Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Eurovizijos prognozės Monikai Liu


2022 metų Eurovizijos dainų konkursas artėja milžinišku greičiu ir iki jo pradžios liko tik kiek daugiau nei mėnuo. Kaip ir kasmet, daug dėmesio skiriama lažybininkų prognozėms, pagal kurias bandoma nuspėti, kurios dainos gali triumfuoti finale, o kurios apskritai pasirodymus baigs pusfinalyje.


Lietuva pastaruosius du metus buvo laikoma kaip viena iš Eurovizijos favoričių, tačiau grupei „The Roop“ nepavyko net pasiekti geriausio šalies rezultato konkurse, kuris ir toliau priklauso „LT United“.


Atėjo metas pažvelgti, ką Lietuvos atstovei Monikai Liu šiemet prognozuoja lažybų bendrovės ir rodo Eurovizijos 2022 statymų koeficientai.


Lažybų bendrovių prognozės Lietuvai


Jau žinomos visos 40 dainų, kurios šiais metais skambės Turine, todėl galime susidaryti geresnį vaizdą lažybininkų prgnozių lentelėse. Deja, bet Lietuvai čia kol kas pozityvo įžvelgti būtų be galo sunku.


Monikos Liu daina „Sentimentai“, lažybininkų nuomone, yra viena silpniausių šiais metais ir yra vertinama geriau viso labo už aštuonis pasirodymus. Žinoma, lažybininkų prognozės nuolat keičiasi, tačiau pastarosiomis savaitėmis Lietuva sunkiai prasibrauna bent jau į trečiąjį dešimtuką.


Tiesa, lažybininkai kol kas nepateikia prognozių dėl šalių patekimo į finalą. Tikėtina, kad ten situacija bus kitokia, nes Lietuva yra potencialiai silpnesniame pusfinalyje, todėl nereikėtų nurašyti Monikos Liu šansų žengti į finalą.


2022 metų Eurovizijos favoritai


Gana ryškiais šių metų Eurovizijos favoritais laikomi ukrainiečiai „Kalush Orchestra“, kurie, nepaisant vykstančio karo jų šalyje, yra pasiruošę vykti į Turiną. Jų didžiausi konkurentai – Italijos duetas Mahmood & Blanco, tiesa, jų šansai vertinami kone dvigubai blogiau, kas Eurovizijoje yra ganėtinai reta.


Tarp Baltijos šalių kol kas geriausiai vertinamas Estijos atstovas Stefanas su daina „Hope“. Tiesa, jam taip pat kol kas prognozuojama tik vieta trečiojo dešimtuko pradžioje. Mūsų kaimynai latviai kol kas rikiuojasi trečiojo dešimtuko pabaigoje.


O kokios jūsų prognozės Eurovizijai 2022? Aktyvios diskusijos ir prognozės čia.

Daugiau apie Lažybos internetu