovės, kurios neabejotinai pasiūlys „Jungle King“ kovų koeficientus yra 7bet, Betsafe, Topsport bei Uniclub. Tačiau sunkiai nuspėjamos kovos, atitinkamai turi ir ženkliai mažesnius laimėjimų limitus, tad nenustebkite pamatę galimybę statyti už šio turnyro kovas tik mėgėjiškas pinigų sumas.

Daugiau apie Lažybos internete