Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Kauno „Žalgiris“ – „Crvena Zvezda“ tiesiogiai lažybos【2023】

zalgiris tiesiogiai


Po įspūdingų dviejų sugrįžimu rungtynėse prieš Bolonijos „Virtus“, kauniečiai grįžta į „Žalgirio areną“ ir joje susigrums su paskutiniu metu principiniu varžovu tapusiais „Crvena Zvezda“ krepšininkais. Visos kovos tarp šių komandų neretai vyksta iki pat paskutinių sekundžių, tad to paties galima tikėtis ir penktadienį.


"Crvena Zvezda“ rezultatai


„Crvena Zvezda“ pirmajame Eurolygos ture iškovojo užtikrintą pergalę namuose prieš ASVEL, prancūzus įveikdami 94-73. Serbai tose rungtynėse ASVEL bombardavo tritaškiais sumesdami 17 tritaškių iš 34. Į pergalę „Crvena Zvezda“ vedė komandos naujokai Shabaz Nappier ir Rokas Giedraitis atitinkamai pelnę 21 ir 17 taškus.


Kauno „Žalgirio“ rezultatai


Lietuvos čempionai Italijoje pademonstravo charakterį ir net du kartus rungtynėse grįžo turėdami 15 taškų deficitą. Pagrindinis komandos branduolys ir į aikštę sugrįžęs Keenan Evans sužibo praeito sezono atsiminimais. Rungtynių pabaigoje amerikietis baudė varžovus sudėtingais tritaškiais ir rungtynes baigė su 25 taškais, komandos kapitonas Edgaras Ulanovas pridėjo 11 taškų.


Eurolygos statymai ir lažybos


Eurolygos rungtynės susilaukia itin didelio susidomėjimo tiek Lietuvoje tiek ir visoje Europoje. Didelį susidomėjimą rungtynemis lemia ir kiekvienų rungtynių svarba bei žaidimo intensyvumas. Nusistovėjusios pagrindinės A licencijas turinčios komandos neiškrenta ir tai Eurolygai prideda stabilumo. Stabilumas lemia ir didelį sporto analitikų susidomėjimą lažybomis. Nuolatos klubinį krepšinį stebintys lažybininkai, nuolatos stebi ir vertina Eurolygos ekipų formas. Eurolygos statymai pasiekiami ir mūsų puslapyje.


Kauno „Žalgirio“ – „Crvena Zvezda“ rungtynių transliacija


Kaune vykstančios rungtynės, kaip įprastai Lietuvoje bus transliuojamos per LRT ir GO3 televizijas. Žiūrėti internete galėsite per LRT.lt internetinį puslapį ir GO3 platformoje. Rungtynių pradžia – 20:00. Transliaciją Serbijoje galėsite matyti per Nova Sport televiziją.

Daugiau apie Lažybos internete