Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė tiesiogiai

Čempionų lyga 2020/2021 tiesiogiai


Krepšinio aistruoliai nekantriai laukia Lietuvos vyrų rinktinės kovų Europos krepšinio čempionate, nes tai vis dar yra pati populiariausia sporto šaka mūsų šalyje. Sporto gerbėjų laukia puikios naujienos, kadangi rinktinės visas kovas tiesiogiai transliuos lažybų bendrovės „Betsafe“, „7bet”, „Uniclub“, „Optibet", o tai suteiks galimybę patogiai stebėti susitikimus net ir internetu. Šis pasirinktas būdas turės ir kitą privalumą – krepšinio išsiilgę fanai taip pat galės mėgautis ir kokybiška krepšinio lažybų pasiūla


Lietuvos rinktinės rungtynių transliacijos


Krepšinio rungtynių transliacijas stebėti susiruošusiems gerbėjams svarbu žinoti, kad tai daryti galima ne tik per televiziją, bet ir kitais būdais: internetu arba klausytis komentatorių keliaujant automobiliu per radiją.


Jau daugelį metų šias rungtynių transliacijas dažniausiai rodo TV3 televizija. Visgi ateityje ši situacija gali pasikeisti. Nepaisant to, svarbu žinoti, kad  galima apsilankyti bet kurios tai darančios televizijos internetiniame puslapyje ir stebėti rungtynes internetu. Žinoma, nepatogumų gali sukelti tai, jog transliacijos kartais bus pasiekiamos tik asmenims, gyvenantiems Lietuvos teritorijoje.


Krepšinio, futbolo ir kitų sporto šakų transliacijos taip pat yra rodomos ir lietuviškose lažybų bendrovėse. Čia dažniausiai Lietuvos rinktinės tvarkraštis yra transliuojamos tiesiogiai. Visgi žiūrėti tai galės tik tie asmenys, kurie yra užsiregistravę svetainėje ir sąskaitoje turi „įsidėję“ pinigų. Tai padarę taip pat galėsite atlikti įvairus statymus, o tai suteiks dar didesnį adrenaliną stebint sportą. 


Krepšinio lažybų pasiūla 


Dažniausiai lažybos internetu atliekant statymus galima spėti rungtynių nugalėtoją (su pratęsimu arba be jo), azijietišką pranašumą, pelnytų taškų suminius. Visgi Europos krepšinio čempionato ar kitų turnyrų metu galima rasti ir gausesnį pasirinkimų spektrą: nuo kiek taškų pelnys vienas ar kitas mėgstamas žaidėjas iki kitų statistinių rodiklių. Svarbu paminėti, jog neatsakingas lošimas gali tapti priklausomybės priežastimi.


Kiekvienas pasirinktas Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės rungtynių stebėjimas turi savų privalumų. Televizija suteikia galimybę mėgautis lietuvišku komentavimu, įžvalgomis, kokybiška vaizdo raiška. Žiūrint transliacijas lažybų bendrovių tiesioginėse transliacijose komentavimas gali vykti anglų kalba arba gali iš viso jo nebūti. Visgi lažybų bendrovių internetinės transliacijos yra pasiekiamos ir mobiliuosiuose telefonuose, o tai reiškia, jog galima mėgautis krepšinio rungtynėmis ne tik namuose, bet ir kelionėse ar išvykose. 

Daugiau apie Lažybos internete