Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Banko valdymas sporto lažybose

banko valdymas sporto lazybose


Sporto lažybos tampa vis populiaresniu hobiu sporto mylėtojams, tačiau yra ir tokių žmonių, kurie šį hobį bando paversti stabiliu papildomų pajamų šaltiniu. Tapti profesionaliu lažybininku yra išties sudėtinga, tačiau laikantis tam tikrų taisyklių, galima pabandyti sporto lažybas paversti tam tikru pajamų šaltiniu. 


Galima sakyti, kad norint siekti sėkmės sporto lažybose, būtina gerai suprasti du pagrindinius aspektus: vertės statymuose paieška bei pinigų ar kitaip tariant banko valdymas. Būtent apie pastarąjį aspektą pakalbėsime šiame straipsnyje. 


Kodėl svarbu valdyti savo turimą banką? 


Kiekvienas labiau patyręs lažybų mėgėjas žino, ką reiškia valdyti savo turimus finansus. Vis tik naujiems šios sferos atstovams tai gali sukelti nemažai klausimų. Sporto lažybų specifika yra tokia, kad jums bet kokiu atveju teks investuoti savo pinigus, jei norite laimėti, todėl labai svarbu visuomet išlaikyti šaltą protą ir mokintis lažybų emocinės kontrolės.


Sporto lažybose labai svarbu sekti savo progresą ir išlaikyti stabilumą. Turite žinoti aiškiai, kiek pinigų galite išleisti lažyboms ir kiekvienam statymui skirti po tam tikrą procentą nuo turimo biudžeto. Dažniausiai vienam statymui rekomenduojama skirti ne daugiau nei 5 procentus turimo banko. Tai, galima sakyti, yra pagrindiniai banko valdymo principai. 


Aiškiai žinokite savo banko dydį 


Prieš pradedant lažintis būtina gerai įsivertinti savo finansus ir apgalvoti, kokią jų dalį galite skirti būtent šiai pramogai ar investicijai. Nusistačius savo biudžetą sporto lažyboms žinosite, kokio dydžio statymus galite atlikti. Kaip jau minėjome, nerekomenduojame vienam statymui skirti daugiau nei 5 procentų savo turimo banko. 


Taigi, jei norite sėkmingai žygiuoti sporto lažybose, būtina aiškiai žinoti savo ribas. Taip jūs išvengsite didelių variacijų bei nesukelsite sau finansinių problemų. 


Išlaikykite šaltą protą 


Kartais po nesėkmingų ar net sėkmingų statymų kyla noras greitai atsilošti ar dar labiau padidinti savo pelną. Tai dažnai priveda prie skubotų ir menkai apgalvotų statymų, kuriems kartais skiriame ir per didelę dalį banko. Kartais, žinoma, tokie statymai bus sėkmingi, tačiau ilgajame periode jūs pateksite tiesiog į duobę. 


Akivaizdu, kad sporto lažybose reikia žiūrėti ne į trumpąjį, o į ilgąjį laikotarpį, todėl labai svarbu šaltas protas ir analizė. 


Sekite savo rezultatus 


Kaip ir bet kokiose investicijose, taip ir sporto lažybose labai svarbu žinoti ir sekti savo rezultatus. Tai reiškia, kad jums reikėtų vesti visų savo atliktų statymų statistiką, kad galėtumėte atlikti išsamią jų analizę.  


Tai daryti galima keliais būdais. Pats paprasčiausias – tiesiog susikurti Excel failą savo kompiuteryje. Žinoma, galima naudotis ir statymų platformomis, kuriose galite vesti visus savo statymus ir matyti jų rezultatus ten. 


Kad ir kurį variantą bepasirinktumėte, svarbu analizuoti ir sekti savo rezultatus. Tai padės išvengti klaidų ir padidinti savo pelną. 


Apibendrinimas 


Tapti sėkmingu sporto lažybininku nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Vis tik keli smulkūs žingsniai gali pastūmėti jus šio tikslo link. Labai svarbu suprasti, kad banko kontroliavimas yra esminis ir svarbiausias dalykas, norint tai pasiekti. 

Daugiau apie Lažybų gidas