Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

eSportas: CS:GO lažybų gidas


CS:GO lažybų atsiradimas 


Counter-Strike žaidimas, pasirodęs dar praeito amžiaus dešimtajame dešimtmetyje, tapo pirmojo asmens šaudyklės žanro flagmanu. Vėliau didžiulio pasisekimo sulaukė kitas serijos žaidimas – Counter-Strike: Source, o dabar visą pasaulį žavi naujausia dalis – Counter-Strike: Global Offensive arba tiesiog CS:GO. 


Šis žaidimas svariai prisidėjo prie elektroninio sporto populiarumo, o šio žaidimo transliacijas Twitch platformoje iki šiol stebi šimtai tūkstančių žmonių. CS:GO ypatingas tuo, kad yra ganėtinai paprastas naujokams, tačiau norint tapti tikru profesionalu, reikia investuoti nemažai laiko, todėl surandamas puikus balansas tarp paprastų žaidėjų ir tų, kurie siekia patekti į esporto pasaulį. 


Esportas vis populiarėja ir tarp sporto lažybų fanų, o įvairios bendrovės siūlo itin plačią CS:GO lažybų pasiūlą. Įvairūs lažybų portalai siūlo įvairiausios statistikos iš CS:GO turnyrų, tačiau didžioji dalis informacijos yra prieinama viešai turnyrų puslapiuose. Šiame straipsnyje pabandysime supažindinti jus su pagrindinėmis CS:GO lažybų galimybėmis. 


Kodėl CS:GO lažybos yra tokios populiarios? 


CS:GO kompiuterinių žaidimų mylėtojus pasiekė 2012 metais ir nuo to laiko nuolat tobulėjo įvairiais aspektais, o vienas jų – esporto plėtra. Šis žaidimas nėra nutolęs nuo savo pirmtakų, todėl nesunkiai pritraukia ir patyrusių ir visiškai naujų žaidėjų dėmesį. Būtent todėl daug kam yra tiesiog lengviau suprasti žaidimo esmę ir atlikti tam tikrus statymus. 


Dar vienas svarbus – pateikiama statistika. Visi lažybų fanai žino, kad norint sumažinti pralaimėjimo tikimybę, reikia įvertinti didžiulį kiekį statistikos. Tiesa, dalis esporto turnyrų jos pateikia labai mažai, tačiau šioje srityje išties žiba CS:GO. Šio žaidimo turnyrus rengiančios organizacijos pasirūpina didžiuliu kiekiu viešai prieinamos statistikos, kuri padeda dar labiau įsitraukti į šios esporto atšakos pasaulį. 


Galimi statymai CS:GO turnyruose 


Įvairūs lažybų portalai siūlo statyti arba įvairius žaidimo daiktus (skinus ir pnš.), arba pinigus. Tiesa, pastaruoju metu vis labiau populiarėja pastarasis būdas, kuris suteikia kur kas daugiau stabilumo ir mažiau rizikos laimėti visiškai nevertingą žaidimo daiktą. 


Norint pradėti lažintis, reikėtų išsirinkti tinkamiausią jums lažybų bendrovę. Atkreipkite dėmesį tiek į lažybų pasiūlos dydį, tiek į koeficientus, kadangi šie faktoriai skiriasi praktiškai visur. 


Populiariausi CS:GO statymai yra šie: 


Mačo arba serijos laimėtojai 


Tai bene pats paprasčiausias ir geriausiai suprantamas būdas. Jūs spėjate, kuri komanda laimės seriją arba mačą. Atkreipiame dėmesį, kad kuo mažesnis komandos koeficientas, tuo daugiau šansų ji turi laimėti, tačiau tokiu atveju ir jūsų laimėjimas bus mažesnis. 


Rezultato spėjimas 


Dažniausiai CS:GO mačai trunka iki dviejų pergalių, todėl jūs galite spėti, kokiu tiksliu rezultatu baigsis visas mačas (pvz.: komanda A laimės 2:0 arba komanda B laimės 2:1 ir t.t.). Taip pat galite spėti, kokiu rezultatu baigsis kiekvienas žemėlapis, kuriame žaidžiama po 30 raundų. 


Su žemėlapiais susiję statymai 


Tikriausiai žinote, kad CS:GO žaidime yra ne vienas žemėlapis, todėl jūs galite spėti, kuri komanda sėkmingiau pasirodys tam tikrame žemėlapyje. 


Kiti statymai 


Žinoma, lažybų bendrovės siūlo ir kitų variantų, kaip atskiro raundo laimėtojas, pistoletų raundo laimėtojas ir t.t. 


Ar įmanoma uždirbti iš CS:GO statymų? 


Esportas, kaip ir įprastas sportas, yra labai dinamiškas ir sunkiai nuspėjamas. Čia pergalę gali lemti menkiausios detalės, todėl kartais atspėti nugalėtoją yra be galo sunku. Vis tik tinkamai įvertinus koeficientus, surinkus reikiamą informacija bei pasitelkus šiek tiek sėkmės jus tikrai galėsite užsidirbti šiek tiek papildomų pinigų. 


Į ką atkreipti dėmesį renkantis lažybų bendrovę? 


  • Galimi pinigų pervedimo būdai. 
  • Siūlomos premijos. 
  • Kitų vartotojų atsiliepimai. 
  • Siūlomi koeficientai. 
  • Klientų aptarnavimo paslaugos. 
  • Bendrosios taisyklės. 
  • Pateikiama informacija. 

Išvada 

CS:GO dar ilgą laiką liks vienu populiariausiu žaidimu esporto rinkoje, tačiau visada atsiminkite, kad lažybos yra rizikingas dalykas, todėl elkitės atsakingai ir nerizikuokite savo bei artimųjų gerove. 

eSporto diskusijos forume