Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Futbolo lažybų gidas【2024】


Futbolas yra populiariausia sporto šaka pasaulyje, o 2024 metais laukia išskirtinis renginys – europos futbolo čempionatas Vokietijoje. Kaip įprasta, futbolui sporto lažybų bendrovės skiria daugiausiai dėmesio, o vykstant pasaulio čempionatui – tas dėmesys išauga net kelis kartus. 


Tokie renginiai kaip pasaulio čempionatas į sporto lažybų pasaulį atveda vis daugiau žmonių, kurie nebūtinai žino esminius futbolo lažybų aspektus ir dėl šios priežasties praranda savo pinigus. Šiame tekste atkreipsime dėmesį į svarbiausius futbolo lažybų aspektus. 


Kaip veikia futbolo lažybos? 


Visų pirma, svarbiausia suprasti, kaip iš esmės veikia futbolo lažybos. Lažybų bendrovės kiekvienoms rungtynėms pateikia įvairias baigtis su koeficientais ir jums belieka pasirinkti jūsų manymų teisingiausią ir pelningiausią baigtį. Jei jūs atspėsite tam tikrą baigtį – laimėsite, jei ne – pralaimėsite. Iš principo, viskas labai elementaru, tačiau gilinantis į visą procesą atsiranda ir naujų niuansų. 


Svarbu suprasti, kad baigčių koeficientus nustato lažybų bendrovės, todėl kuo didesnė baigties tikimybė, tuo koeficientas bus mažesnis, o tai reiškia, kad mažesnis bus ir jūsų potencialus laimėjimas. 


Futbolo statymų tipai 


Lažinantis futbolo varžybose galima rinktis iš įvairių statymų tipų, tačiau dabar susikoncentruokime į pačius populiariausius. 


Statymai daugiau/mažiau (over/under) 


Šie statymai itin paprasti. Jums pateikiamas komandos, kėlinio ar visų rungtynių įvarčių skaičius (pvz. 3) ir jums reikia rinktis, ar įvarčių bus daugiau ar mažiau. Daugiau/mažiau statymus galima atlikti nebūtinai už įvarčius, bet ir už geltonas korteles, kampinius ir panašiai. 


Rungtynių nugalėtojas 


Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad nieko paprasčiau būti negali. Jūs pasirenkate komandą, kuri laimės rungtynes arba renkatės variantą, kad susitikimas baigsis lygiosiomis. Ir iš tiesų, dažniausiai čia jokių kabliukų nebus. Tiesa, jei rungtynėse gali būti pratęsimas, atkreipkite dėmesį, kad dažniausiai lažybų bendrovės fiksuoja rezultatą be pratęsimo. 


Kombinuoti statymai 


Jei norite padidinti savo potencialų laimėjimą, galite atlikti kombinuotus statymus. Tai reiškia, kad jūs pasirenkate kelis įvykius ir juos sudedate į vieną lažybų kortelę. Jei visi įvykiai pasiteisina – jūs laimite, tačiau jei bent vienas bus nesėkmingas – pralaimėsite visą statytą sumą. Tai yra didesnės rizikos, bet didesnio potencialaus laimėjimo statymai. 


Dvigubas šansas 


Tai dar vienas labai populiarus futbolo statymo tipas. Šiuo statymu jūs pasirenkate komandą, kuri laimės arba bent jau nepralaimės. Tai reiškia, kad tokio statymo atveju jus tenkina tiek pasirinktos komandos pergalė, tiek lygiosios. 


Vertės suradimas futbolo lažybose 


Kaip ir kitose sporto šakose, taip ir futbole, atliekant statymus labai svarbu įvertinti, kokia yra statymo vertė. Ar tikrai verta statyti už aiškią komandą favoritę ir rizikuoti pinigais dėl minimalaus pelno, ar geriau statyti mažesnę sumą už kiek silpnesnę komandą su geresniu koeficientu? 


Dėl šios priežasties labai svarbu atidžiai sekti visas naujienas, turnyrines lenteles ir kitus panašius aspektus, kad galėtumėte priimti teisingiausią sprendimą. 

Daugiau apie Lažybų gidas