Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

„Formulės-1“ lažybų patarimai


Kai kalbame apie automobilių sportą, dažniausiai pirmiausia pagalvojame apie „Formulę-1“. Šis čempionatas laikomas automobilių sporto viršūne, o jame lenktyniauti nori visi geriausi pasaulio lenktynininkai.


F-1 pastaruoju metu vis labiau plečia savo tvarkaraštį ir 2022 metais mūsų laukia net 22 etapai įvairiuose pasaulio vietose.


Kadangi „Formulė-1“ transliacijos yra labiausiai žiūrimos lenktynės pasaulyje, nenuostabu, kad joms daug dėmesio skiria ir lažybų bendrovės, siūlančios labai plačią įvykių pasiūlą, pradedant kvalifikacija, baigiant lenktynėmis. Galima sakyti, kad galimybės statyti už „Formulės-1“ lenktynes yra didžiulės, tačiau privaloma žinoti, kaip išsirinkti tinkamus įvykius ir padidinti savo šansus laimėti.


Kaip atlikti F-1 statymą?


Šiais laikais sporto lažybų mylėtojai turi begalę būdų, kaip atlikti statymą, F-1 lenktynės – ne išimtis. Pats populiariausias ir paprasčiausias būdas – atlikti statymus internetu ar mobiliojoje programėlėje. Šiais laikais praktiškai nerasite bendrovės, kuri nesiūlytų tokios alternatyvos. Žinoma, galite rinktis ir tradicinį būdą bei statymus atlikti stacionariuose punktuose.


Renkantis internetinę lažybų platformą, labai svarbu atkreipti dėmesį į teikiamas paslaugas, atsiskaitymo būdus ir saugumo užtikrinimą. Įsitikinkite, kad lažybų bendrovė taiko aukščiausias saugumo technologijos, kadangi kitu atveju gali kilti pavojus jūsų asmeniniams duomenims ar net pinigams.


Taip pat rekomenduojama palyginti ir skirtingų bendrovių siūlomus koeficientus, tai taip pat gali padidinti jūsų potencialų laimėjimą.


Populiariausi F-1 statymų tipai


F-1 lenktynės įprastai vyksta kas dvi ar tris savaites, labai retais atvejais lenktynės įvyksta ir du savaitgalius iš eilės. Įprastai lenktynių savaitgalį sudaro trys laisvosios treniruotės, kvalifikacija ir lenktynės. Nuo 2021 metų F-1 išbandoma sprinto lenktynių įdėja, kuri dalinai pakeičia kvalifikaciją.


Įprastai F-1 statymams siūlomos kelios pagrindinės kategorijos: kvalifikacijos ir lenktynių nugalėtojas, greičiausio rato autorius, o taip pat atskirų pilotų dvikovos dėl aukštesnės vietos. Žinoma, didesnės lažybų bendrovės jums pasiūlys ir daugiau įvykių, kaip, pavyzdžiui, saugos automobilio pasirodymas lenktynėse.


Ilgalaikiai F-1 statymai


Kaip ir kitose sporto šakose, taip ir „Formulėje-1“, galima rinktis ilgalaikius statymus, kurių baigtis, dažniausiai, paaiškėja tik sezono pabaigoje. Geriausias to pavyzdys – spėjimas, kas taps F-1 čempionu. Tai padaryti yra be galo sudėtinga, bet tokie statymai dažniausiai siūlo ir didesnius koeficientus.


Statymai dėl podiumo vietų


Dar vienas labai populiarus, tačiau prieš tai dar neaptartas statymas – spėjant, kurie pilotai užlips ant podiumo. Kaip ir Olimpinėse žaidynėse, taip ir „Formulėje-1“, greičiausi trys pilotai po kiekvienų lenktynių lipa ant podiumo. Lažybininkai prieš lenktynes leidžia spėti, kurie pilotai lips ant podiumo, nepriklausomai nuo jų užimtos vietos.


Dar vienas labai panašus statymas – ar pilotas pateks į pirmąjį dešimtuką. F-1 lenktynėse taškai skiriami už pirmąsias 10 vietų. Šioje vietoje pasipelnyti gali tie, kurie gerai išmano trasų specifikas ir gali nuspėti, kuri iš silpnesnių komandų turės pranašumą vienoje ar kitoje trasoje.


Pilotų H2H statymai


Jau minėjome, kad kiekvienose lenktynėse galite statyti už dviejų pilotų dvikovą, spėjant, kuris užims aukštesnę vietą. Šie statymai yra geri tuo, kad jei geresnės komandos pilotas silpniau pasirodo kvalifikacijoje, dažnai jam suteikiamas geras koeficientas prieš silpnesnės komandos atstovą, kuris lenktynes pradeda iš aukštesnės pozicijos. Tai dažnai tampa ganėtinai lengva pergale, kadangi bolido pranašumas lenktynėse ir be galo svarbus.


Žinoma, turite atsižvelgti ir į tai, ar toje trasoje, kurioje vyksta etapas, yra pakankamai vietų lenkimams, nes jei lenktynės vyksta, pavyzdžiui, Monake, aplenkti varžovą, net su gerokai lėtesniu bolidu, yra beveik neįmanoma.


Apibendrinimas


„Formulės-1“ statymai yra ganėtinai mažai apžvelgiama niša sporto lažybų industrijoje. Prie to prisideda ir tai, kad lenktynės vyksta ganėtinai nereguliariai, todėl daug investuoti į tam tikras analizes tiesiog neverta. Be to, čia daug ką lemia technika, kuri bet kuriuo metu gali tiesiog sugesti. Vis tik tai gali tapti puikia niša bent kiek besidomintiems šiuo sportu.

Daugiau apie Lažybų gidas