Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Filmų apie lažybas TOP5


Sporto entuziastai ir lažybų analitikai sutiks, kad filmai apie lažybas visada patrauks jų dėmesį peržiūrai. Nors tokios tematikos filmai yra kur kas retesni ir sunkiau realizuojami, tačiau jų įvertinimas dažnokai būna geresnis nei įprastai.


Nors mūsų forumo azartiniai filmai temoje eilę metų lankytojai dalinasi, jų nuomone vertais dėmesio filmais ne tik apie lažybas, azartinius žaidimus, bet ir filmus sporto tematika, mes išrinkome interneto platybėse geriausiai vertinamais filmų apie lažybas TOP 5:


5. Inside Game (2019)
Filmas paremtas tikrais faktais ir primena 2007 metų lažybų skandalą. NBA teisėjas Tim Donaghy (aktorius Eric Mabius) buvo pagautas lažinantis už varžybas, kuriose jis teisėjaudavo. Kaip jis visiems teigė, 2 vyrai susiję su Gambino nusikalstama šeima – bukmekeris vardu Baba Battista (aktorius Will Sasso) ir narkotikų prekeivis Tommy Martino (aktorius Scott Wolf) grasino susidorojimu su jo šeima, jeigu šie negaus lažybų statymų. Būtent tai Tim Donaghy pasakė FBI ir teismo salėje. Bet tai netiesa. Tai net nėra arti tiesos. Filmas Inside Game pasakoja apie nepasakytą istorija ir apie didžiausią lažybų skandalą sporto istorijoje


4. Lošėjas (2013)Įtaigus, dinamiškas ir provokuojantis „Lošėjas“ nusitaiko į ribinėse situacijose esančius žmones, kurie yra žymiai arčiau mūsų nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nusivylę ir nebeturintys ko prarasti filmo personažai ilgainiui atsiduria tiesiog per arti mirties ir padaro ją pasipelnymo įrankiu. Iš mirties galima lošti. Kaip? Apie tai pasakoja filmo siužetas.


3. Bookies (2003)Filme pasakojama apie 4 koledžo draugus, kurie patapo smulkiais lažybų tarpininkais ir į save atkreipė organizuotų nusikaltėlių dėmesį.


2. Two for the Money (2005)Brendonas Lengas visą savo gyvenimą žaidė amerikietišką futbolą. Tai viskas, ką jis mokėjo daryti. Tačiau po traumos jis nebegali profesionaliai žaisti.


Laimei, jis sulaukia Volterio Abramso, įtakingo lažybų verslo atstovo skambučio. Brendonui siūlomas pelningas darbas jo kontoroje Niujorke. Bendraudamas su Volteriu, Brendanas atranda jame jį globojantį tėvą. Tik jis nežino vienos Volterio paslapties.


1. Eight Men Out (1988)Beisbolą sukrėtęs „Black Sox“ skandalas kai Chicago White Sox žaidėjai priėmė kyšius tyčia pralaimėti 1919 metų „Pasaulio serija“.


Pasigendate Jūsų manymu geresnių filmų apie lažybas? Papildykite mūsų azartiniai filmai forumo temą, savo matytais filmais.

Daugiau apie Sporto lažybos