Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

eSporto lažybos ir pagrindiniai patarimai


Jei esate nemažai laiko praleidę prie tokių žaidimų kaip League of Legends, Dota 2, Overwatch, Fortnite, Rocket League ar Counter-Strike, galite pagalvoti, kad nesunkiai galėtumėte pasipelnyti elektroninio sporto ar tiesiog esporto lažybose. Vis tik einant į esporto lažybų rinką turite suprasti, kad čia varžosi geriausi pasaulio žaidėjai, todėl jums reikės kur kas gilesnių žinių ir įžvalgų. 


Esporto rinka auga kasmet, todėl natūralu, kad šis sportas tampa vis svarbesniu ir lažybų rinkoje. Ir nors gali pasirodyti, kad nėra sunku suprasti, kaip veikia eSportas ir jo lažybos, turime nuvilti, čia reikalingos ganėtinai specifinės žinios. 


Šiame gide pabandysime palengvinti jūsų darbą ir pasidalinsime pagrindiniais patarimais, kurie jums padės esporto lažybose. 


Pasirinkite gerai pažįstamą žaidimą 


Kaip ir įprasto sporto, taip ir esporto lažybose labai svarbu suvokti, kas vyksta aikštėje ar šiuo atveju – žaidime. Esporto lažybų rinka yra plati, čia galite rasti tokių šaudyklių kaip Fortnite ar CS:GO, o taip daug įvairaus kito stiliaus žaidimų. Svarbu suprasti, kad visi internetiniai žaidimai vienaip ar kitaip taikosi į esporto rinką. 


Kadangi pasiūla ir tokia didelė, turite pasirinkti žaidimą, kurį puikiai žinote ir išmanote, taip išvengsite nereikalingų nesusipratimų. 


Sekite savo mėgstamiausias esporto komandas 


Labai svarbu žinoti, kuo gyvena mėgstamiausios jūsų esporto komandos, todėl būtina išnaudoti visas socialinių tinklų suteikiamas galimybes. Sekite savo mėgstamas komandas, taip galėsite žinoti daugiau detalių apie artėjančius mačus ir, galbūt, tai padės priimti teisingą sprendimą esporto lažybose. 


Analizuokite atskirus žaidėjus 


Kaip ir tikrame sporte, taip ir esporte, komandų sudėtis keičiasi, o tam tikri žaidėjai gali persikelti į kitas ekipas. Todėl labai svarbu analizuoti ir atskirus žaidėjus bei žinoti, ką jie gali duoti vienai ar kitai komandai. Kartais vienas žaidėjas gali laimėti komanda mačą Counter-Strike ar League of Legends žaidime, tačiau kartais žaidėjų sprendimai gali ir nuskandinti komandą. 


Išnaudoti lažybų gyvai suteikiamas galimybes 


Nors dauguma lažybų mėgėjų daugiausiai statymų atlieka prieš rungtynes, būtina išnaudoti ir lažybų gyvai suteikiamus privalumus. Esportas yra be galo dinamiškas, todėl turėdami daugiau informacijos apie jau prasidėjusį mačą galėsite priimti ir teisingesnius sprendimus. 


Valdykite savo banką


Šis patarimas aktualus tiek įprasto, tiek esporto lažybose. Negalite vienam statymui skirti visos savo galimos lažybų sumos. Rekomenduojama visada išskaidyti šią sumą, o vienam statymui skirti ne daugiau kaip maždaug 5 procentus savo turimo biudžeto lažyboms. 


Naudokitės lažybų bendrovių bonusų ir premijų sistemomis 


Lažybų bendrovės naujiems ar itin ištikimiems klientams siūlo įvairių bonusų ar premijų. Tai gali būti nemokami statymai, statymai be pralaimėjimų ir panašiai. Tai jums gali leisti padidinti savo lžybų biudžetą be jokių papildomų išlaidų. Rekomenduojame visada įsigilinti, kokius bonusus ar premijas siūlo tam tikra lažybų bendrovė. 


Tiesa, labai svarbu prieš priimant premiją įsigilinti į taisykles, kadangi vėliau gali kilti bėdų išgryninant laimėjimus. 


Venkite bandos instinkto 


Kartais gali atrodyti, kad visas pasaulis lažinasi už vienos komandos pergalę, tuomet galite pagalvoti, kad jūs tiesiog privalote elgtis taip pat. Vis tik lažybose labai svarbu išlaikyti šaltą protą ir viską vertinti ne emocijomis. Todėl net jei visi stato už tam tikros komandos pergalę, tačiau jums kylą rimtų abejonių dėl jos, geriau tiesiog praleiskite tą įvykį ir rinkitės kitą. 


Išsirinkite geriausią koeficientą 


Jei jau nusprendėte dalyvauti esporto lažybose, būtinai turėkite paskyras bent keliose lažybų bendrovėse. Ne paslaptis, kad koeficientai lažybų bendrovėse skiriasi, todėl taip jūs įgausite pranašumą ir kiekvienam įvykiui galėsite pasirinkti patį geriausią koeficientą ir padidinsite savo potencialų laimėjimą. 


Apibendrinimas 


Esporto lažybos pastaruoju metu yra taip patobulėjusios, kad dažnu atveju net nenusileidžia įprastam sportui. Atlikite savo namų darbus, įvertinkite galimas rizikas ir sumažinkite savo klaidos galimybę. 

Daugiau apie Lažybų gidas