Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

UTMA turnyro kovos ir koeficientai【2023】


Jau lapkričio 10d. Kauno sporto halėje laukia įspūdingas kovų turnyras, kuriame susigrums bene žinomiausi jaunosios kartos talentai. UTMA turnyras yra paruošęs net penkias dėmesį prikaustančias kovas, iš kurių ir vakaro desertas. Kalbama jog šis turnyras gali tapti bene įsimintiniausiu ir didžiausią ažiotažą sukėlusiu kovinio sporto renginiu per visą Lietuvos istoriją.


Dominykas Dirkstys – Mindaugas Narauskas


Vakaro desertas, kuriame susikaus, save aukštinantis ir liūtu vadinantis Dominykas Dirkstys ir didelę patirtį koviniame ringe sukaupęs Mindaugas Narauskas. Ši kova išsiskiria ir tuo jog tai jau įvykti turėjusi kova, kuri dėl Dominyko Dirksčio traumos buvo nukelta į šį renginį. Tai bus bene rimčiausias Dominyko varžovas, per jo kol kas trumpą kovinio sporto karjerą. Dirkstys yra daugiau siejamas ir žinomas kaip JungleKing vienas iš įkūrėjų ir interneto veidu tampančiu jaunuoju verslininku. Tuo tarpu už Mindaugo Narausko nugaros daug praeityje įvykusių kovų tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Mindaugas Narauskas garsėja kaip itin stiprų smūgi turintis kovotojas, būtent šis ginklas ir gali tapti didžiausiu kauniečio pranašumu prieš JungleKing veidą.


Matas Stebuliauskas – Arturs Leisens


UTMA turnyro metu laukia ir vienintėle MMA, kurioje kaunietis Matas Stebuliauskas į ringą sugrįžta po 7-erių metų pertraukos. Jo laukia jau puikiai pažįstamas ir ne vieną kartą jau Lietuvoje kovojęs latvis Arturs Leisens. Būtent dėl Mato Stebuliausko sugrįžimo į ringą, ši kova susilaukia itin didelio dėmesio. Matas Stebuliauskas daugelio žinomas kaip „Fighter House“ klubo treneris ir jo bendrasavininkas. Akivaizdu, kad net ir po 7-erių metų pertraukos, Matas Stebuliauskas su neįtikėtinu žinių bagažu į ringą išeis kaip šios poros favoritas.


Dovydas Rimkus (Rimkenzo) – Arnoldas Misiūnas


Dar viena vyšnia ant torto, tai puikiai visiems žinomų kovotojų revanšinė dvikova tarp Dovydo Rimkaus – Rimkenzo ir Arnoldo Misiūno. Ilgą laiką brendęs konfliktas ir vieno kito apkalbos pradžioje baigėsi susistumdymu už ringo ribų, o netrukus visas konfliktas persikėlė į oficialią dvikovą, kurioje ištvermingesnis ir geriau kovai pasiruošęs buvo Arnoldas Misiūnas. Tačiau po to kovos praėjo nemažai laiko, o kaip Dovydas Rimkus ne kartą pasisakė, šiuo metu jaučiasi bene geriausioje formoje per visą savo karjerą. Tą jis puikiai įrodė ir paskutiniajame UTMA turnyre, kuriame nokautavo Joną Montvidą. Labai intriguojanti kova, kurioje favoritu ir vėl laikomas Dovydas Rimkus – Rimkenzo.


Likusios UTMA turnyro kovos


Be jau minėtų šio turnyro pagrindinių kovų, jame laukia ir dar daugiau intriguojančių ir puikius rezultatus rodančių kovotojų. Revanšą prieš Matą Pultaražinską pasiekęs Vitas Karosas, ši kartą laukia Arno Kalasiūno mestas iššūkis, kuris praeitame turnyre turėjo pripažinti visišką Arnesto Naujoko dominavimą. Būtent Arnestas Naujokas, kitoje kovoje susikaus su jaunuoju talentu Edvinu Averlingiu. Muay Thai kovoje Martyno Jasiūno laukia talentingasis ispanas - Aaron Benayas.


UTMA lažybos statymai


Neįtikėtinai didelį ažiotažą keliančios šio turnyro kovos, itin daug dėmesio susilaukia ir tarp lažybininkų. Komercinio tipo kovinio sporto renginiai Lietuvoje dar tik įgauna pagreitį, o atkaklios dvikovos tampa, sunkiai prognozuojamos ir lažybų pasiūlą sukuriantiems bukmekeriams. Štai beveik lygius koeficientus už savo pergalę turėję Matas Stebuliauskas ir Dominykas Dirkstys, šiuo metu tampa gana ryškiais favoritais triumfuoti prieš savo varžovus. Statymai bei šių lažybų diskusijos nuolatos tvyro ir mūsų UTMA forumo temoje bei UTMA turnyro prognozėse.


UTMA  - kur žiūrėti? Tiesioginė transliacija


UTMA turnyro transliacijas ir turnyro prenumeratos kainas rasite tik oficialiame šio turnyro puslapyje - uniquetma com

Daugiau apie Lažybos internete