Pasirinkite laiko juostą: Pasirinkti

Futbolo statymų tipas: abi komandos pelnys bent po įvartį (BTTS)


Kai kalbame apie futbolą, visiems akivaizdus yra vienas dalykas – svarbiausia pelnyti įvartį. Būtent pelnomi įvarčiai yra ir pagrindinis aspektas futbolo lažybose. Nenuostabu, kad vienas populiariausių futbolo statymo tipų yra abi komandos pelnys bent po įvartį arba tiesiog BTTS (Both Teams To Score).


Jei esate naujokas, šis lažybų terminas jums gali sukelti daug klausimų, tačiau iš esmės tai yra be galo paprastas statymas. Tai reiškia, kad jums reikia pasirinkti, ar jūsų pasirinktose rungtynėse abi komandos pelnys bent po įvartį, ar kažkuri vis tik to padaryti nesugebės.


Kaip veikia tokie statymai?


Kai kalbame apie BTTS statymus reikia suprasti, kad čia galutinis rezultatas jums praktiškai nerūpi. Jums taip pat nerūpi, kuri komanda iškovos pergalę. Viskas, kas jums svarbu, yra tai, ar abi komandos sugebėjo pelnyti bent po vieną įvartį.


Jei pasirinksite variantą „taip“, tuomet jums reikia tikėtis, kad abi komandos pelnys po įvartį. Galutinis rezultatas, kaip minėjome, yra visiškai neaktualus. Jei pasirinksite variantą „ne“, tuomet reikia tikėtis, kad kažkuri iš komandų varžovų gynybos taip ir nesugebės pramušti.


BTTS statymai


Atliekant BTTS statymus labai svarbu atlikti tinkamą analizę ir žinoti, ko galima tikėtis iš pasirinktų rungtynių. Ar abiem komandoms reikalinga pergalė? Tokiu atveju tikėtina, kad matysime atvirą futbolą ir BTTS tikimybė yra didžiulė. Galbūt, kažkuriai komandai užtenka lygiųjų? Tokiu atveju galima tikėtis uždaresnio futbolo ir tikėtina, kad kažkuri ar abi komandos įvarčių taip ir nepasieks.


BTTS statymai puikiai veikia, kai pajėgesnė komanda žaidžia išvykoje su kiek silpnesne. Tokiais atvejais silpnesnės komandos vis tiek žaidžia kiek atviriau, o tai atveria galimybės BTTS įvykiui.


BTTS statymų privalumai


Kaip ir visuose kituose statymuose, taip ir BTTS rasime tiek pliusų, tiek minusų. Vis tik šį kartą pabandykime akcentuotis būtent į pliusus.


Vienas pagrindinių pliusų – jūsų statymas bus „gyvas“ iki pat paskutinių akimirkų. Tai reiškia, kad tik po finalinio švilpuko galite pasakyti, kad tikrai pralaimėjote. Iš kitos pusės, laimėjimą kartais galima užsitikrinti ir jau po pirmųjų dviejų komandų atakų.


Lyginant su pergalės ar lygiųjų statymais, čia teoriškai turite galimybę 50 prieš 50, kadangi galimos baigtys yra tik dvi. Tai, teoriškai, taip pat padidina jūsų šansus laimėti.


Taip pat atliekant analizę, jums nereikia kreipti dėmesio į smulkiausias detales. Jums svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kaip pastaruoju metu veikė vienos ir kitos komandos puolimas bei gynyba.


Apibendrinimas


BTTS statymus suprasti yra labai paprasta, todėl jie puikiai tinka sporto lažybų naujokams. Šiuolaikiniame futbole įvarčių skaičius per rungtynes didėja, todėl natūralu, kad ir BTTS pergalės tikimybė yra didesnė, o tai labai dažnai galima išnaudoti savo naudai.

Daugiau apie Lažybų gidas